Zlodějský tanec

Zlodějský tanec https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407196/bmid_zlodejsky-tanec-u8a-407196.jpg 5 815 170

Zlodějský tanec série

Když zemře král Ballengerovy říše, jeho syn Jase se stává novým vládcem. Okolní království však nehodlají tolerovat jeho panování, které se řídí vlastními pravidly. Na obzoru se objevuje mladá královna Vendy, která je odhodlaná vše změnit. Na tajnou misi vyšle bývalou vyhlášenou zlodějku Kazi. Ta když narazí na nového vládce Jase, rozhodne se své plány změnit. Oba jsou společně vrženi do vírů událostí, které nemohou ovlivnit.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Dance of Thieves , 2018

markulka
04.07.2019 5 z 5

Jízda od začátku až do konce! Nepředvídatelné, čtivé, napínavé. Moc se těším na další díl.

Elize
23.06.2019 5 z 5

Dobře napsané, čtivé, napínavé. Hlavní hrdinku jsem si okamžitě oblíbila, sice mě trošku rozčilovala Jasova rodina, která v knize funguje na bázi mafie, ale zase to bylo něco jiného a zajímavého. Oproti předchozí sérii Kronik Pozůstalých mi přišel styl psaní autorky v této knize lépe propracovaný a děj nepředvídatelný. Rozhodně zhltnu i druhý díl.

Safienka
15.06.2019 5 z 5

Jo, tak to bylo zase super :) I když začátek jsem měla problém se orientovat a byla jsem lehce mimo. Pořád mi nějak nesedělo, kdo jsou ti Synové :D (kdo dá postavě jméno Synové?) pak super... Lovila jsem v hlavě jak to bylo předtím v Kronikách Pozůstalých... Možná by bodlo si je přečíst předtím. Každopádně jsem si to užila, poslední kapitola to řádně zavířila a už se těším na další díl..!

Catwoman292
12.06.2019 5 z 5

Za mě ještě lepší než Kroniky pozůstalých a to je co říct! Rozhodně potřebuji další díl a to co nejdříve!

anishta
01.06.2019 5 z 5

Ne ne ne! Ta poslední kapitola! Bože proč? Ja už jsem si říkala jak hezky to skončilo! Miluji příběhy Mary E. Pearson, tolik emocí, které z vás dokáže dostat! Jdu brečet do kouta, že nemám hned druhý díl.

IrennCasman
28.05.2019 5 z 5

Hlavní temperamentní hrdinka. Hlavní charismatický hrdina. Láska. Drama. Krátký pohled do života hlavních postav z předešlé série. Tajemno. Co víc si může čtenář přát? Jsem naprosto spokojená. Kazi a Jase jsem si hned zamilovala. Jejich výměny názorů mě velice bavily. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Vyvolala ve mně změť pocitů. A když byl konec, nemohla jsem tomu uvěřit. Tolik jsem si přála, aby příběh Kazi a Jase nikdy neskončil.

EvaSupovic
26.05.2019 5 z 5

Tak to byl ale tanec se vším všudy....zamilovala jsem se do světa Venďanů a Skaliska a prostě do všech příběhů této autorky a těším se na pokračování. Jase a Kazi jsou mí další oblíbenci ????

Arianne
25.05.2019 5 z 5

Paráda! Hrozně mě to bavilo, tanečky Kazi a Jase, celá nová historie, která se před námi pozvolna otevírala. Bála jsem se, aby nešlo jen o nástavbu původního příběhu, ale ne. Všechny postavy jsou své a příběh je jen jejich. Jen další a další, prosím.

jani.ruzicko
24.05.2019 5 z 5

Já ten příběh Vendy, Morrighanu, Dallbrecku a teď vlastně i Ďáblova chřtánu a Ballengerovy říše naprosto zbožňuji. Knížky mě vždycky dokonale pohltí a já se nedokáži odtrhnout.

Příběh Jase a Kazi je sice plný lží a intrik, ale ve většině případech je to z dobrého důvodu. Líbí se mi jak ta romantická tak i ta fantasy linka. Popis prostředí a dějin mě stále uchvacuje a já se cítím ošizená, že toho není ještě víc. 448 stránek opravdu nestačilo. Obávám se však, že i kdyby jich bylo 1000 pořád by to nebylo dost.

Moc se těším na pokračování, protože ta poslední kapitola byla zase něco =)

Jedinou výtku bych měla k překladu nebo spíš ke korekci, protože mě dost překvapilo to velké množství překlepů a chyb, ale za to nemůže sám příběh, takže na hodnocení to určitě nemá vliv.

Za mě 100% doporučuji =)

Airin
20.05.2019 5 z 5

Knížka mě ohromila. Přečetla jsem ji jedním dechem! Čekala jsem na ni tak dlouho a mé čekání se vyplatilo, neboť tohle byla opravdu parádní jízda na 448 stránkách! Kazi s Jasem si prostě nejde neoblíbit. Kazi mi připomínala svojí vychytralostí jak Celaenu ze série Skleněný trůn, tak i Kaze ze série Šest vran :) Takže pokud máte rádi tyto zmíněné knížky, tohle je přesně pro vás. Doporučuji všem, protože tahle kniha mě opravdu dostala. Po přečtení jsem z ní měla ten nepopsatelný pocit, který má každý čtenář z opravdu dobré knihy. Laťka je nasazená vysoko a doufám, že se dalšího dílu dočkáme co nejdříve :)
Více v recenzi bookhuntera.

pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Mary E. Pearson
americká, 1955