Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1566 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

nicole1990
14.03.2021 5 z 5

Musím říct, že opět skvělé čtení. Dawn i Spencera jsem si oblíbila už v prvním díle. Dawn byla po těžkém rozchodu tak trvalo než vůbec dala Spencerovi šanci bála se, že ji ublíží což se nedivím po tom, co prožila. Nedokážu ani říct zda se mi líbil víc první nebo druhý díl oba byli skvělý. Už se těším na další díly.

EmEm19
14.03.2021 4 z 5

Po přečtení Začít znovu jsem byla nadšená a k dalším dílům skeptická. V prvním dílu mě Spencer ani Dawn nijak zvlášť neoslovili, ale nakonec jsem si k nim překvapivě našla lepší cestu než k Allie a Kadenovi a Věřit znovu jsem přečetla během dne :-) Samozřejmě je kniha velmi podobná předchozímu dílu - taková láska nahoru dolu, chci tě, nechci tě, ale jako oddechovka moc fajn :-)

badliar_id
13.03.2021 4 z 5

Tenhle díl jsem si užila úplně stejně, jako předchozí. Opět to bylo čtivé, krásné a i smutné (jak jinak :D).. Musím se ale přiznat, že mě v tomhle dílu trošku štvala Dawn. Občas se chovala nemístně i přes její bolestivou minulost, kterou samozřejmě chápu, ale i tak. Spencer je prostě zlato a já ho už zbožňovala v Začít znovu, takže tady to nebylo těžké :D. Tu chemii mezi nimi cítíte i přes knihu a panenko skákavá, já byla z nich fakt vedle a furt jsem se culila. Konec byl opět krásný a culila jsem se, jak měsíček na hnoji.. Ještě jsem chtěla dodat, že se mi líbí, jak zde byly zmíněné postavy z dalších dílů, takže už se těším na jejich příběhy...
Já určitě tenhle díl doporučuju. Asi se to nebude líbit všem, jako první díl, ale za mě to bylo pořád super.

Raislin
10.03.2021 4 z 5

Příběh hezký, čtivý. Taková oddechovka. Na můj vkus moc zdlouhavý. Spencer byl teda úžasný... Hodnotím kladně jen bych to trochu zkrátila.

JajaCZ
09.03.2021 3 z 5

Tento diel ma bohužiaľ bavil menej ako ten prvý. Asi preto, že som už vedela podľa akého vzorca sa daný príbeh bude odvíjať. Každopádne to bola prijemná oddychovka a budem v sérii pokračovať.

Babu002
08.03.2021 5 z 5

Druhý díl je stejně dechberoucí jako první.
Autorka píše čtivě, vtipně i zajímavě. Spencerův i Dawnin příběh z minulosti byl smutný.
Nové postavy jako Nolan, Evelyn, Blake, atd. mi přišli v mnoha ohledech vtipné. Hlavně profesor Nolan, o tom žádná!:D
Těším se na další díl, který na mě čeká už v poličce.

Lexa123
06.03.2021 4 z 5

(SPOILER) Rozhodně lepší než první díl. To, čím si Dawn prošla je mnohem srdcervoucí než u Alli. U Spencerova příběhu jsem se málem rozbrečela. Trochu mi chyběl větší popis zoufalství Dawn během doby odloučení. To mi zase přišlo lepší v prvním díle. Líbilo se mi, jak se Dawn nakonec postavila Nateovi. Jen jsem nečekala, že se Spencer ozve tak rychle. Čekala jsem od této knihy vzrušení, napětí, strach, pláč a spustu dalších emocí a dočkala jsem se jich. Knihu jsem nemohla odtrhnout. Těším se na další díl, který bude určitě dalším výbuchem plný emocí.

haWranka
05.03.2021 3 z 5

Tenhle díl se mi líbil víc než první. Postavy byly opět velmi sympatické, jejich starosti a problémy mi ale přišly trochu reálnější. A mezi hlavní hrdiny to jiskřilo přímo neskutečně! Pokud hledáte romantickou, vtipnou i trochu smutnou jednohubku na víkendové vypnutí mozku, tohle je ideální počtení. Ale velkou originalitu nebo hloubko od toho nečekejte. Já se bavila náramně a zhltla jsem knihu za jeden den.

gabca5316
03.03.2021 2 z 5

Za mě asi nejslabší příběh série.. Nečte se to špatně, to vůbec, ale Dawn jsem prostě nemohla přijít na chuť. Zato Spencer a Kaden????

Kekik
23.02.2021 3 z 5

Že bych začínala být na tento typ literatury stará? Jen to ne!

První díl z této série jsem tenkrát přečetla za pár hodin. Očekávala jsem, že u druhého dílu tomu bude taky tak. Zvláště, když jsem se na příběh Dawn a Spencera tak těšila. Jenže jsem se nemohla do příběhu tolik vcítit. Zvláště Dawn mně byla nesympatická. Možná, že kdyby mně bylo o deset let méně, byla ve věku Dawn, pochopila bych ji snáz. Jenže takhle jsem jen kroutila hlavou nad jejím nesmyslným chováním. Bylo mi líto Spencera, kterému velmi ubližovala.
Chápu, že když vás podvede někdo, s kým plánujete budoucnost, bolí to. Ale Dawn především trápila i samu sebe.

Spencerův příběh mohl být více rozvinutý.

Příběh je opět čtivý, ale v některých momentech až příliš rozvláčný. Když přišla na řadu první erotická scéna, respektive čas před samotným aktem, autorka to popisovala na tolika stranách, až jsem zvedala oči v sloup. Popsala úplně každý jejich pohyb. Velmi se zaměřovala na detaily jejich svlékání. Čekala jsem, kdy přijde na řadu popis sundávání ponožek.

Těším se na příběh Sawyer a Isaaca.

Kuci12
22.02.2021 5 z 5

Spencrovy a Dawn jsem víc věřila jejich potíže a i lásku a celou cestu k ní. Samozřejmě tam občas byly místa, kdy jsem protáčela oči, hlavně u tématu - píši lechtivé knížky - no a co bože, v tomhle světe mi to připadá, jako nejmenší problém. Ale dějová linka Spencra mi přišla skvělá a celý Spencr mě tak nějak oslovil. No dobře, píši si ho na můj imaginární literární seznam manželů hned za Reinera Kultiho....:-)

Kiwicatko
21.02.2021 4 z 5

Spencer byl zlaticko, usmevavej (pominme to, ze me extremne veseli lide desi), veselej, ke kamaradum loajalni, vzdy ochotny pomoct a s neskutecnou bolesti na dusi.

Dawn byla ranena svou minulosti (bohuzel se s tim nepopasovala uplne nejlepe, ale budiz ji odpusteno kvuli jejimu veku), ale ani to ji nedavalo pravo chovat se jako kacena a zranovat nekoho, kdo ji dava nejevo svou naklonnost. A ze se ke Spencerovi mnohdy chovala jako neskutecna blbka s kamenem, misto srdcem, v hrudi.

Ocásek
21.02.2021 5 z 5

Miluju sérii Znovu. Tento díl byl o malinko slabší než první, ale to nic nemění na tom, že byl skvělý. Knížka byla velmi čtivá, ostatně stejně jako ta první. I když má knížka přes 400 stran, máte ji jedním dechem přečtenou.
Spencera jsem si zamilovala hned už v prvním díle. Je to skvělý vtipálek, který však za svým úsměvem skrývá mnohá tajemství. Dawn jsem si také hned oblíbila. Vytvořila jsem si k ní poměrně hluboký vztah, protože mi byla v mnohem podobná.
Romantická linka je krásně vykreslená, kdy ona s láskou skončila, ale on se ji odmítá vzdát. Ta chemie mezi hlavními hrdiny je tam prostě cítit už od samého začátku. Líbilo se mi, že se autorka nebála do knížky zakomponovat i vážnější témata. A moc jsem si užila i neustálé narážky na Marvel a One Direction.
Prostě další skvělý příběh pro všechny milovníky romantiky. Pokud jste ještě žádnou knížku Mony Kasten nečetli, tak děláte velkou chybu. Sérii Znovu není úplně nutné číst popořadě, ale já to tak i přesto doporučuji, protože si tak jednotlivé knížky užijete ještě víc.

4,5/5⭐️

Julinka679
17.02.2021 4 z 5

Další skvělá romantická knížka, kterou přečtete během chvilky a kterou si naprosto zamilujete!
Dawn je stejně skvělá jako Allie takže tu jsem si zamilovala okamžitě, Spencera mám asi trochu radši než Kadena, který mi celkem lezl na nervy ale jsem ráda, že autorka postavy vzájemně propojuje skrz celou sérii takže o ně nejsme v žádném dílu ochuzeni.
Opět hodnotím 4*, naprosto doporučuji a těším se na další díly! :-)

pavlusci
17.02.2021 5 z 5

Tak tohle bylo dost dobrý! Za mě to bylo stejně dobrý jako první díl, což mě příjemně překvapilo. Rozhodně se brzo pustím do dalšího dílu!

Zuzanka45
13.02.2021 5 z 5

Už v 1. dílu jsem si velmi oblíbila Dawn a hlavně Spencera a těšila se na jejich příběh. Líbilo se mi to mnohem více, opravdu mnohem více, než Začít znovu. V tomto dílu mi absolutně nic nechybělo. Možná by mě zajímal i pohled Spencera, ale i tak to bylo opravdu skvělé. Byl to krásný zamilovaný příběh, ale nejen to byl i plný bolesti, zrady, odpuštění, tajemství, přátelství a zlé minulosti. Mile mě překvapila Sawyer. Všechny postavy v knize mi sedly. Spencera jsem si zamilovala. Fakt moc hezky napsané, čtivé, vtipné a radostné. A prostě už potřebuji další díly, to je jasné.

emve
11.02.2021 3 z 5

Řekla bych takové jako milé odpočinkové počteníčko. Chvílemi napínavé, žhavé, dramatické, chvílemi slabší. Určitě doporučuji každému, kdo se chce odreagovat a sáhnout po romantice. A Spencera miluju. :)

Arianne
09.02.2021 3 z 5

Všechny knihy jsem zvládla během týdne, což nebylo úplně fér k dětem a teď jim to budu muset vynahradit. Tuhle jsem si nechala nakonec a byla jsem ráda, Dawn byla prakticky spojovacím článkem mezi všemi knihami a na její příběh jsem se o to víc těšila, čím víc jsem ji v ostatních příbězích poznávala.
Knihy bych zhodnotila jako slabší průměr. Jako vážně, někde jsem měla pocit, ze čtu variaci na J. Lynn, jinde jsem jen protáčela oči. Ale nemohla jsem přestat číst. Jakmile jsem čtečku odložila, hned jsem ji zas měla v ruce a zanedbávala všechno okolo.
Takže se opravdu skláním před autorkou, protože napsat nic moc příběhy tak, aby se od nich čtenář nedokázal odtrhnout, tomu říkám skutečné umění.

Vendulik
08.02.2021 2 z 5

Nic moc tedy. První byl lepší. Tady jsem se moc nudila až jsem uvažovala, že knihu odlozim. Ani konec to nechránil. Líbila se mi pasáž, kdy byli na nože.

misa4995
04.02.2021 5 z 5

Za mě je tento díl lepší než ten první :)