Adlinkaa Adlinkaa komentáře u knih

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Netuším, kde Dan Brown na tak skvělé nápady pořád chodí, ale jestli bude psát pořád tak skvělé knihy, je mi to asi jedno :). Autora jsem zatím nikdy neprokoukla a na knize se mi líbí především to, že tajemství se postupně odhaluje po celou dobu. Na konci by pár stránek, dle mého ani nemuselo být, ale jinak hodnotím všemi pěti.

04.07.2020 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Taková oddychovka. Úsměvná, rychle utekla. Jediné, za co bych strhla body, je hlavní hrdinka. Občas mi byla vážně nesympatická. Ale zase na tohle už jsem si u Třeštíkové asi prostě zvykla :)

04.07.2020

Počátek Počátek Dan Brown

Tahle kniha se mi zatím líbila ze všech Brownových knih nejméně, to ale neznamená, že se mi nelíbila vůbec. Děj byl sice zajímavý, kniha mi rychle utekla, ale víc mě bavili jeho předešlé knihy, kde je špetka té historie. A to bych nikdy nečekala, že řeknu, protože nejsem zrovna zapálený historik. Brownovy knihy holt dělají divy :)

04.07.2020 4 z 5

Mentalista Mentalista Thomas Erikson

Nic moc jsem si od této knihy neslibovala, přece jen jsem po ní sáhla jen proto, že už jsem neměla co číst. Ale takhle příjemně mě snad žádná kniha ještě nepřekvapila. Na začátku jsem si sice musela trochu udělat pořádek v hlavě, abych všemu rozuměla, ale hned po té mě děj naprosto pohltil. Skvělá kniha, které nemám naprosto co vytknout.

01.10.2020 5 z 5