Tajemství jedné zahrady

Vyprávění jedenáctileté holčičky o nechtěném pobytu v rodině venkovského faráře, během něhož objevuje nejen základy křesťanské věrouky, ale i nový vztah k lidem a k životu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7876/tajemstvi-jedne-zahrady-C9C-7876.png 4.731
Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež
Vydáno, Evangelické nakladatelství

Rainbow Garden, 1960

Kniha Tajemství jedné zahrady

AgiMangi
28.12.2020

Moc krásná kniha, doporučuji mám ji doma s názvem ,,Tajemství Duhové zahrady¨ ale text je stejný.

Terka_Bohmova
15.04.2019

Tajemství jedné zahrady je hodně křesťanská knížka. Vypráví o holčičce Elince, jejíž maminka musí jet za prací do Paříže, a Elinka musí jet k jedné rodině na venkov, mezi šest dětí. Zpočátku je hodně pyšná, nafoukaná a protivná ale naštěstí je otec v té rodině farářem a pomůže jí se sblížit s bohem. Časem najde kamarádku Barboru, která má ochrnutý nohy, a ta se chová stejně jako Elinka, když přijela na venkov. Párkrát jsem málem brečela.

Bumky
27.01.2016

Nádherná knížka. Už jsem ji přečetla asi třikrát a pokaždé jsem objevila něco, čeho jsem si předtím nevšimla. Jsou v ní nejen velmi hluboké myšlenky, ale i hodně chytlavý děj.

ThrisaManx
18.01.2016

Knihu jsem četla, ale za nic si ji nemohu vybavit. Jediné, co vím je, že se mi opravdu moc líbila.

Arissenka
12.08.2013

Přečetla jsem tuto knihu několikrát a je opravdu hezká moc:...

bovinka

Toto je knížka ke které se vracím. Naplňuje mě neskutečnou sílou, láskou a vlastně vírou. Ta mě přivedla k Žalmu 139. Někdy mi připadá, že i díky ní jsem získala jiný vztah k víře.