Probuzený žár

Tory chtěla vyhrát na olympiádě ve skocích do vody. Teď má však poraněné koleno a musí si rychle najít práci. Podaří se jí přesvědčit Ethana Reevera, majitele velkého rance, že není jen nešikovná městská holka? Je na ni tak hrubý - a ona ho přitom miluje!

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79361/probuzeny-zar-79361.jpg 3.843
Vydáno, Harlequin

Too Hot to Handle, 1986

Kniha Probuzený žár

georginaa

Někdy nás osud zavane úplně na opačnou stranu, než bychom čekali. Tory je sportovně nadaná, chce si splnit sen a jet na olympiádu ve skocích do vody. Bohužel se velmi zraní a už nikdy nebude moct skákat. Najde si jinou práci a bohužel se musí potýkat s nepříliš přívětivým majitelem ranče do kterého se bezhlavě zamiluje.

havrmoni
03.06.2018

Opět hrdina na zabití. Je zajímavé,že v dnešním věku bych se zachovala jako hrdinka a snažila se ho pochopit. Kdežto ve věku hrdinky bych od něho hodně rychle utekla. Ale příběh se dobře četl.

Ivy
13.05.2014

Silně mi to připomínalo knihu Oheň a déšť, kde až na okolnosti, proč se dostala na ranč a těhotenství všechno bylo dost stejné. I tak by se dalo říct, že je to hezký příběh, takový průměr :).

sabanka
30.06.2013

Skvělá romantická knížka . Valmi mě zaujala . Tory se v koníčcích podobá mé sestřenici :) .

petka-2007
23.01.2013

četla jsem jako náctiletá... :-) Příjemná vzpomínka... :-)

Layss
08.02.2012

Jedna z mých nejoblíbenějších harlequinek. Je o tom, že každý může mít nějaký sen, ale ten se může změnit. Musí se překonat plno překážek, ale výsledek za to stojí.

Co je nového, kotě?
Co je nového, kotě?