Zvěrolékař jde do boje

Zvěrolékař jde do boje

Knížka vypráví o tom, jak jsou manželská blaženost v hnízdečku lásky v Darrowby a zázrak domácího vaření po několika měsících drsně přerušeny kvůli odchodu Jamese Herriota do války. Výcvik v RAF důkladně prověřuje jeho houževnatost - ale dobrého veterináře neudoláte. Pátý svazek pamětí Jamese Herriota ho zastihuje ve výcvikovém táboře kdesi v Anglii, přičemž uprostřed bitevní vřavy sní o lidech a zvířatech, které opustil. Herriotova knížka je vyprávění o úspěších i omylech, životních výhrách i klopýtnutích, s nimiž se každý musí vyrovnat. Autor to dokázal s jedinečným, hřejivým humorem, který je opravdu nadčasový. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31499/zverolekar-jde-do-boje-31499.jpg 4.5140

Zvěrolékař (5.)

Vets might fly

Literatura světová
Vydáno:, Baronet

Marla

Drsný a tvrdý život venkovského veterináře v drsné a tvrdé krajině Yorkshire, ovšem psaný s takovou pokorou a láskou k povolání.....každá autorova kniha dojímá i baví současně.

kapr
18.10.2017

Každý Herriot u srdíčka zahřeje, byť tento přece jen maličko vybočuje.

31.10.2016

Další porce vtipného vyprávění. :-)

jaja1989
17.04.2015

1. díl vede

J.angel
21.03.2013

Jak už jsem napsala v komentářích předtím, další kniha z mé milované série - Další strhující čtení, další vtipné situace, další děj, co vás zcela pohtlí. Těším se na okamžik, kdy si to přečtu znova a doufám, že to bude co nejdřív! :)
Herriote, velké díky!

Amaranta
18.03.2012

V závěru tohoto dílu je snad můj nejoblíbenější moment. Moc bych ho chtěla popsat, ale to bych potencionální čtenáře velmi ochudila. Někdy si přelítnu jen tuto kapitolu a hned se začnu nevědomky usmívat (ale to je u Herriota časté).