Ztráty a nálezy

Ztráty a nálezy https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492833/bmid_ztraty-a-nalezy-XaC-492833.jpg 4 20 5

Co by se stalo, kdyby…? Vzrušující otázka, která žene Maddie Allenovou na dobrodružnou cestu napříč zemí, aby se znovu setkala s muži, které kdysi milovala a které nechala odejít. Vše začíná pádem ze žebříku v newyorské hasičské zbrojnici, v níž žije a pracuje Madison Allenová, úspěšná fotografka, která sama vychovala tři děti. Nehoda, k níž dojde, když se Maddie snaží protřídit své dávno zapomenuté poklady a fotografie, má však za následek mnohem více než jen zlomený kotník. Změní to její život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Lost and Found , 2019

Lofda
19.02.2024 4 z 5

Má první kniha od této autorky, sáhla jsem pro ni kvůli čtenářské výzvě. A i když to není úplně můj šálek kávy, tak nějak zvláštní styl vyprávění, čtení jsem si nakonec užila. Jen jsem úplně nechápala, v čem byla chyba, že se Maddiiny děti chovaly jak se chovaly.. Americká výchova je asi vážně jiná..??.. Na konci mi vadilo to zrychlení a přeskakování v ději zabalené "do cukrové vaty", ale celkově hodnotím vysoko a časem možná zkusím i nějakou další knížku.

Janis060
03.04.2023 4 z 5

Mě se kniha líbila, řeší téma dnešní doby - dospělé děti, které začne rodič zajímat ve chvíli, kdy něco stane. A také to, že lásku můžeme najít v jakémkoli věku.

alnahu
31.01.2023 3 z 5

Tento nový román,není tak čtivý,jako předešlé knihy.Příběh Madin,která pátrá ve svých minulých vztazích a hledá odpověď na to proč se neprovdala ani za jednoho muže,kteří ji prošli životem.Děti již dospěli a ona hledá nový smysl života.

DK197
07.11.2022 3 z 5

KNIHA: Na těchto stránkách najdete velice silné téma, které hovoří o osamělosti rodičů, kteří s láskou vychovají děti, ale ti na ně potom v dospělosti nemají čas. O rodičích, kteří se tedy ponoří do práce a namlouvají si, že všechno je v pořádku, aby jim potomci nemuseli chybět. Je to kniha o tom, že život nekončí po třicítce, ale ani po padesátce, protože nekončí, dokud skutečně není konec. A vždycky nás osud může něčím překvapit... Ale přesto, jak krásně to zní, (a v tomhle zásluhy knížky rozhodně neshazuji a myslím, že pokud někdo prochází podobným obdobím, bude mu knížka blízká a bude ji považovat za úžasnou) mně to nestačí, jelikož mi absolutně nesedl styl psaní autorky a její dialogy postav. Tudíž tři hvězdičky s klidným svědomím.

palka452
26.10.2022 1 z 5

Já ji asi nepřijdu na chuť

Danielle Steel
americká, 1947
1998  86%Prsten
1994  76%Nevýslovná láska
1997  75%Cizí žena
2007  77%Duch
1998  82%Palomino

Kniha Ztráty a nálezy je v