Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4221 4221

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

Amy27
02.07.2018 5 z 5

S touto knihou jsem měla velký problém. Chtěla jsem ji zhltnout za jeden den a nepřestat číst ani na minutu, ale zároveň mě tak strašně moc děsila, že jsem ji musela pokaždé na chvíli odložit, abych se nezhroutila. :D Takže... velmi ji doporučuji!

pandabear
02.07.2018

od autorky jsem už četla knížku V pasti lží - sakra úžasná kniha. tak jsem si řekla, že zkusím i tuhle, ale nenadchla mě až tak jako ta první. v první polovině jsem se tak trochu do toho nutila, v druhé polovině jsem si řekla, že už to dočtu, když jsem zašla tak daleko. konec se mi moc líbil, tak aspoň, že tak:)

veru_nedvedova
28.06.2018 5 z 5

Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Skvělé, skvělé, skvělé.

Renata98
25.06.2018 5 z 5

Původně jsem se do čtení nutila, pak jsem ji zvládla za par dní :) trosku předvídatelný konec, ale libilo se :)

hey123
25.06.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Nešlo mi se od ní odtrhnout. Od začátku jsem podle mě vůbec nedýchala, protože jsem si všechno představovala strašně živě. Kniha velmi čtivá, líbilo se mi střídání minulosti a přítomnosti. Myslím si, že by to byl i krásný film.

loudomar
25.06.2018 3 z 5

Kniha je psaná velmi čtivě. Závěr trochu nahnal na kvalitě. Ten se mi líbil, ale celkově taková obyčejná kniha. Trochu mi neseděl ten začátek v tom, že si nedokážu představit jak někdo dokáže být půl roku tak milý, obětavý a citlivý a pak se změní v bezcitného věznitele.

bonifacka
23.06.2018 3 z 5

Nebylo to špatné, ale žádné hlubší vzpomínky nebo pocity ve mě kniha nezanechala.
Přečetla jsem před týdnem, ale jména hlavních hrdinů už nevím. Četla se dobře, téma bylo super, ale kniha nešla moc do hloubky a konec byl tak nějak nevydařený. Nicméně v záplavě dnešních psychothrillerů a bestsellerů bych určitě zařadila do té lepší části. Něco mezi 3 až 4 hvězdami.

anna492
21.06.2018 3 z 5

Knížka mě úplně psychicky vyčerpávala, atmosféra strachu mi vlezla pod kůži a bylo mi nepříjemné knihu číst. Kvůli tomu jsem v některých chvílích zvažovala i knížku odložit, ale zvědavost zvítězila a knížku jsem dočetla a jsem za to ráda.

J.x
19.06.2018 4 z 5

Knížka se mi dobře četla, dobrý příběh.

Denisa153
19.06.2018 5 z 5

Skvělé čtení, přečetla jsem to jedním dechem.

Gabux
17.06.2018 5 z 5

Skvělá ukázka toho, že "Není všechno zlato, co se třpytí". Naprostá dokonalost. A třeba nám tato kniha otevře oči a my se začneme více zajímat o naše blízké a známé. A přestaneme věřit jen očím, ale začneme důvěřovat intuici a náznakům.

ejerabko
16.06.2018 5 z 5

Knihy ve mne prilis casto emoce nevyvolavaji... u teto knihy tomu bylo prave naopak...citila jsem hruzu z te bezmoci, beznadeje a zdanlive bezvychodne situace. Clovek si uvedomi, ze se tento pribeh muze odehravat opravdu i v reánem zivote...V nekolika momentech jsem se opravdu musela premahat pokracovat ve cteni dal a prekonat znechuceni...skvele a ctive napsana kniha, ktera patri rozhodne mezi nejlepsi knihy daneho zanru, ktere jsem kdy cetla. Nevim, jestli se mam tesit nebo bat dalsi autorciny knihy, ktera je pry jeste podarenejsi :-)

Terezita
15.06.2018 5 z 5

Nechutně zvrácený Jack mi vlezl pod kůži a nedokázala jsem pochopit, že se mu Grace tak rychle oddala. Vážně, v průběhu čtení jsem cítila neskutečný odpor k tomu nechutnému člověku, který je schopný takových zrůdností a přála jsem si, aby skončil co nejhůř (protože Molly a Millie). Doufala jsem, že Ester bude hodně obezřetná vůči tomu lživě-dokonalému manželství, byla mi z celé knížky nejvíc sympatická - hned po Millie.

Tahle záležitost se čte moc dobře, stránky rychle utíkají, protože chcete vědět, jak to vlastně všechno dopadne. Šla jsem do toho s tím, že vím, co mě čeká. Ale mýlila jsem se. Nutně potřebuju V pasti lží.

terkamucka
14.06.2018 5 z 5

Děsivý příběh dokonalého psychopata

em75
11.06.2018 5 z 5

Prostě paráda! Měla jsem sice trochu obavy,že mě konec jako u některých knih zase zklame,ale nestalo se.Trochu jsem čekala,že tam bude líp vysvětleno,proč Jack do Thajska jezdil tak často,bylo to jen náznakem.I tak jsem dost často kroutila hlavou,jaký je Jack hajzl a jak to měl všechno od začátku promyšlené.Ale Grace byla skvělá,jak s tím bojovala,stejně mile mě překvapila Ester.Bylo těžké knihu na chvíli dát z ruky,musela jsem vědět,jak to nakonec dopadne.. Jo a Džordže Kúnyho já osobně miluju :)

mynamail
11.06.2018 5 z 5

No tak to bylo něco! Pecka! Přečteno za jednu noc - o díky, že občas trpím nespavostí :-)
Během čtení jsem si kolikrát říkala, že "tohle přece znám!" Připomínalo mi to chování některých lidí... Člověk opravdu neví, zda to, co se třpytí, je skutečně zlato. Italská domácnost je někdy šťastnější než páreček s dokonalým společenským chováním.
A copak se asi děje za zavřenými dveřmi vedle nás/vás?

adevis
08.06.2018 5 z 5

Začátek knihy byl poklidný, ale tak to u thrillerů bývá. Při čtení jsem byla nejistá a téměř do třetiny knihy jsem čekala, kdy Jack a Grace alespoň zčásti odhalí to, co se u nich za zavřenými dveřmi děje. A pak to přišlo. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Často jsem jen kroutila hlavou a říkala si "jak je možné, že má Jack vše takhle dokonale promyšlené". Zároveň jsem obdivovala Grace, s jakým nadhledem dokáže vše špatné zvládat.
Mé pocity byly rozpolcené. Chvílemi jsem se dokázala smát, radovat a na druhou stranu se mi chtělo brečet.
I přesto ve mě kniha zanechala pozitivní pocity a moc se mi líbila, proto dávám 5/5 :)

lee5747
08.06.2018 5 z 5

Tenhle titul mě naprosto dostal, úžasně mě překvapil. B. A. Paris skvěle píše, příběh jsem četla jedním dechem a měla jsem ji za den a půl přečtenou, protože jsem se od ní těžko odtrhávala. Při čtení mi po zádech běhal mráz, ale ani to mě neodradilo. Konec byl úžasný, i když možná až moc useknutý, ale nevadí.

Tereziee
08.06.2018 5 z 5

Tak tohle mě naprosto dostalo. Tak jako je Nesbo král severské krimi, tak B.A. Paris je královna psycho thrillerů.

Z té zvrácenosti mi běhal opravdu mráz po zádech. Naprosto skvělý a dechberoucí dílo. Doufám, že brzy vyjde autorčina další kniha. Jediné co mi teda scházelo, je nějaký dovětek. Konec se mohl klidně o jednh kapitolu prodloužit, aby se objasnilo, jaký život Grace vedla po tom všem.

Anahk1
08.06.2018 5 z 5

Výborná kniha s mrazivým příběhem.. věnovala jsem jí celý den, nešlo nedočíst a stálo to za to!!! Ráda bych věřila, že žádný takový "Jack " neexistuje! Dávám pět hvězdiček s *..