Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4194 1336

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

Youn@n
17.01.2022 4 z 5

stojí za přečtení :-)

VercaV
12.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Líbilo se mi rozdělení kapitol na přítomnost a minulost. Chvíli mi trvalo než jsem se do knihy začetla, ale pak jsem se už od ní nemohla odtrhnout. Kniha je napsaná poutavě a velmi dobře. Moc jsem hlavní hrdince fandila, aby se z toho dostala, jen mě překvapuje, že nikdo (kromě Ester) neměl žádné pochybnosti o jejich vztahu a životě. Její plánování útěku až po poslední dovolenou v Thajsku jsem to hltala a nemohla přestat číst a čekala co bude. Konec se dal předpovídat, ale to jak k tomu došlo by mě vůbec nenapadlo.
Konec se mi líbil, jen mi zas chybí nějaký epilog nebo aspoň lepší ukončení třeba až po výslechu policie či po pohřbu, co bylo dál s Milley, odstěhovaly se nebo kam směřovaly jejich životy dál. I tak knihu velmi doporučuji.

katpas76
07.01.2022 4 z 5

Velmi dobrá kniha, napsaná poutavě, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Psychologické drama. Líbila se mi moc.

Kskaja
06.01.2022 5 z 5

Velice čtivé. Děj ubíhá rychle. Bavilo mě to, i když to bylo dost předvídatelné. Psychotrillery mám ráda.

HYPNOS88
02.01.2022 4 z 5

Jak já nesnáším nevysvětleny konce!!! :) a hlavně proč? a dalších milion otázek... Bože.

Vixiene
09.12.2021 4 z 5

Za zavřenými dveřmi je taková příjemná víkendová jednohubka. Čtivě psané, chytlavé a hezky popisující, jak ti nejvíce uhlazení, ideální a PERFEKTNÍ lidé můžou být ve skutečnosti absolutně prohnilí, zlí a psychopatičtí.

Samozřejmě konec knihy měl bohužel nějaké své mouchy, některé věci tam byly nedořešené/nedovysvětlené, něco bylo možná až trochu moc přitažené za vlasy. To ale neubíralo na celkové čtivosti a dobrého dojmu z knihy.

Úplně dopodrobna si děj bohužel už nepamatuji, protože jsem knihu dočetla před nějakou dobou, ale ikdyž se nad ní zpětně zamyslím, tak bych se k ní klidně s chutí vrátila na rereading. :-)

Rose6990
02.12.2021 5 z 5

Čtivá kniha. Nevadilo mi prolínání minulosti s přítomností. Bezva konec! Doporučuji.

Kubajzz
29.11.2021 5 z 5

Zajímavý thriller, který byl napínavý od začátku až do konce. Za mě 5* a doporučuji.

SonaH
16.11.2021 4 z 5

Bylo jasné, jak to musí dopadnout. Velmi čtivé, nic zásadního, ani složitého, ale dobré. Odpočinkový thriller, který se čte sám.

zema.al
10.11.2021 2 z 5

(SPOILER) Knížka byla sice čtivá, ale tohle jako reprezentace domácího násilí určitě NE. Velmi nerealistické, černobílé vykreslení hlavního padoucha. Velmi zřídka na to jde násilník takhle zpříma. Většinou je to tak plíživé, že až si oběť uvědomí, co se děje, už má prostě málo psychické síly na to, něco změnit. Stejně nereálné mi přijdou ty (ne)reakce okolí... I kdyby hrdinka měla bipolární poruchu, jak o ní manžel tvrdí, neznamená to přece, že je zbavena svéprávnosti a že za sebe nemůže rozhodovat.

lukyli154
07.11.2021 5 z 5

Wau. Nemohla jsem se odtrhnout. Trnula jsem hrůzou a fandila hlavní hrdince.

Eistee
06.11.2021 5 z 5

Psycho podobné filmu Noci s nepřítelem. Dobře napsané, čtivé a hodně uvěřitelné. Hlavní hrdinka nepůsobí jako nána, takže jí budete fandit. Doporučuji.

lenca0792
05.11.2021 5 z 5

Je to síla tato knížka... četla jsem ji před 3 lety ale dodnes si ji pamatuji naprosto živě.

Levianka
29.10.2021 5 z 5

Skvělé, tak čtivé, nemohla jsme se odtrhnout. Moc doporučuji, třeba i tomu kdo začíná číst, protože po této knížce budete chtít číst dál a dál dál :)

Janeee
24.10.2021 5 z 5

Super kniha... Dobré psycho ...

monte
19.10.2021 5 z 5

Tak to bylo psycho. Nechtěla bych se ocitnout v prostředí, jako Grace

monte
19.10.2021 5 z 5

Tak to bylo psycho. Nechtěla bych se ocitnout v situacích, jako Grace

Lucieda
04.10.2021 3 z 5

Za mne bohužel ne. Čekala jsem asi víc, chybělo mi napětí, příběh byl těžko uvěřitelný a předvídatelný.

monushka
28.09.2021 4 z 5

Tahle kniha, to byla síla. Příběh byl až neuvěřitelný a bylo mi z něj hodně úzko.

Raddkaa
25.09.2021 4 z 5

Za zavřenými dveřmi... Kniha je napsaná velmi výborně, dokážete se snadno vcítit do hlavní hrdinky a všechny ty hrozné hrůzy prožíváte spolu s ní, navíc autorka opravdu výstižně popsala chování a mysl psychopata a o to kniha je děsivější. Zajímavé mi také přišlo jakou roli v knize hrála sestra hlavní hrdinky. Kniha byla napínavá a mrazivá až do posledního řádku. Prolínání minulosti a přítomnosti mi nevadilo. Vše nakonec do sebe zapadlo jak mělo. Takže pokud milujete thrillery tak tuto knihu doporučuji přečíst.