Věž vlaštovky

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Ciri se léčí z těžkých, téměř smrtelných zranění na samotě v bažinách Pereplutu a vypráví starému poustevníkovi o všem, co se událo od chvíle, kdy na Thaneddu prošla portálem ve Věži racka. Postupně vychází najevo, že jedinou možností, jak uniknout pronásledovatelům a dostat se domů, je projít mytickým portálem ve Věži vlaštovky. Věž však mohou spatřit jen Vyvolení......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358816/vez-vlastovky-HhQ-358816.jpg 4.72662

Zaklínač 6.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Leonardo

Wieża Jaskółki, 1997

Kniha Věž vlaštovky

vlkodlaq

Šestý díl zaklínače byl dle mého názoru mnohen lepší a spádnější, než ten pátý. Opět se zde často prokládají velmi čtivé pasáže s těmi zmatečnými a méně čtivými, naštěstí ty čtivé a spádné převládají. Zbývá tedy sedmý a poslední díl, stále si ale stojím za tím, že první tři díly byly nejlepší. Díly, kde se řešil hlavně zaklínač a příšery a politiky, intrik a tajných spojenectví bylo mnohen méně, než v dílech pozdějších.

Andrée

Příběh Ciri mě docela bavil, ale přišlo mi to celé takové nekonečné. U předchozích knih jsem se bavila více.
Pro mě jedna z těch slabších knih z této série.

kristyna3010

Tento díl mě hodně bavil už od začátku. Hlavně na začátku vtipné řeči Marigolda a jak to na konci Ciri dobře zakončila.

MatoPalkes

Moja najobľúbenejšia od autora. Zbožňujem štýl rozprávania v tejto knihe.

AsiUrčitě

Ten to díl mě opět zase začal bavit. Velkou zásluhu má na tom to, že tam je hodně Ciri, jejíž příběh je poutavý, ale konečně se celkový příběh začíná dávat do pohybu. Objevují se zde také další postavy, které slouží spíše pro to, aby vyprávěly příběh z jiného úhlu pohledu, ale příběh jich samotných není pro celkový děj vůbec podstatný a ani mě moc nezajímalo, jak jejich dějová linka skončí. Autor se asi snažil o rozmanitost vyprávění, ale za mě by to tam vůbec nemuselo být. Nicméně pro mě jeden ze dvou nejlepších dílů ságy.

Hakate

klasika, kterou musí znát každý milovník fantasy, kdo nečetl, musí ihned napravit. Geralta nejde nemilovat.
Serie, ke které se vždy ráda vracím.

VeruMalfoy

Tenhle díl je napsán opravdu zajímavě. Zčásti přímým vyprávěním postav a zčásti normálním vyprávěním autora. Cítím, že tenhle díl nás vede k velkému vyvrcholení celého příběhu. Moc se mi líbil.

Šnek86
04.12.2020

V tomto díle po zmasakrování potkání bandy si Ciri léčí zranění v poustevníkově chýši v bažinách a vypráví mu svůj dlouhý příběh.Geralt a jeho družina po Ciri neustále pátrají, stejně tak jako Yennefer a všichni ostatní.Ciri se je vydává hledat, přičemž se musí dostat k tajemné věži vlaštovky.Bylo v tom i trochu gladiátora.Pokračuji dalším dílem.