Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4211 4211

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

gudaska
22.05.2018 5 z 5

Ze začátku to bylo takové nezáživné...akce s přáteli a pak se to rozjelo na plné obrátky. Musím říct, že takového psychopata nikdo nechce potkat, ale myslím si, že takových žen je bohužel na světě víc, co už toto prožilo :( Ale nakonec to dopadlo, jak mělo..... ;)

kalinkacz
21.05.2018 5 z 5

Moje první setkání s psychothrillerem... Vůbec nic jsem od knihy nečekala a k jejímu přečtení mě tak nějak dokopala kamarádka.. A jako wow! Tohle bylo něco! Po pár stranách mě styl psaní a příběh tak chytl, že jsem nedokázala přestat číst... Přečteno za pár hodin a po osobním setkáním s autorkou mohu s klidem říct, že ať už napíše cokoli, já to chci!

Evka3814
20.05.2018 5 z 5

Kniha mě velice překvapila a rozhodně potěšila. Musím říct že jsem hltala slovo od slova,sice to bylo tíživé téma,ale skvěle napsané.

slaska77
20.05.2018 5 z 5

Nalákal mě přebal knihy v knihovně, a tak nějak jsem odložila jinou knihu, že si dám něco lehčího. No, nic lehkého to nakonec nebylo, zato napínavého a čtivého od začátku do konce. Při čtení mě to neustále nutilo k zamýšlení, jak lehce se to může stát a jak jednoduché je manipulovat cizí, ale i blízké lidi v okolí jedním psychopatem. Moc dobrá kniha.

Lenicka90
16.05.2018 5 z 5

Knizka byla opravdu velmi povedena,strasne jsem se do deje dokazala vzit a drzela hlavni hrdince pesti. Pro me to bylo opravdu psycho od ktereho jsem se nedokazala odtrhnout. Zaslouzi si titul bestseller

Lukana82
16.05.2018 5 z 5

Tak tohle je vážně psychologický thriller! Knihu jsem přečetla za dva dny. Čte se samo. Doporučuju.

lenisko
15.05.2018 2 z 5

Celou dobu jsem čekala, že se hrdinka o něco zásadního pokusí, aby ten děj dostal grády, ale ona si to nechá až na posledních pár stránek. A i těch pár posledních stránek bylo strašně odfláknutých a nelogických. Pak příběh skončí.
Celkově by knize prospělo, kdyby byla o polovinu kratší a snad taky možná, kdyby měla jinou hlavní hrdinku a jiné její kamarádky a tomu jejímu manželovi Jackovi daly všechny pěkně za vyučenou...
Téma bylo rozhodně zajímavé.

Ivka_77
15.05.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla za dva dny, doslova jsem ji zhltala. Sice byly některé věci až neuvěřitelné, ale kniha je velmi čtivá a určitě doporučuji.

Monačte
15.05.2018 5 z 5

Po skvělém V pasti lží jsem si samozřejmě musela přečíst také Za zavřenými dveřmi a byla jsem opět nadšená! Vypointovaný příběh a atmosféra, která vás vtáhne a začnete se bát. I vlastního partnera. Toho zvlášť! V knize narazíte na desítky „aha“ momentů, kdy už si říkáte, jak je ta Paris průhledná, ale ono ne! Vezme vám hračku z ruky a nechá vás šokovaně civět s otevřenou pusou. Ještě dlouho po tom, co dočtete poslední slovo. B.A. Paris se stala jednou z mých nejoblíbenějších autorek!

Rhodos
15.05.2018 5 z 5

Kniha je velmi čtivá,od začátku do konce,poutává,námět zajímavý,doporučuji...

delfinn
14.05.2018 5 z 5

Kniha přečtená jedním dechem. Děj byl předvídatelný a trochu přitažený za vlasy, přesto se mi to moc líbilo. Každou stránku jsem doufala a čekala, že dobro zvítězí nad zlem.

Medvidek82
14.05.2018 5 z 5

Kniha která Vás nepustí. Napsáno v dvou dějových stopách, které společně utvářejí přítomnost.
Brrr příběh mi stačil jen na papíře, nechtěla bych ho zažít!!!

Uan
13.05.2018

Čtivá, výborná od první do poslední stránky. Přečetla jsem za den.

kackahracka
12.05.2018 3 z 5

Cítím se zvláštně rozpolcená z celkového hodnocení. Začátek bezvadný. Absolutně jsem netušila, o co jde, dokud autor neodkryl karty (a znovu opakuji, co už jsem napsala mockrát jinde-nečtěte přebaly knih, ani anotace, připravíte se o silné zážitky z momentu překvapení. Prostě si nechte knížku jen doporučit). Pak přišlo zděšení, následované rozpačitým pobíráním skutečnosti. Nějak moc nesrovnalostí a situací přitažených za vlasy. Pak taky povídání o nešťastném dětství a taky jedno o utýrání zvířete. To si to ti autoři fakt nemůžou odpustit? Docela DOST mi to kazí celkový dojem. V jakékoliv knížce. Sloh místy krkolomný, ale těžko říct, zda neleží vina v překladu. Námět ovšem vynikající. Trhliny zřetelné, ale přes to všechno vás to nutí číst na jeden nádech. A závěr bezchybný. Hlavně poslední odstavec. Ten mě dostal. Tři a půl hvězdy, Chtěla bych dát víc, ale přece jen, celkově si vlastně přeju, na knížku zapomenout. A to se mi u těch pětihvězdičkových nestává...

Eviku-miluna
11.05.2018 5 z 5

Nejsem fanouškem tohoto stylu, přečetla jsem předtím jen dvě knihy stejného žánru a musím říct, že jsem poprvé v životě zažila úzkost při čtení knihy. Četla jsem na dvakrát a musela přemýšlet jestli se ke knize vrátit. Ten pocit je hnusný, ale má zvědavost byla větší. Přečteno jedním dechem

AnickaGr
11.05.2018 3 z 5

Od knihy jsem měla opravdu velká očekávání, která se bohužel nenaplnila a celkově jsem podle anotace očekávala něco jiného, takže za mě jsem byla trochu zklamaná. Nicméně kniha se četla dobře, téma bylo dobré a originální a místy mě mrazilo. Chybělo mi ale něco, co by mě do děje vtáhlo tak, že bych nedokázala knihu odložit, jen abych se dozvěděla, co bude dál. Ke konci jsem čekala větší napětí a vygradování děje. Už posledních 50 stránek je jasné, jak kniha dopadne.

Aileena
09.05.2018 5 z 5

Co se týče řemesla, velmi pěkně napsaná kniha. Střídání hlubší minulosti s přítomností až do konečného prolnutí času mě vážně bavilo. Čtivé, napínavé, zkrátka hodně dobré čtení. Slabší povahy bych možná upozornila na místy vyšší psychickou náročnost tématu.

M1ra
08.05.2018 5 z 5

První stránky takové zvláštní, ale pak mě děj pohltil. Pár věcí mi přišlo až moc absurdních, ale asi ne zcela nereálných. Závěr ve mně vyvolal otázky ohledně celé problematiky a taky ohledně postavy Ester.

Za mě se jedná o velmi povedený thriller, ze kterého mrazí.

mattonka
07.05.2018 5 z 5

Kniha mě naprosto strhla, za to jí patří 5*. Četla se dobře, rychle, osud Grace mě zajímal.

Nejsem odborník, ale věřím, že podobné věci se prostě kolem nás dějí. Člověk nikdy neví, kam ho osud zavane.

luckomar
06.05.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila a hezky (rychle) se četla ;)