3001 3001 komentáře u knih

Falešný římský bůh Falešný římský bůh Robert Fabbri

(SPOILER) Za mě asi nejlepší díl. Bylo mi dost líto Antonie a její odchod byl pro mě jeden z nejemotivnějších okamžiků, jaké jsem v knížkách dosud přečetl. Autor výborně popsal Caligulovu vládu a chování. A závěr knihy mě vážně dostal.

04.12.2022

501. legie 501. legie Karen Traviss

(SPOILER) Moje první kniha o Republikovém/Imperiálním komandu. Musím říct, že jsem od knížky čekal víc. Není tam téměř žádná akce, vyjma tří scén, kde loví Jedie. Víc mě ale zajímal osud klonů po konci Klonových válek. Tady se mi dostalo zklamání. Zběhlí kloní se ukrývají na Mandaloru společně s několika Jedi a když se rozhodnou pro nějakou akci, tak dopadne neúspěšně. Asi nejvíc mě štvalo jak tam dokola tvrdili že "Jango žije." nebo "Vader má rudou čepel." a jak koumali nad tím jestli je to Jedi nebo Sith nebo Bůh ví co.
Knihu jsem přečetl celou ale nijak zvlášť mě nezaujala. Zlatý Thrawn.

23.01.2022 1 z 5

Šumavský upír Šumavský upír Miloslav Švandrlík

Ještě před několika lety jsem neměl ani ponětí, že Švandrlík psal i horory. A když jsem v knihkupectví uviděl tuhle knihu tak jsem si ji koupil a musím říct, že autor nezklamal. Pravda, některé povídky jsou takové nijaké ale u dalších jsem se opravdu pobavil, jako příklad uvedu: Jak jsem kupoval mlejn nebo Domek v údolí.

23.08.2020 5 z 5

Zabíječ draků Zabíječ draků William King

Za mě asi nejlepší díl.

Zabíječ démonů Zabíječ démonů William King

Další povedený kousek o Gotrekovi a Felixovi.

Zabíječ skavenů Zabíječ skavenů William King

Skvělé pokračování o Gotrekovi a Felixovi, odehrávající se tentokrát v Nulnu. Příběh se mi moc líbil a společně se Zabiječem Draků patří tahle kniha mezi moje něj knihy.

Zabíječ trolů Zabíječ trolů William King

Jedná z mých prvních knih ze světa Warhammer a od té doby se stal Warhammer mým nejoblíbenějším fantasy světem.

Chrám hada Chrám hada C. L. Werner

Za mě nejlepší díl z celé série. Určitě mohu doporučit.

19.08.2020 5 z 5

Thanquolova zkáza Thanquolova zkáza C. L. Werner

Knížka rozhodně stojí za přečtení ale mě se líbí víc druhý díl Chrám Hada. I tak se ale jedná o pěkný kousek.

19.08.2020 4 z 5

Tuhle knihu jsem přečetl snad 6xkrát a musím říct že u žádné podobné jsem se tolik nenasmál.

08.08.2020 5 z 5