Žena v okně

Žena v okně https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357602/mid_zena-v-okne-G6x-357602.png 4 1584 483

Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Motto

The Woman in the Window

Irsaf
27.03.2018 3 z 5

Za me spis ne...
Až posledních cca 50 stran me začlo bavit...

Shari
25.03.2018 2 z 5

Chtěla jsem lehké intermezzo mezi komplikovanějším čtením. Příště ale sáhnu po něčem osvědčeném jako je Nesbo - tohle bylo zdlouhavé, skoro celou dobu jsem se nudila, až konec mě překvapil. Ale podruhé bych se už k tomu nevrátila, ani bych to nedoporučila.

certik003
23.03.2018

Knížka je srovnávána s Dívkou ve vlaku. Zatímco "Dívka" se mi moc nelíbila, "Žena" pro mě byla čtivá a napínavá od začátku do konce. I alkoholička může být sympatická, když člověk ví, proč pije. Navíc ten nečekaný, ale o to víc překvapivý závěr...

Michaela91
19.03.2018 2 z 5

Ne tohle prostě nebylo to co jsem od knihy čekala. Začátek nudný a strašně se děj táhl. Nebyla jsem schopná číst více stránek v kuse a pořád jsem od knihy odbíhala. Už jsem se modlila ať je konec. Hlavní hrdinku bych asi prospleskla za to její chování a nadměrné pítí. Měla jsem od knihy vyšší očekávání.

alnahu
19.03.2018 3 z 5

Příběh nešťastné ženy mladé ženy Anny ,která trpí depresí z nichž se vyvinula agorafobie .Anna má strach opustit dům a vydat se do otevřeného prostoru a proto tráví svůj čas špehováním sousedů z okna. Kniha je napsána docela nevzrušivě formou deníku.Za mě průměrná kniha ,trošku zajímavý konec ,ale začátek příliš zdlouhavý .

morava
17.03.2018 4 z 5

Tak mne teda cteni bavilo. Bavilo mne tema agorafobie a klidne bych ho v teto knize snesla vice , vic rozepsanych vnitrnich pocitu hlavni postavy, ale i tak to bylo zajimave. Napeti rozhodne nechybelo a konec mne prekvapil, i kdyz ne tak docela. A ten pomaly rozjezd se mi zamlouval a ke konci vse do sebe kousek po kousku pekne zapadalo.

sabiburesova
15.03.2018 5 z 5

napínavá a skvela knizka:) sedla mi
Jediné co mi vadilo, byly pasáže z filmu, někdy az přehnaně dlouhé.
Ale jinak nemam opravdu co vytknout! Byla to proste pecka a ve třech větách v různých částech knizky, jsem si dokonce řekla WOW TAK TO JSEM FAKT NEČEKALA! :) skvělá knizka ❤️

Dajine
15.03.2018 4 z 5

Zajímavé a čtivé. Ale ve své knihovně ji mít nepotřebuji.

Denisa153
14.03.2018 5 z 5

Příjemná, napínavá, čtivá knížka. Přišlo mi to trošku podobné na dívku ve vlaku. Takže, pro fandy dívky ve vlaku určitě doporučuji si přečíst :-)

Kozel65
13.03.2018 5 z 5

Víc než zápletka a rozuzlení mě zaujala sonda do psychiky hlavní hrdinky - a právě za to v hodnocení plný počet. Ano, je to alkoholička a závislačka, zřejmě na dně, působí slabošsky, ale její psychická porucha zjevně má příčiny a ty jsou mistrně v náznacích postupně rozkrývány. Podle mě pomalejší rozjezd a méně akční začátek knize neubírá, naopak. Závěr pro mě překvapivý....

Missynka
11.03.2018 3 z 5

Dost zamotané, možná trošku překombinované a hlavní hrdinka víceméně nesympatická. Líbilo se mi však vyvrcholení příběhu, to jsem opravdu zatínala palce na nohou a přála si, aby to dopadlo co možná nejlépe.

Sallka
09.03.2018 2 z 5

Nuda. Příběh jako takový by nebyl úplně špatný, ale hlavní "hrdinka" mě štvala. Její fóbie mi postupem knihy lezla víc a víc na nervy a její opilecký myšlení bylo ještě otravnější. Zahánět žal tím, že vypiju několik flašek vína denně mi přijde ubohé.

teniska_rotter
06.03.2018 5 z 5

Skvělé čtení, vraha jsem odhalila, ale stejně se mi rozuzlení líbilo. Jediné, co mě trochu rozčilovalo byly jakoby pasáže z filmů, které Anna sledovala.

elisa194
04.03.2018 4 z 5

Knize ubírá to, ze se rozjede zhruba az v polovině a styl psaní bych zvolila trochu jiný. Každopádně radím, vydržet. Nečekané rozuzlení, napínavý závěr a vše do sebe krásně zapadne.

lee5747
03.03.2018 5 z 5

Kniha měla volnější začátek, ale pak se hezky rozjede. Přišlo několik zajímavých zvratů, což příběh hezky oživovalo a udržovalo mě to v napětí. Knížku můžu jedině doporučit, protože se čte svižně a dokážete se do hlavní hrdinky dost vžít.

katst
02.03.2018 3 z 5

Kniha má poměrně pozvolný/zdlouhavý začátek a také na můj vkus dost pasáží, kdy jsem lehce ztrácela nit a chvilkami netušila, co chtěl autor popsat.
Když už jsem si myslela, že kniha nic nenabídne, přišel zvrat, děj se konečně rozjel a konec velmi překvapil...

Mindy
28.02.2018 3 z 5

Dobře se to četlo, pozvolný začátek, po nějakých 100 stranách se to slušně rozjelo. Hlavní hrdinka mi nejdřív moc neseděla, ale postupně mi začala být sympatická. Konec mě překvapil.

lenysek69
28.02.2018 3 z 5

Na knihu jsem se strašně těšila, ovšem cca prvních 80 stránek byla pro mě katastrofa. Pak se to rozjede a je to napínavé s překvapivým koncem, tak proto hodnotím průměrně.

Nikol1994
28.02.2018 4 z 5

Začátek pro me byl strašný. Několikrát jsem knihu odložila, protože jsem se do ni nemohla začíst. Ovšem ke konci me kniha celkem dost chytla a překvapila..

nicole1990
26.02.2018 3 z 5

tak do půlky jsem se musela do čtení nutit ale já knížky spíš dočítám než odkládám pak se to rozjelo a bylo to dobrý ....