Probuzený žár

Tory chtěla vyhrát na olympiádě ve skocích do vody. Teď má však poraněné koleno a musí si rychle najít práci. Podaří se jí přesvědčit Ethana Reevera, majitele velkého rance, že není jen nešikovná městská holka? Je na ni tak hrubý - a ona ho přitom miluje!

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79361/probuzeny-zar-79361.jpg 3.846

Vydáno: , Harlequin

Too Hot to Handle, 1986

Kniha Probuzený žár

Adel822
08.07.2021

Mněla jsem náladu na krátkou nenáročnou knihu plnou vášně a romantiky.
Kniha vše splnila a já jsem velmi spokojená, hlavního hrdinu jsem občas nechápala a ztrácela se v jeho pocitech.
PS - Vím že knihu obal nedělá ale tento se mi velmi nelíbí a hrdinové na obrázku jsou mi silně nesympatičtí ale kniha mně moc bavila a to je myslím hlavní.

georginaa
19.07.2020

Někdy nás osud zavane úplně na opačnou stranu, než bychom čekali. Tory je sportovně nadaná, chce si splnit sen a jet na olympiádu ve skocích do vody. Bohužel se velmi zraní a už nikdy nebude moct skákat. Najde si jinou práci a bohužel se musí potýkat s nepříliš přívětivým majitelem ranče do kterého se bezhlavě zamiluje.

havrmoni
03.06.2018

Opět hrdina na zabití. Je zajímavé,že v dnešním věku bych se zachovala jako hrdinka a snažila se ho pochopit. Kdežto ve věku hrdinky bych od něho hodně rychle utekla. Ale příběh se dobře četl.

Ivy
13.05.2014

Silně mi to připomínalo knihu Oheň a déšť, kde až na okolnosti, proč se dostala na ranč a těhotenství všechno bylo dost stejné. I tak by se dalo říct, že je to hezký příběh, takový průměr :).

sabanka
30.06.2013

Skvělá romantická knížka . Valmi mě zaujala . Tory se v koníčcích podobá mé sestřenici :) .

petka-2007
23.01.2013

četla jsem jako náctiletá... :-) Příjemná vzpomínka... :-)

Layss
08.02.2012

Jedna z mých nejoblíbenějších harlequinek. Je o tom, že každý může mít nějaký sen, ale ten se může změnit. Musí se překonat plno překážek, ale výsledek za to stojí.