Kdopak je ta zrzka?

Kdopak je ta zrzka? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173282/bmid_kdopak-je-ta-zrzka-CHK-173282.jpg 4 442 84

Zrzka série

Ambiciózní třiatřicetiletá Grace Sharidanová přijíždí do Los Angeles splnit si svůj velký životní sen a stát se divadelní a muzikálovou herečkou. Zdá se, že ji nemůže nic zastavit! Je talentovaná, krásná, výjimečná, má zkušenosti i kamarádku s těmi správnými kontakty. A je odhodlaná neustoupit ani o píď! Na své cestě za slávou však nečekaně potká o devět let mladšího Jacka Hamiltona – vycházející hvězdu všemi napjatě očekávaného seriálového trháku s nepřebernou škálou milostných zkušeností, bohatou fantazií a přímo vražednou dávkou sexappealu. Takové kombinaci by neodolala žádná! A tak není divu, že se i Grace navzdory rozumu začne situace vymykat z rukou a vášnivé dobrodružství brzy překročí hranice nevinného románku. Může začínající vztah zkomplikovat Graceinu slibnou hereckou kariéru? Dokážou společně překonat zrádná úskalí slávy? Podaří se Grace obstát v konkurenci zástupů Jackových fanynek? Vyrovnat se s nájezdy senzacechtivých novinářů? A především – budou schopni překonat několikaměsíční odloučení? Zvlášť když se kolem Grace začne ochomýtat její studentská láska Michael. Eroticko-romantický román... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

The Unidentified Redhead , 2013

DajaF
13.07.2014 2 z 5

Doufám, že do nebes vychvalovaný Nabíječ bude lepší, protože toto mě moc nebavilo, nebo mě spíš nebavila hlavní hrdinka

Justme3
02.07.2014 3 z 5

Nabíječe miluji. Zrzka ukládám do průměrných knih. Ani nevím, co mi na knize tak moc vadilo. Počkat. Vím. Grace! Ta holka, spíš už žena, mi vůbec nesedla. Je jí přes třicet, ale chová se jako čerstvě dvanáctiletá. Fakt, nekecám. A to mě strašně odradilo. Knihu jsem ani nedočetla, skončila jsem někde u dvacáté stránky před koncem, ale prostě už jsem to nedávala. Neseděla mi hlavní hrdinka a to je pro mě špatně. Kord, když se k tomu ještě přidá tak velký věkový rozdíl (no dobře, není to nic obrovského, ale s jejích chováním, mi to prostě nesedělo) a je to katastrofa. Takže dávám 3 hvězdičky( spíš bych dala 2,5, ale co se dá dělat) alespoň za trochu té srandy.

malazluta
01.07.2014 3 z 5

Tuto autorku začínám mít opravdu ráda. Kniha je pohodová, vtipná a oddechová... těším se na pokračování.

werusx
30.06.2014 5 z 5

Báječná kniha se skvělými postavami. Nejen Grace s Jackem, ale i ostatní. Knihu jsem si okamžitě oblíbila a už se těším na další díl. :-)

Pakuna
25.06.2014 5 z 5

Že se jedná o "další erotický román" jsem zjistila asi u třetí kapitoly.. :-D Některé popisy scén byly opravdu zdlouhavé, občas jsem je přeskakovala. Zaujaly mne postavy, Hamiltona bych určitě chtěla potkat! Doporučuji, Grace Sharidan vás určitě pobaví!!

Kate S.
22.06.2014 5 z 5

Nejlepší kniha co jsem za poslední dobu četla. Erotika, láska, něžnosti, krásný příběh, hezký děj. Mě to prostě děsně bavilo! Jen mě zamrzelo že kniha skončila takhle načatá. Ale pozor, už se chystá pokračováni. :-) těším se a DOPORUČUJI!!!

Nel-ly
21.06.2014 2 z 5

Důvod nízkého hodnocení je z velké části očekávání po Wallbangerovi. Tohle bylo...
Vtipné, svérázné, romantické a... vynucené, provoplánové, klišoidní a vnucení další postavy jen kvli pokračování hrozně násilný. Nechápu, proč je tohle série (dokonce třídílná).
Tak půl na půl, ale spíš dolu.
btw. Když vám všichni obdivují úžasný přírodní kozy, tak prostě NEBUDETE běhat bez podrpsenky. Tak :D

Veronika.C
02.06.2014 4 z 5

Vtipná a pohodová kniha

Evil-Doer
08.05.2014

Knížka je moc pěkná, možná až moc zdlouhavé popisy na můj vkus (hlavně sexu, ale na druhou stranu, u sexu není nikdy dost popisu), ale upřímně, s Nabíječem se to moc nedá srovnávat. Nabíječ je jiná liga.
Ale jedna myšlenka, která napadla Grace mě naprosto nadchla - dát Holly a Lanea dohromady... mňam... to bych si určitě přečetla.

Shanib
03.05.2014 3 z 5

Knížku jsem přečetla až po Nabíječi, což byla asi chyba, jelikož Nabíječ je dokonalost sama od začátku do konce. Tady jsem se přistihla, že jsem se od druhé půlky poněkud nudila, ačkoliv začátek byl super.

Lucka.79
24.03.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila, autorčin styl mi sedí, takže si určitě ráda přečtu pokračování.
Je to takové milé, pohodové čtení ...

Michaela91
20.03.2014 3 z 5

Taková zábavná kniha. Velmi dpbře se četla a i jsem se někdy pousmála. Není jako ostatné erotické romány jak jsem se obávala. Na odpočinek moc dobré.

Bet
05.03.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila už se těším na pokračování :)

marsel
25.02.2014 4 z 5

Pěkná knížka, ale Nabíječ nemá chybu.Těším se na další díl zrzky ten bude snad napínavější.

Samira
21.02.2014 4 z 5

Moc pěkná knížka, krásně napsané postavy. Líbilo se mi mně blízké umělecké prostředí, které se snad v druhém díle více využije. Vztah, který si mezi sebou vytvořili je opravdu pěkný. Ale v knize se prakticky nic nestalo, je to takové milé čtení bez zvratů, k nimž dojde až v druhém díle. Takže za mne 4 hvězdičky.

bookie25
28.01.2014 5 z 5

Moc pěkná oddychová knížka. Sice jednoduchý příběh, ale krásně podaný. Překpapilo mě, jak vtipně je napsaný. Grace a Jack jsou zlatíčka. Už se těším na pokračování. I když jsem to zvědavostí nevydržela a přečetla si oba zbývající díly v aj.

IFu
28.01.2014 5 z 5

Knihu jsem dostala od kamarádky k vánocům. Je zajímavá, čtivá.
Je tam úžasně zachyceno přátelství, které je v této knize pravé a skutečné - myslím hlavní hrdinku a její agentku, kamarádku. Grace potká mladšího muže, ale i přes jejich věkový rozdíl, kterým se ona trápí jim to skvěle klape. Je hezké číst, jaké obavy Grace provází a jak je věk vnímán Grace a jak ho vnímá Jack. Oba si jdou svou cestou, která je nakonec rozdělí, neboť Grace odjíždí do New Yorku. Myslela jsem si, že i v tomto díle se dozvím, jak to dopadlo a zda vztah na dálku udrží, ale bohužel !!! Musím si počkat na druhý díl "Zrzko, ukaž se!" Pevně věřím, že to zvládnou a její ex nebude dělat takové problémy. Alespoň bude děj zase trochu zamotaný. :-)
Jinak, jak se píše níže, Grace je opravdu super.

rusalka1
27.01.2014 4 z 5

Asi som po Wallbanger-ovi čakala čosi viac, no aj tak sa mi to páčilo.:) Taká krásna sľaďárna... miestami som sa až priblble usmievala akí boli tí dvaja spolu zlatí ;). Príbeh nemal nejakú extra dejovú líniu, čo mi väčšinou vadí ale tentokrát mi to absolútne neprekážalo.
Gracie by som podľa jej správania tipla tak 25 a nie 33, no aj tak som si ju obľúbila :)... takýto typ správne šibnutých ľudí/postáv zbožňujem.

Chladnetka
13.01.2014 4 z 5

Milé a oddychové čtení. Moc hezky napsané. Oproti jiným (Odstíny, Crossfire apod.) příjemná změna. Jinak pokračování by mělo vyjít v červnu tohoto roku, tak se máme na co těšit :-).

Efka.J
08.01.2014 5 z 5

Bezvadná kniha :) nasmála jsem se... Ale bohužel to vypadá že pokračování bude jen v AJ :(

sex láska humor erotika cestování Amerika herectví Valentýn

Alice Clayton
americká, 1950
2014  78%Nabíječ
2015  78%Hřebec
2014  75%Roštěnka
2015  79%Samec
2017  77%Sexy farmář

Kniha Kdopak je ta zrzka? je v