Zlaté srdce Tracy Beakerové

Zlaté srdce Tracy Beakerové

Na Skládce, tedy v dětském domově, slaví všichni svátek svatého Valentýna, ale Tracy Beakerové připadají všechna ta přáníčka a dárečky sentimentální a trapná… dokud sama také nedostane dárek! Malý Péťa by s ní totiž rád chodil, a proto se rozhodne, že jí dá velmi drahocenný přívěsek po babičce – zlaté srdce. Tracy je nadšená – musí mít obrovskou cenu! Třeba by ho mohla prodat za spoustu peněz nebo ho vyměnit za něco ještě lepšího! Vymění nakonec zlaté srdce v televizním pořadu pro děti vysílaném živě? A může se stát, že se i Tracy Beakerová zamiluje? To všechno se dozvíte v úsměvném pokračování příběhů u nás již dobře známé hrdinky...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31390/zlate-srdce-tracy-beakerove-31390.jpg 3.7121

Tracy Beakerová (4.)

Tracy Beaker´s Thumping Heart (2008)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Damaj

Miluji knihy od J. Wilsonové, ale tato mě zklamala, moc krátká, uspěchaná a děj taky nic moc.

DancerJaneBooks

Veselá a zamilovaná knížka :) Sice trošku kratší, ale aspoň jsem ji mohla přečíst za jedno nudné odpoledne, když není co dělat. Jacqueline je Jacqueline.

denda.holodova

Dobrý den chtěla sem se zeptat zda by jí někdo neprodal ?

Kačkaknihomol
11.03.2017

Tracy Beakerovou jsem jako malá milovala, ale i když mi bylo nějakých osm let, tento příběh mně moc nezaujal. Když se k téhle knize vracím teď, souhlasím s osmiletou já, ale ještě ji trochu doplním. Tato kniha mi na Jacqueline přijde prostě uspěchaná. Navíc tato padesátistránková kniha není vůbec rozepsaná a tvoří dojem odfláknuté knihy.

bookwoman
06.08.2016

Tato kniha měla pěkný děj,ale chyběla mi akce,ale jako pohodové čtení dobrý.Navíc mohla mít kniha větší počet stran.

lucille48
18.07.2016

Nic moc, s Tracy si prostě nesedneme, krom "Vadí nevadí" považuji díla o Tracy za celkem nepovedené.

Petkona
09.08.2015

Trošku lepší než Tracy Beakerová ale taky to není žádná sláva.

stetty
27.06.2015

Moc hezká knížka

Kaki321
18.03.2015

jolli: Myslím, že první kniha o Tracy je Vadí nevadí :)
Jinak hodně pohodové čtení, akorát žádná zápletka,
nic, žádná akce. Akorát vystupovala v televizi. Jinak
super počtení!

Ika6
09.02.2015

Přečetla jsem to snad za čtvrt hoďky a jako odpočinková kniha fajn,nemůžu říct,
že by se mi nelíbila.

Roselunda 1928
21.05.2014

Jacqeline se zhoršuje. Žádná zápletka, nic! Max. vystupuje v telce, nic víc! Zklamalo:(.

Sabka123
14.05.2014

Dobrá kniha. Ale trošku krátká. Jinak tyhle příběhy mám ráda.

jolli
21.04.2014

Který díl o tracy je 1. ?

Linu
21.04.2014

Pěkná knížka... dokonalá jako všechny od Jacqueline.

mercedes1j8
16.10.2013

Super, jako všechny knihy od Wilsonové...

Weasley
24.06.2013

Kdo by nemiloval Tracy Beakerovou? To legrační dítě s rozcuchanými vlasy? Tenhle příběh o Tracy mě však zklamal. Nevím, možná jsem od něj čekala více. Co mi ale dost vadí i u dalších knih od Jacqueline je nízký počet stran. Pokuď se však chcete zasmát a odpočinout si, určitě po téhle knize šáhněte!

Dep8
14.12.2012

Další pokračování příběhů nejpopulárnější postavičky Jacqueline Wilsonové Tracey Beakrové, tentokrát o tom, jak se musela kvůli výhře karaoke zařízení smířit se svou největší nepřítelkyní.

kajisek
26.11.2011

další bezva kniha od naší jacqueline wilsonové

adellinka33
30.08.2011

miluju jeji knihy jsou prostte wooooooow

oli321
26.12.2010