A22Los A22Los komentáře u knih

Outsider Outsider Stephen King

(SPOILER) Opravdu jsme četli to samé? Mám takový pocit, že stačí vidět jméno King a už knížce dáváte plný počet. Za mě spoustu keců, omýlané to samé pořád dokola. Spoiler: Postava Holly Gibneyové mě nikdy nebavila, hrozná postava. Hlavního záporáka klepli po palici a tim to skončilo. No pěkná nuda. King už nějaký ten rok píše zautomatizovaně jak na běžícím páse... pokud to ještě píše King a ne nějaká parta studentů ve sklepě za pár šupů pod Kingovým jménem jako značkou.

05.06.2022 1 z 5

To To Stephen King

K dlouhe knize, kratky komentar. King prestrelil kdyz napsal jak si to parta deti rozdava v kanale... a uplne zbytecne, klidne by se to bez toho obeslo. Jedna hvezda dolu za zbytecny akt a druha za zbytecnou delku

12.07.2018 3 z 5

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Nemuzu jinak nez plny pocet. Tato knizka je prvni co jsem cetl a co me dovedla ke Kingovi. Obsahuje vubec prvni vec co jsem v zivote precetl do konce a ta vec nese jmeno Pram (bylo mi asi 8) NEZAPOMENUTELNE!!!

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Jedna z mych... dalo by se mozna rict nejoblibenejsi kniha. Precteno na jeden zatah. Dej vas chytne a nepusti. Nema proste chybu

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Po dlouhe dobe je prebal lepsi nez obsah. Povidky ze slabsiho soudku. King asi prohledal a poopravil povidky, ktere nasel nekde v zadu v supliku

03.07.2017 2 z 5

Americký upír Americký upír Stephen King

Komixy moc nekupuji, ale kdyz tam bylo jmeno King, nemohl jsem odolat. Paradni kresby a pribeh s upiry taky super.