Adel822 Adel822 komentáře u knih

Probuzený žár Probuzený žár Ann Maxwell

Mněla jsem náladu na krátkou nenáročnou knihu plnou vášně a romantiky.
Kniha vše splnila a já jsem velmi spokojená, hlavního hrdinu jsem občas nechápala a ztrácela se v jeho pocitech.
PS - Vím že knihu obal nedělá ale tento se mi velmi nelíbí a hrdinové na obrázku jsou mi silně nesympatičtí ale kniha mně moc bavila a to je myslím hlavní.

08.07.2021

Magie přírody Magie přírody Regina Bizzi

Četla jsem to jako pohádku na dobrou noc, bylo to akorát dlouhé a příběh moc fajn ale spíše pro menší.
Jediné co mi trochu vadilo, že jsou tam těžká jména, takže to není pro začínající čtenáře ale chápu že je to překlad.

15.03.2021

Čarovné prstýnky Čarovné prstýnky Markéta Zinnerová

Na této knize jsem vyrostla miluji ten příběh, viděla jsem i s filmované byla také nádherná ale nebylo to ono.

30.11.2020

Já padouch 3 - filmový příběh Já padouch 3 - filmový příběh neznámý - neuveden

Příběh je taková jednohubka, je zábavný a hezký ideální když nechcete nad ničem přemýšlet .

30.11.2020

Perníková chaloupka - veršovaná Perníková chaloupka - veršovaná Václav Renč

knihu jsem četla a popravdě se mi moc nelíbila přijde mi že jeto nepovedený pokus o přepsání perníkové chaloupky ale věřím že si své čtenáře kteří knihu ocení o bude se jim líbit najde.

29.11.2020

Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Ladislav Špaček

Krásná a velmi naučná a poučná kniha pro děti s nádhernými ilustracemi a k tomu i překrásně namluvené CD.

Špalíček pohádek a říkadel Špalíček pohádek a říkadel Karel Jaromír Erben

V knize jsou klasické pohádky je hezká ale nic extra jsou tam příběhy které vídáme často ale jsou hezky zpracované a ilustrované.

50 tipů na dětský dort 50 tipů na dětský dort Debbie Brown

Z knihy jsem ještě nic nezkoušela ale často si jí jen listuju a to mi stačí jako inspirace k pečení jinak dorty jsou velmi hezké a ani my nepřijdou moc těžké na přípravu.

29.11.2020

Hrníčkové pečení aneb Sladké recepty bez vážení Hrníčkové pečení aneb Sladké recepty bez vážení Pavlína Berzsiová

Kniha je krásně zpracovaná nádherné fotky a pane bože ty recepty jsou super všechny jsem ještě nezkoušela ale hromadu už jo a většina dopadla skvěle a nejlepší je asi medovník který dělám velmi často, poprvé jsem ho dělala hrozně dlouho tak se nelekejte ale dnes ho mám za chvíli hotový a je výborný.

Pohádky česky, anglicky Pohádky česky, anglicky Anna Sójka-Leszczyńska

Kniha je rozdělená na český a Anglický text je tam méně textu což mi vyhovovalo protože se i Anglický text lépe četl, bylo také fajn že byly přeloženy některé jednotlivé slova s obrázky podél stránky.
Má nádherné ilustrace.

Ottova velká hrníčková kuchařka Ottova velká hrníčková kuchařka Jaroslav Vašák

Skvělá a velmi obsáhlá kuchařka.

Jak přišly na svět pampelišky Jak přišly na svět pampelišky Irena Gálová

Tato kniha je překrásně zpracované ty ilustrace básně povídky celé to do sebe perfektně zapadne a vrchol všeho je krásně namluvené CD které je přiložené v knize.
Ale hůře se čte takže podle mého je vhodnější pro starší čtenáře nebo pro předčítání těm mladším.

Babička Babička Petr Prouza

Velmi hezky zpracovaná kniha Babička v pojetí pro menší čtenáře.
Myslím že je dobré seznamovat děti jednoduchou a zábavnou formou s klasickými díly.