Adrastea Adrastea komentáře u knih

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

No, tak já musím souhlasit s Twigxi, že je to neskutečně samolibé a povrchní. Ne vše je potřeba vydat... Ale chápu, že toto má jistý prodejní potenciál.

20.11.2023 odpad!

Ema Naopak Ema Naopak Gunilla Wolde

No, já jí taky milovala. Vydupala jsem si jí na výletě do Zoo Praha a cestou domů jí v autobuse přečetla celou. Až jsem z toho tenkrát měla výčitky. A když jsem zjistila, že poprvé vyšla v roce, ve kterém jsem se narodila - to mě vskutku pobavilo a hned jsem jí dala do výzvy. ;)

30.08.2018 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Já nevím. Od toho autora to byla moje první kniha a upřímně mě nijak extra nenadchla. Zápletka zajímavá, prostředí zajímavé, ale ten závěr... čím víc ke konci, tím je to větší a větší americká slátanina. Já prostě nemám ráda tyhle příběhy, kdy hlavní hrdina/hrdinové, sami proti hordě lumpů, zvítězí a vše je rázem zalito sluncem.

17.05.2023 1 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Za mě tedy neskutečná trapárna. Odložila jsem po 2. kapitole...

23.03.2019

Hoď se do pogody Hoď se do pogody Sandra Pogodová

Jedna z mála knih, kterou jsem nedočetla. Pardon, ale to se fakt nedá... Ty historky jsou více než trapné. Můj šálek kávy to tedy rozhodně není. Ve mě to, spíš než pohodu, vyvolává vztek a odpor.

02.06.2023 odpad!

Přes matný sklo Přes matný sklo Petra Hůlová

No, upřímně. Dlouho jsem přemýšlela, zda tuto knihu dočtu. Já nemám ráda nedotažené věci do konce, takže ano, dočetla... Ale můj šálek kávy to prostě není. Vůbec mě to nebavilo, nijak se to nevyvíjelo, bylo to takové nanicovaté.

29.05.2022 odpad!

Třešně v rumu Třešně v rumu Michaela Janečková

Tak tohle je... trapné. Od začátku až do konce! Pseudovtipy, které jsou spíš urážlivé, než úsměvné. Rádoby napodobenina Evžena Bočka, která ovšem, díky vulgaritě a obecným klišé, úplně nezafungovala tak, jak si, nejspíš, autorka představovala. Nevím, no. Možná by to chtělo nějaký kurz kreativního psaní.

29.02.2024 odpad!

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Já jsem, kvůli čtenářské výzvě, byla nucena sáhnout po knize Stephena Kinga. Četla jsem Tělo. Zřejmě to nebyla dobrá volba, ale za mě to byla neskutečná slátanina. Autor tu přeskakuje z tématu na téma, nemá to spád, je to takové nijaké... Nechci Kingovi nijak stranit, ale mě absolutně neoslovil.

20.11.2023 odpad!