AgiMangi AgiMangi komentáře u knih

Suchý pastel – Portréty Suchý pastel – Portréty Michal Janovský

Moc krásná kniha, velice mně inspiruje, a napomáhá k mé vlastní tvorbě, má nejen krásnou obálku, ale i vnitřek!
DOPORUČUJI!!!

12.05.2021 4 z 5

Miluji kávu - Tajemství baristů pro kreativní přípravu kávy Miluji kávu - Tajemství baristů pro kreativní přípravu kávy Ryan Soeder

Tato kniha představuje nové umění, jehož plátno je v kávovém hrnečku.

08.04.2021 3 z 5

Velká dětská Bible Velká dětská Bible Lene Mayer-Skumanz

Tuto knihu jsme si jako malé děti s maminkou rády četly a poslouchaly biblické příběhy, i když měla trochu jiný obal a uvnitř byly jiné ilustrace, doufám že neztratí své kouzlo, a budou si ji stále číst nové generace, a bude pro ně úvodem do té krásné knihy, ve které najdou odpověď na jakoukoli otázku.

15.02.2021 4 z 5

Malé principál Malé principál Antoine de Saint-Exupéry

nasmáli jsme se

05.02.2021 4 z 5

Rybaříci na Modré zátoce Rybaříci na Modré zátoce Karel Nový (p)

Kniha je moc krásná, člověk při čtení zapomene na realitu, a úplně slyší šumění Modré zátoky a švitoření zpěvavého ptactva pracujícího na stavbě hnízd, a vidí krásné rybaříky pozorně sledující zátoku a čekající na příležitost kdy budou moci skočit do čisté vody a vynořit se s rybí kořistí.
Opravdu moc krásný a dojemný příběh, doporučuji.

05.02.2021 4 z 5

John James Audubon: Nejslavnější atlas ptáků John James Audubon: Nejslavnější atlas ptáků Duff Hart-Davis

Kniha se mi moc líbí, především její zpracování ,pěkně vložené ilustrace a její formát.
Zklamalo mě že Audubon jako modely používal i mrtvé ptáky s vycpaným obsahem těla, naaranžováné na větvičce pomocí drátu, to ale nijak neodebírá na kvalitě knihy, (kniha za to nemůže). Jinak mám ilustrace již zmińovaného malíře moc ráda, dlouho jsem tuto knihu nemohla sehnat, nakonec se poštěstilo na Bazoši.

03.02.2021 3 z 5

O holčičce z jiného světa O holčičce z jiného světa Aharon Appelfeld

Je mi dvanáct a ani na minutu mi nepřišlo že by byla kniha psána moc filozoficky či složitě.
je to velmi poutavá kniha, vtáhne vás do lesního válečného příběhu že si toho ani nevšimnete a už jste na jiném místě. Doporučuji

12.01.2021 3 z 5

Ottova encyklopedie - Zvířata Ottova encyklopedie - Zvířata kolektiv autorů

Pěkná kniha,doporučuji

08.01.2021 4 z 5

Atlas opravdovských příšer - Bestiář evoluce živočichů Atlas opravdovských příšer - Bestiář evoluce živočichů Barbora Müllerová

Dronte Mauricijský nebyl příšera, a už je vyhubený tak at´ se o něm mluví slušně.

05.01.2021

Papoušíci Papoušíci Kurt Kolar

Skvělá knížka, naučila mě jak rozumět mému papoušíkovi

04.01.2021

Hezká kniha, objevila jsem v ní Mariu Sibyllu Merian, za což jsem moc ráda. Doporučuji

04.01.2021 3 z 5

moc hezká kniha, doporučuji

04.01.2021 4 z 5

Manga Mesiáš Manga Mesiáš Hidenori Kumai

Myslím že tato kniha je skvělím seznámením s vírou pro nevěřící ateisty.

01.01.2021 4 z 5

Ze života bulíka Ze života bulíka Romana Skálová

Tato kniha je velice vtipná, zanechala následky na celé naší rodině některé hlášky jsou prostě nezapomenutelné.

01.01.2021 3 z 5

Země pod duhou Země pod duhou Nico Ter Linden

Tuto knihu jsem dostala ke křtu v evangelickém kostele, je to převyprávěný starý zákon z Bible, doporučuji přečíst hlavně těm které starý zákon příliš nezaujal.
je to vyprávění z pohledu lidu v Babilóně

01.01.2021 4 z 5

Bible - Slovo na cestu Bible - Slovo na cestu neznámý - neuveden

Není nutno ani psát komentář, jelikož je to ta nejdůležitější kniha na světě pro každého bez rozdílů, i když si to někteří lidé nemyslí, každý potřebuje Boha.

01.01.2021 5 z 5

Techniky malby Techniky malby kolektiv autorů

Skvělá, praktická, poutavá a velmi naučná kniha o technikách malby

30.12.2020 5 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Moc krásná kniha o životě dívky jenž žila nevědomky s cizí německou rodinou kde jí má opravdu ráda pouze babička. prostě skvělá klasická knížka
DOPORUČUJI

30.12.2020 4 z 5

Blue - Trosečníci z laguny Blue - Trosečníci z laguny Dirk Ahner

Kniha se mi líbila, je velmi čtivá, zajímavá a někdy dost napínavá doporučuji

30.12.2020 3 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Pěkná kniha o lásce ke zvířeti lidem je to napínaví příběh, doporučuji přečíst.

28.12.2020 3 z 5