Leo

Leo https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248962/bmid_znameni-lasky-leo-cFd-248962.jpeg 4 447 91

Znamení lásky série

Evie a Leo spolu vyrůstali v pěstounské rodině a jen jejich přátelství jim pomáhalo přežít těžké období. Jejich pouto během let přerostlo v lásku a oba doufají, že až v osmnácti odejdou z domova, čeká je společná budoucnost. Leo je však nečekaně adoptován a musí se přestěhovat na druhou stranu země. Společně si s Evie slíbí, že zůstanou v kontaktu a že se pro ni vrátí. Evie však o něm už nikdy neuslyší. Uplynulo osm let. Evie má dobrou práci. Má přátele. Je spokojená. Pak se však objeví cizí muž a prohlašuje, že jej Leo poslal, aby na ni dohlédl. Evie je Jake sympatický a ani ona jemu není lhostejná. Může však tomuto přitažlivému cizinci důvěřovat? A říká jí o Leovi celou pravdu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Leo , 2013

faraod
13.12.2017 5 z 5

Přečtená jedním dechem... Čtivá a moc pěkně napsaná..Děj mi chvílema připomínal 50 odstínu .) , příjemná oddechovka co stojí za přečtení! Vrhám se na další " Leova šance" :)

jani.ruzicko
28.11.2017 5 z 5

Příběh Evie a Lea je moc krásný a dojemný. Oba měli spoustu bolesti se kterou se museli vyrovnat. Autorka opět nezklamala a mohu jen doporučit. =)

JupiterFire
10.08.2017 5 z 5

Krásné. Mám spoustu přátel z dětských domovů či pěstounských rodin. Mnohdy zažily hrozné věci. Zaujalo mě s jakým citem autorka popisuje události Eviina života. Bylo to sice trochu uspěchané, ale skvělé.

munka
18.06.2017 4 z 5

Pekne vyrozprávaný príbeh z pohľadu Evie. Deti v pestúnskych rodinách to v tomto príbehu nemajú ľahké, ale autorka ukázala, že aj napriek zlému detstvu sa časť z nich nevzdáva a chce žiť lepší život. Teším sa na príbeh z pohľadu Lea.

Kiwicatko
29.01.2017 3 z 5

Bohuzel mi trvalo nez jsem se do toho zacetla. Pribeh me nedokazal az tak moc pohltit, takze mi myslenky casto odskakovaly nekam uplne jinam...:-(

Terka18
03.11.2016 4 z 5

Pěkný příběh, trošku něco nového. Nic náročného, hezká oddechovka, příběh plyne sám, do čtení se není nijak potřeba přemlouvat, zajímalo mě, jak to celé dopadne i když pointu jsem tušila trošku už na začátku.

cukrovka
29.10.2016 5 z 5

Opět velmi hezký příběh. Knížka je čtivá a má zajímavý námět. Jen mi to přišla moc uspěchaná. Byla bych ráda za pár řádek navíc v úvodu, které by nám více přiblížily jejich společně strávené chvíle v pěstounské péči. Evie dokázala důležitá povzbuzení a poučení skrýt do úžasných příběhů.

ElisR1
02.09.2016 2 z 5

Tak tohle pro mě bylo velké zklamání. Nezáživný děj, vyprávění v přítomném čase a spousta popisů o tom, co hlavní hrdinka právě dělá...

luciefeix
17.08.2016 3 z 5

trochu předvídatelné ale čtivé :) bylo mi líto co si hrdinové v dětství museli prožít

havrmoni
16.07.2016 5 z 5

Mě se to moc líbilo. Archer byl lepší,ale možná protože byl můj první od této autorky,každopádně opět hezká kniha co stojí za přečtení.

janesy
24.06.2016 5 z 5

Mia Sheridan umí chytit za srdce a příběh je poutavý a plný citu, avšak dle mého názoru je Archerův hlas lepší :)

Nuttelka
04.05.2016 5 z 5

Krásné čtení, má to spád a Leo/Jack se mi hned zalíbil, hned mi bylo jasné, jak se věci mají a počkala jsem si na rozuzlení :-) Těším se na Leův pohled, tak s chutí do toho :-)

LibraryGirl
05.03.2016 5 z 5

Mia prostě umí, o tom žádná. V tomto žánru patří určitě mezi top. Krásný příběh dvou zraněných duší, které se opět dávají dohromady. Ze začátku jsem byla zmatená z děje, ale postupem doby se to pěkně vyjasnilo. Jen tedy musím říci, že si Mia s příběhem Lea nedala práci tak, jak si dala s Archerem. Ten je prostě jasně lepší, oba dva jsem si sice zamilovala, ale Archer prostě vede. Postavu Lea vykreslila opravdu dobře, ale na mě to mělo málo stránek, trošku chudší děj. Kdyby propojila vypravěče (jako to udělala u Archera), byl by příběh bohatší a nemusela se vydávat další kniha z Leova pohledu. Toť verdikt. A už teď se těším na další knihu od Mii.

Lenka.Vílka
26.02.2016 2 z 5

Od prvního dílu propastný rozdíl...na něm jsem našla něco pro mě originálního. Kniha se mi četla dobře, to uznávám (připouštím a nestydím se za to i přes mé hodnocení), ale zapadne v průměru žánru (já rozhodně znovu číst nebudu). Pokud někdo čte pouze tenhle žánr, bude nadšený (obsahuje všechny prvky a postupy, které má mít), ale já čtu i jiné (proto zvládnu být kritická). Ano, přečtu si i další díl, ale nečekám pecku. Ale pokud budu příjemně překvapená, pouze mě to poteší.

Pechule
23.02.2016 4 z 5

Přečteno skoro na jeden zátah, čtivá, sladká, super oddychovka. Líbila se mi.

Eevina
04.02.2016 4 z 5

Nu tak na Archerův hlas to nemělo, ten byl daleko lepší. Já nevím, mě prostě Evie přišla jako naivka, která se nechala tahat za nos. Pořád jsem čekala, co z toho vyleze a i když byl konec dobrý, prostě tomu něco chybělo. Já vlastně celou knihu čekala, co vlastně je Jake zač a docela mě překvapilo, že to není žádný parchant za jakého jsem ho celou dobu měla.

barbora2863
16.01.2016 3 z 5

Veľmi zvláštna kniha, vážne neviem, či ju chváliť, či ju zadupať do zeme. Hmm...
Začiatok fajn, iný, keďže autorka hlavným hrdinom nadelila osud detí z náhradnej starostlivosti, potom zrazu bum! skĺzlo to do bežných koľají NA žánru... a ten záver?
Snaha o prekvapivé finále, len mne tam čosi nesedelo, vadilo, nepadla som z toho na zadok, skôr vo mne vyvstala otázka: to vážne?
Stále sa neviem rozhodnúť, čo si o tom myslieť... fakt.
Takú zvláštnu knihu som dlho nečítala.

martiiinkajjj
08.01.2016 2 z 5

Abych byla upřímná to je poprvé co mi hlavní hrdina totálně nesedl, pořád jsem čekala co to bude za parchanta a co hlavní hrdince provede. Kniha byla hodně jednoduchá a s Arche. hlasem se to z daleka nedá srovnat. Musím dát pouze ** a to jen za docela hezký konec. Když chcete hezkou knížku sáhněte spíš po Arche. hlase.

Jaruce
06.01.2016 4 z 5

Milá kniha, jsem ráda, že se můžu hned začíst do Leovi šance, Archeuvv hlas byl asi lepší, ale myslím, že i tato kniha stojí za to.

Samira
29.12.2015 5 z 5

Mia Sheridan umí vyprávět úžasné příběhy, i tenhle byl krásný, věčná škoda, že nebyl delší. Myslím, že pár stránek navíc by mu moc slušelo. Hlavně tedy na začátku, kdy se jejich seznámení zdálo hodně zkratkovité a nepropracované. I v závěru bych uvítala nějaký bonus. Snad se ho ještě dočkám v díle z jeho pohledu. Celkově však jde o skvělé čtení, obsahující pár krásných myšlenek, skrytých v příbězích vyprávěných hlavní hrdinkou.
Jsem zvědavá, kam nás autorka zavede příště. Její knížky v sobě mají něco navíc a chytnou za srdce. Minimálně mají to moje :)!