50 tipů na dětský dort

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je určena hlavně kreativním maminkám, které chtějí pro výjimečné příležitosti vytvořit také výjimečný dort pro svou ratolest, ať se již jedná o berušku pro nejmenší děti, domeček s prasátky pro ty větší nebo moudrou sovu pro děti školního věku. Podrobně popsaný návod vede čtenáře krok za krokem, od vytvoření dortového korpusu, přes namíchání barevné pasty, až po vykrajování a modelování jednotlivých postaviček. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98244/50-tipu-na-detsky-dort-98244.jpg 52
Žánr
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Computer Press (CP Books)
Orig. název

50 Easy Party Cakes

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha 50 tipů na dětský dort

Přidat komentář
Adel822
29. listopadu

Z knihy jsem ještě nic nezkoušela ale často si jí jen listuju a to mi stačí jako inspirace k pečení jinak dorty jsou velmi hezké a ani my nepřijdou moc těžké na přípravu.

zylla
26.02.2014

Čekala jsem u této knihy podrobnější návody, ale ono to stačí, tak jak to je. U každého dortu je jedna velká fotografie výsledného dortu a jedna nebo dvě malinké fotky k postupu. K tomu je podrobně rozepsáno jaké pomůcky k vytvoření dortu potřebujete a jak dosáhnete výsledku na obrázku. Kniha obsahuje také rady ohledně pečení a několik receptů. Jsem s ní velice spokojená ačkoliv se spíš jen dívám na obrázky, neboť s pečením již jisté zkušenosti mám. Její koupě rozhodně nelituji.


Doporučujeme

Jídlo na prvním místě
Jídlo na prvním místě
Břicháč Tom
Břicháč Tom
Vaříme s Láďou Hruškou
Vaříme s Láďou Hruškou

Autor knihy

Kniha 50 tipů na dětský dort je v

Přečtených2x
Knihotéce3x
Chci si koupit1x