Sedmé znamení

Sedmé znamení https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215974/mid_sedme-znameni-215974.jpg 4 150 38

Znamení sedmi série

Obyvatele malého města stihne každých sedm let týden plný katastrof. Je možné, aby je měly na svědomí tajemné síly, které svou přísahou uvolnili tři chlapci? Tuto legendu chce využít spisovatelka Quinn jako téma pro svou knihu. Dorazí sem právě včas, jenže netuší, že se sama stane součástí záhady.

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Blood Brothers , 2007

zp87
15.12.2014

Tak "Sedmé znamení" jsem musela vrátit do knihovny nedočtené. Vůbec mě to nechytlo - zvládla jsem asi dvacet stran a zabalila jsem to, vůbec jsem se nedokázala začíst. Je tolik příjemných a hezkých knih, že jsem se odmítla do čtení nutit, možná jí dám ještě někdy druhou šanci... ale nejdřív tak za pět let. Abych ale nebyla nespravedlivá, nehodonotím - možná mi jen momentálně nesedla.

Evka27
15.08.2014 odpad!

Asi největší blábol-trilogie. Toho nadpřirozena bylo přes míru. Jinak jedna z mých nejoblíbenějších autorek.

ritz
07.08.2014 3 z 5

Tak to už byla na mě moc veliká rádoby strašidelná pohádka, další díly už asi nedám.

emulka
25.06.2014

knížka není špatná, ale ten překlad je v některých kapitolách trošku nesrozumitelný.Musím to přečíst 2 krát a stejně mi to nedává smysl. Ale přečtu všechny 3 kapitoly .-)

vaili
22.05.2014 3 z 5

Jako román dobré, ale to tajemno... to ne to autorka psát neumí...patří mezi ty horší knížky co napsala..i když u ní i Ty horší se dají přečíst :)

mariva
06.04.2014 5 z 5

Nejen že mě kniha chytla od prvních řádků, ale teď ještě abych někde co nejrychleji sehnala další dva díly trilogie, protože jsem opravdu zvědavá, co všechno ještě hrdiny potká.

Acionna
06.02.2014 5 z 5

čekal jsem trošku víc, trilogie Tří klíčů nebo Ostrova tří sester byly lepší. Ale kouzlo knih autorky to neztrácí a četla se velmi pěkně.

koki.veru
04.02.2014 5 z 5

Úžasná knížka, plná napětí, strachu, záhad, ale i lásky a přátelství. Je to první díl z trilogie knížek o městečku, ve kterém každých sedm let dojde k týdnu plnému katastrof. Cal, potomek zakladatele města, spolu se spisovatelkou Quinn, která chce psát o této záhadě, se díky tomu dají dohromady, a společně s dalšími čtyřmi přáteli čelí nebezpečí, které se rychle blíží.

Ashlee7
12.12.2013 5 z 5

Ač jsem ze začátku byla přesvědčená, že kniha bude trošku o něčem jiném a když jsem zakusila o čem je, stavila jsem se k ní nedůvěřivě, mile mě překvapila, velmi dobře se četla a určitě si přečtu i další dva díly této triologie.

Ewiczka
18.08.2013 odpad!

Něco jako série klíčů a hlavně série o sestrách na ostrově - ale mnohem slabší, natahovanější a hloupější, už od půlky první knížky víte, jak celá trilogie dopadne, kdo s kým a dobro zvítězí, huraa.... Achjo Noro, proč mi to děláš... Já chci další Prvorozené, Zlověstné úplňky, Únik, Smrtící,... Pro mě obrovské zklamání, nedoporučuju.

zuzlajs
31.05.2013 2 z 5

Jedna ze slabších Nořiných knih, trochu připomínala sérii o klíčích. Moc mě nenadchla, ale i přesto si další díly přečtu. Snad mě ještě něčím překvapí...

modranka
24.04.2013 3 z 5

Pri čítaní knihy som sa nevedela zbaviť pocitu, že sledujem film Krotitelia duchov. Téma ma veľmi nenadchla, navyše dej zostal nedokončený, je potrebné prečítať aj ďalšie dve pokračovania. Romantika podľa mňa bola prvoplánová, rýchla a predvídateľná. Ani neviem, či sa mi chce čítať pokračovanie.

zoja
15.04.2013 3 z 5

Úvodní kniha trilogie (třetí díl vychází v červenci 2013, jmenuje se POHANSKÝ KÁMEN). Mě kniha spíše připomínala sérii Tří klíčů. Tři desetiletí kluci vypustí na svět 300let staré zlo, které se každých 7 let na týden vrací. Těchto 7 dní lidi vraždí, ničí, znásilňují. Po 21 letech přijíždí do městečka spisovatelka Quinn, která chce o městě a jeho záhadách napsat knihu. Všichni tři (teď již dospělí muži) Cal, Fox a Gage se sejdou, aby přicházejícímu zlu čelili spolu. Samozřejmě, že každý musí mít svou partnerku. Úvodní díl je vlastně seznámení čtenáře s tím, co se stalo v minulosti. Kromě toho tady jsme svědky romantického vztahu Cala a Quinn (která mi od začátku připadala jak uragán :-) ). Ve druhé knize budou hlavní postavy Fox a Layla a v poslední Gage a Cybil.
Mě se kniha celkem líbila, ale myslím, že má Nora i lepší. Jít na zloducha s glockem, tak to mě trochu pobavilo :-D

Cleo De Nile
29.03.2013 3 z 5

Já nevím, kniha přišla taková.... jak to jen formulovat.... Aha - nemělo to šťávu. Příběh jako takový byl sice zajímavý (za to ty tři hvězdičky) a líbil se mi i konec, ale to je tak vše. Žádná z postav mě nezaujala, včetně Quinn, která mi byla těžce nesympatická. Nečetlo se mi to dobře, občas jsem se do toho musela nutit a jsem ráda, že jsem knihu vůbec dočetla. Po dalších knihách této autorky určitě sahat nebudu. Ale ničemný to nebylo a z recenzí a názorů ostatních vidím, že se to spoustě lidí líbit může ;)

sisulisa
23.03.2013 5 z 5

Autorka ani tentokrát ma nesklamala. Čítalo sa to veľmi dobre, podobalo sa to jej knihe Tři osudy. Už sa teším na ďalšie pokračovanie.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Netradiční román od této spisovatelky.Nezaujal mě.

princesse
27.01.2013 5 z 5

Ačkoliv nejsem na sci-fi ani mystery četbu, tak tuhle knihu jsem přečetla bez problémů se zaujetím od začátku do konce a těším se na další díl této trilogie. Hned jdu zjistit jak to s dalším dílem vypadá. Nora Roberts zkrátka umí. :-)

Aneleh
15.01.2013 5 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek k Vánocům, do té doby jsem žádnou knihu od této spisovatelky nečetla, ale přiznám se, že mě zaujala, ač normálně fantasy knížky nečtu. Líbí se mi styl jejího psaní, příjemně jsem se bála a oblíbila si hlavní představitele. Skvěle jsem si u čtení odpočinula. Už aby bylo další pokračování této trilogie, bohužel nikde jsem se nedočetla, kdy vyjde.