Cítit znovu

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/citit-znovu-Pqd-429873.jpg 4.6776

Začít znovu 3.

Vydáno, Omega

Feel Again, 2017

Kniha Cítit znovu

badliar_id

Fajn, tohle bylo naprosto skvělý. Vůbec jsem nečekala takovou nálož emocí a kniha mě naprosto pohltila. Doteď jsem zbožňovala první díl, ale po tomto dílu toho nebudu schopna. Všichni z knihy dělali veliký haló a já nechápala proč, ale teď sakra vím! Samozřejmě se tu najdou chyby a věci, které prostě čtenáře hned trknou, ale mně se to moc líbilo.
Sawyer jsem začala mít ráda ve dvojce a tady se všechno znásobilo. Líbila se mi její povaha a celkově všechno na ní. A Isaac? Asi jsem se zamilovala. To jeho chování vůči Sawyer a celkově! Propána já byla z něho úplně vedle :D..
Já z nich byla hotová od samého začátku a to mezi nimi ještě nic nebylo. Rozhodně se řadí mezi moje top strop oblíbené páry..
Knize nechyběla hloubka, což na tom miluju. Sawyeřina minulost byla tedy něco, i Isaacova nebyla nějak extra skvělá. Btw ty scény mezi Sawyer a sourozenci Isaaca... já byla prostě úplně hotová, jak roztomilý to bylo. Autorka si dala na téhle knize vážně záležet a byl to skvělý příběh..
Já jedině doporučuju. Ty dva si hned zamilujete (už od první kapitoly, to vám zaručuju :D)..

hnilda3

Moc hezký příběh.

Cress

Tenhle díl mě zatím bavil nejvíce. I když Sawyer není moje nejoblíbenější z hlavních hrdinek, hned jsem si ji zamilovala a stejně tak i Isaaca. Z love interestů v této sérii jsem si ho rozhodně oblíbila nejvíce. I příběh v této knize mi byl nejsympatičtější. Celá tahle série je jedno velké doporučení.

ptavichripkaa

Ještě jsem nečetla 4 díl, jinak mám přečtené všechny a za mě je tenhle určitě nejlepší. Jednička mu šlape na paty, ale prostě Isaac a Sawyer převálcovali Kadena s Allie.

Calwen89

Mona opět nezklamala. Porovnání s předchozími díly se samozřejmě neubráním takže bych u hodnocení uvítala i půl hvězdičky. Za mě je strop první díl, druhý díl horší a třetí někde mezi nima. Isaac byl perfektní postava, Sawyer jsem konečně trochu víc pochopila a nakonci si jí dokonce i oblíbila. Což je opravdu úspěch, když jste jí v prvním díle chtěly šlápnout do úsměvu. Hodně se mi líbí, že neztrácím kontakt i s předešlými postavami a tak trochu mi to celé připomíná legendární Přátelé. Další díly si určitě přečtu, ale s menším odstupem jelikož tenhle 3dílný romantický maraton mi emočně vystačí určitě na zbytek roku :D

Veve721

Dlouho jsem váhala mezi čtyřmi a pěti hvězdami. Mona Kasten má jednoduše dar - umí psát zatraceně čtivě a její postavy působí jako živé. Vývoj charakterů je složitý a plný traumat, se kterými se vyrovnávají v souladu se svou povahou. Sawyer je tvrdým oříškem, nikoho k sobě nepouští a první polovinu knihy se jen nimrá ve svých pocitech nejistoty. Musím přiznat, že pesimistické vnitřní monology nejsou zrovna mým šálkem kávy - preferuju spíš veselejší pohled na svět. (Proto jsem si tolik zamilovala Allie z jedničky a proto mě mírně zklamala přecitlivělá Dawn.)

Druhá polovina knihy mě ale mile překvapila. Přibylo akce a pro mě bylo najednou těžké se od čtení odtrhnout. Zatímco první polovinu jsem četla tři dny, druhou jsem přečetla za jedinou noc. Závěr byl jednoduše skvělý. Zpětně hodnotím knížku velmi pozitivně, ač v mých očích nepřekonala 'Začít znovu', rozhodně byla lepší než druhý díl. Rovnou sahám po pokračování a doufám, že mě Everly s Nolanem nezklamou, protože jsou mými favority. Ne že bych od skvělé Mony Kasten jakékoliv zklamání očekávala. Jde rozhodne o to nejlepší, co může romantická beletrie nabídnout a já se k sérii v budoucnu určitě ještě plánuju vrátit.

johana3160

Tento dil se mi libil vic nez predchozi. Postavy sester Dixonovych byly obcas na facku a Isaacova promena taky nebyla uplne neco co bych autorce “bastila i s naviakem”... ale presto je celkovy dojem z knihy pozitivni. Lehka oddechovka

AnitVyk

Tento díl jsem četla po větším odstupu od předchozích dvou a musím říct, že jsem ho zhltla. Posledních asi 100 stránek? Uf, nedalo se odtrhnout. :)
Líbí se mi, jak se postavy v knihách prolínají a postupně se vysvětluje jejich chování.
Kniha ideálně na dovču nebo k odpolední kávičce.