Adellll Adellll komentáře u knih

Kouzelná skříňka pro Gwendy Kouzelná skříňka pro Gwendy Stephen King

Fajn knížka na jedno odpoledne. Hororem bych to asi nenazvala, spíš takovým pohodovým románem. Hlavní postava je velmi sympatická a samotný děj je poutavý. Přesto si myslím že King má určitě lepší knížky (To, Zelená míle, Řbitov zviřátek, Osvícení, Čtyři roční doby...). Pro lidi kteří nechtějí vyloženě horor perfektní.
Za mě 85/100

05.01.2019 4 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Skvělé vyvrcholení celé trilogie

02.01.2019 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Překvapila. Nepovažuji ji uplně za nejakou prevratnou knizku, ale za prečtení rozhodně stojí...

01.01.2019 4 z 5

Příjemná knížka, ale myslím že Bajky a Famfrpál byly lepší:D.

30.12.2018 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nepopsatelný zážitek...

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Sice jsem už od začátku věděla, jak to dopadne, ale i tak úžasnej zážitek:D

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Vykoupení je prostě srdcovka. Nejméně se mi asi líbil Nadaný žák (ale byl pořád velmi dobrý). Taková na Kinga dost "veselá" kniha.

Osvícení Osvícení Stephen King

Nějaké části sice byli docela strašidelné ale asi bych to nenazvala úplně horor:). Ale jinak to bylo dost dobrý

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Jedním slovem úžasné...

14.12.2018 5 z 5

Oproti minulým dílům H.Pottera mě kniha docela zklamala. Sice mi nevadil styl psaní (divadelní hra), ale ten příběh mi přijde spíš jako nějaká fanfikce.

21.07.2018 3 z 5

Asi jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Kniha není moc tlustá, takže jsem ji měla přečtenou asi za 4 dny. Podle mě je to velmi emotivní a napínavý příběh. Fakt pecka

21.07.2018 5 z 5