Afrodedek Afrodedek komentáře u knih

Kapitán Kapitán Miroslav Žamboch

Výborná věc!!! Po dočtení Kapitána jsem hned znovu rozečetl Seržanta, protože si už nepamatuji, jestli v těchhle nových 2 dílech nejsou nějaké zajímavé odkazy na nultý díl, které by stály za osvěžení. Mimochodem, nevíte jak se má jmenovat poslední díl?

31.12.2021

Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš C. D. Payne

Omlouvám se za sprosté slovo, ale je to SRAČKA!!! Pokud jste četli předchozí díly (jakože to je pro pochopení děje celkem nutné), pak zažijete dost velké zklamání. Je to jen natahování předchozího příběhu a bohužel nejspíš fakt, že autorovi došly peníze a potřeboval nutně něco vydělat. Převyprávění (částečné) předchozího děje je dost trapné, postavy jsou nezajímavé, humor prakticky nulový :-( FAKT NEČÍST!!!

28.06.2019

Vládci strachu Vládci strachu Jiří Kulhánek

K této knížce jsem se dostal až po 4 dalších knihách tohoto autora, takže už mám s čím srovnávat. Knížka se mi moc líbila, ale zatím řadím nejvýše Noční klub. Všechny knížky mě ale neskutečně bavily!

15.03.2014 5 z 5

Onyx18 - díky za info!

10.04.2024

Pouť vyděděnce Pouť vyděděnce Alexej Osadčuk

Rimar - Moc díky za vysvětlení! Já to nějak přehlédl.

10.04.2024

Pochod ke hvězdám Pochod ke hvězdám David Weber

Update mého předchozího příspěvku, pokud to tedy ještě někdo někdy bude číst ;-) Nakonec jsem se dokopal k zakoupení originálu v angličtině a před chvílí jsem knížku dočetl. Nebyla to taková paráda jako s českým překladem, ale co se dá dělat, že. Takže dočteno a za mě velká spokojenost! Pokud byste někdo chtěl vědět jak to dopadne, ozvěte se mi ;-)

22.12.2021

Pochod ke hvězdám Pochod ke hvězdám David Weber

Přesně jak je napsané níže, to jako poslední díl nebude nikdy přeložen??? :-(

04.12.2021

Cesta králů Cesta králů Brandon Sanderson

Vynikající věc, jen se obávám aby tuto sérii nepotkal osud Písně ledu a ohně a Kroniky královraha, kdy tyto série nebudou s největší pravděpodobností již nikdy dokončeny :-(

22.06.2020 5 z 5

Pouť vyděděnce Pouť vyděděnce Alexej Osadčuk

(SPOILER) Můžu se vás zeptat, kamarádi čtenáři? Dal jsem si pauzu po druhém dílu a teď začal třetí. Nerozumím několika věcem:
1) Jsem na začátku a Oleg si plánuje bojovou postavu a chce levelovat, jak je to možné? To je tím druhým "povoláním", které získal když se stal mistrem?
2) Co říkáte překladu? Oleg si při lehání do nového modulu připadal jako by spadl do "kyselu", co to jako je???? Jde jen o překlep a mělo by jít o jídlo kyselo, nebo jde o něco úplně jiného?
3) Úplně mně vypadlo jak to vysvětlili s tím Pierrotem, hodíte mě někdo do obrazu, prosím?
Moc díky za pomoc a přeji hezký den!

05.04.2024

Temné záblesky Temné záblesky Martin Moudrý

Hele jako proč ne. Jen taková oddechovka dýchající poměrně zdálky na paty Dobrákovi. Nic k čemu bych se ještě někdy vrátil, ale během služební cesty jsem se celkem bavil.

09.05.2023