Cítit znovu

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/429873/citit-znovu-Pqd-429873.jpg 4.762

Začít znovu 3.

Vydáno, Omega

Feel Again, 2017

Kniha Cítit znovu

AnnaNguyen05
předevčírem

Knížka, která mě dokála rozesmát, rozbrečet a v neposlední řadě udělat mě šťastnou.

blonďatá.luc

Kniha mě naprosto polapila a já se nemohla odtrhnout až do samého konce - je vidět, že autorka už je zkušenější, lépe volila slova a celkově se jí dařilo lépe vystavět příběh. Hlavní hrdinové spolu byli tak sladcí a úžasní (hlavně Isaac teda). Kniha by se mi líbila ještě více, kdyby se ve vyprávění střídali, ale co už. Je to takové milé, oddechové čtení, ve kterém hlavním hrdinům budete přát jejich zasloužený happy end - protože byť je příběh plný klišé a až tak moc dějem čtenáře překvapit nedokáže, je skvěle napsaný a já při nejedné scéně tála.

nikola2205

Pobavilo. Vzrušující ????

Cherry16

Kniha mě hodně bavila. Spolkla jsem jí jedním dechem. Sawyer byla komplikovaná od začátku až do konce. Všichni jsme to od ní čekali. Měla velmi silné pouto se svojí sestrou Riley, která mě svým chováním opravdu v jednu chvíli překvapila. Isaac je ten nejvíc nejúžasnější kluk na kterého jsem zatím v jakékoliv knize narazila. Milý, hodný a hezký a přesto vášnivý. Nejvíc pro mě, ale byla myšlenka toho, že Sawyer poznala lásku. Nejen tu ve vztahu, ale i od celé Isaacovi rodiny a přátel. Zjistila, že je pro někoho důležitá. Těším se na pokračování.

pavla.ba

To bylo tak strašně milé a hezké a cukrové, což už předesílá růžová obálka, ale není to taková ta cukrová vata, co přečtete a nic vám nepřinese. Ta knížka má v sobě víc. Od nápadu, přes charaktery postav, po hlubší myšlenky příběhu, dokonce i slza ukápla, což se mi neděje skoro nikdy a Isaac je top! Moc moc moc doporučuji :)

Ivet1990

Na tento díl jsem se opravdu hodně těšila a měla jsem na co. Po dvou dnech přečteno. Opět to bylo úžasné počtení plné emocí a nových začátků. Možná by jsem se ani nebála říct, že tento díl byl ještě lepší než předchozí dva.

TetaPeta

Za me nejlepsi pribeh z cele serie❤️Bohuzel me znovu zklamal preklad nekterych slov, hlavne porad opakujicich...

Tanya007

Již potřetí naprostá spokojenost s autorkou. Jak příběh,tak styl psaní mi naprosto sedl.

Já a pan Darcy
Já a pan Darcy