009Ivana 009Ivana komentáře u knih

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Ale no tak to nam urcite udelala ta spisovatelka naschval. Vybrat si mezi Adamem a Warnerem je pro me tak tezke ,protoze oba jsou tak zatracene uzasni. Kdyz jsem zacala cist tuhle knizku Juliett me hrozne rozcilovala porad se babrala jenom v sobe a v pocitech knizka se teprve rozjela kdyz Kenji shrnul vsechny moje pocity a rekl ji at uz se jako ubulanek nechova a ona ho poslechla. Knizka byla nadherne napsana a bavila me jsem si jista ze kdyz jsem zacala s touhle serii tak jsem neprohloupila. Nic bych nemenila postavy jsou uzasne tak doufam ze tento oblacek bajecnosti vydrzi spisovatelce i do treti knizky na kterou se uprimne hrozne tesim.

11.08.2014 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Naprosto úžasná, skvělá, dobře napsaná kniha !! Nic víc se k ní napsat nedá.

03.07.2014 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha je upřímně zábavná, vtipná, romantická, a má skvělý originální děj. Přitáhla mě k ní obálka, která knihu dokonale vystihuje. Rozhodně nelituji, že jsem si ji koupila. Ten kdo má strach, že je stejná jako seriie drahokamů ( to byli můj první strach) tak mít nemusí nejsou si podle mě vůbec podobné. Přečteno jedním dechem. No prostě neprohloupíte. :)

03.07.2014 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

shrnu to jedním slovem : skvělá.

10.05.2014 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tato knížka mi vzala dech. Hrozně se mi líbilo povídání jak ze strany Echo tak i Noaha. Postavy jsou příjemné a knížka dobře napsaná, lehce se to čte a s postavami budete soucítit a zároveň se bavit. Přečtěte si to stojí to za to. :) :) :)

09.05.2014 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

No tak přiznejme si to. Rozhodně to není ta nejlepší kniha co jsem kdy četla , ale má přece jenom něco do sebe. Začátek nic moc ale když se začtete nemůžete se odtrhnout. Prostředek i konec se mi líbil a když máte čas a máte rádi příjemné postavy tak do toho.

08.05.2014 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Nádherná kniha, nádherný děj. Jen mi je líto že jsem ji přečetla tak rychle a nevychutnala jsi ji, ale já to napravím protože se tato kniha dá číst pořád dokola. :)

Co na to říct je to Harry Potter :) :) :) Nepřemýšlet jenom číst

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Hrozně vtipná. Dostala mě ta mrcha.Nedokážu se od ní odlepit. Je to ten druh knížky kdy si říkáte oddechovka ale než se nadějete tak ta knížka vás vezme za srdce a budete jí číst pořád dokola. Postavy příjemné a děj tak skutečný.........doporučuji na 100 % :) :) :)

Ukolébavka Ukolébavka Sarah Dessen

Nenadchne ale ani neurazí. Přečte se to snadno, ale upřímně jsem čekala víc. Je to lehké čtení občas i pobaví ale jednou si to pro radost přečíst stačí :) :) :)

08.05.2014 3 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Rozhodně patří k jedné z mých oblíbených. Nečekala jsem že mě to tak vezme ale stalo se :) Do postav jsem se zamilovala i když mě někdy nějaká malinko štvala, ale ..............prostě........ se skláním skvělá to kniha :)

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Tohle vás prostě dostane. Děj je zábavný a lehce se to čte. Postavy příjemné. Když tak nad tím přemýšlím tak ani k této knížce nemám co říct a to se mi nestává moc často. DOPORUČUJI :) :) :)

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Nejlepší díl z celé trilogie. Přečteno jedním dechem a zaklapnuto s obdivem a úsměvem na rtech :) :) :)

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Lepší než první díl. více romantiky, děj zábavný tak proč si to nepřečíst ?? :) :) :)

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Opravdu mě dostala jak obalem tak dějem. Postavy příjemné a děj je lehký, lehce se čte, zábavný a nakonec i kapka romantiky, Proto jestli je vám náct a hledáte něco čtivého a dobrého tak rozhodně neváhejte. :) :) :)

Vždycky budeme mít léto Vždycky budeme mít léto Jenny Han

Mám první komentář ke knize která je dobrá ale ne skvělá. jako oddechovka naprosto stačí a já ji doporučuji. :)

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Když jsem přečetla první hned jsem si říkal musím mít další a ani tenhle díl nezklamal a pobavila jsem se :)

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Hodnotím 5 hvězdami protože si to podle mě zaslouží. Je to krásná zábavná romantická oddechovka na léto a nelituji toho že jsem si ji koupila. Sice mě trochu od ní oháněl obal ale jak se říká : Nesmíš soudit knihu podle obalu :) :) :)

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Trošku slabší než předchozí, ale pobaví a do příběhu se vžijete, proto jestli jste četli první a druhý díl tak být vámi tak neváhám a skočím i po tom třetím a nebudete litovat :) :) :)

Muka Muka Lauren Kate

Stejně dobrá jako první díl. Je oddechová nic náročného, ale rozhodně si zaslouží pozornost :)