009Ivana 009Ivana komentáře u knih

Pád Pád Lauren Kate

Andělé, láska, sranda tato slova mě napadnou když si vybavím tuhle knihu. Pro ty kteří nedají moc na sladké věcičky se nehodí ale pro ty kteří to milují je tato kniha perfektní. Krásně napsaná a lehce přečtená. Postavy mi sednou jako boty do nich se prostě musíte zamilovat. Všechno je skvěle popsané stačí mít jen k této knize trochu fantazie, postel s přikrývkou a čas který si tato kniha rozhodně zaslouží. :) :) :)

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Na odpočinek tak akorát. Hlavně pro náctileté. Rychle se to přečte ale jednou to přečíst stačí :) Postavy jak která mi sedla, ale upřímně hlavní hrdinka mě tak nějak malinko vytáčela, ale každý máme jiný názor :)

08.05.2014 3 z 5

Wicca Wicca Cate Tiernan (p)

Nepobaví ale ani neurazí. Přečte se rychle, ale jakoby tomu něco chybělo. Možná jsem od ní moc čekala a to se mi vymstilo. Každý v tom najde světlé ale i stinné stránky. Kdyby jste to brali jako odpočinkové čtení tak proč ne ? . Postavy mi moc nesedli ani jedna ale každý má jiný žebříček.

08.05.2014 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

O téhle knížce jsem se rozhodovala mám? nemám ? mám ? nemám ? Ale zatraceně WAUUU nečekala jsem to vezme vás to za srdce a postavy budete milovat. Jeto jedineční příběh u kterého ztrácím slova .Ne odtrhla jsem od čtení hned jak jsem ji přinesla domů. A vřele vám ji doporučuji.

Divergence Divergence Veronica Roth

Máte rádi nebojácnost, nástrahy, dobrodružství a lásku ?? Tak tahle knížka je něco pro vás. Musím přiznat že nějaká kapitola se čte hůře a některá lépe, ale každého baví něco jiného nemůže se soudit jedna nudnější kapitola z 20 krásných no ne ?? Vůbec mě nezklamala naopak příjemně překvapila. Postavy si zamilujete a některé nepříjemné charaktery budete nenávidět. Do příběhu se vžijete jako byste tam sami byli a až tuto knížku dočtete budete chtít další.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tahle knížka je tak čistá. Neposkvrněná. Čte se úplně sama a slzám se taky nedalo poručit. Původně jsem si ji nechtěla přečíst. Byla jsem hloupá myslela jsem si že to bude nějaká nudná slaďárna ale hrozne jsem se mýlila. Tato knížka je vtipná, okouzlující jak na venek tak vevnitř, romantická a když to shrneme prostě SKVĚLÁ. Prosím nebudte líní běžet do obchodu si jí koupit protože ona si to zaslouží. Tato kniha si zaslouží být čtena. :) :) :) Hrozně jsem brečela, hrozně jsem se bavila a nelituju toho že jsem si jí koupila.