Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4211 4211

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

ZdeSpim
08.06.2018 5 z 5

Přečetla jsem tuto knihu jedním dechem...

MOmoMO
07.06.2018 5 z 5

Nooo velká pecka! Knížku přečtenou za dva dny, úplně mě pohltila. Z Jacka mi bylo neskutečné blbě, ale nemohla jsem přestat číst a jen jsem potřebovala vědět jak to s tou Grace dopadne.. jedna z nejlepších knih co jsem četla !! Děkuji pěkně :)

Flexa
05.06.2018 5 z 5

Skvělý příběh. Mrazivý. Téma lidské odhodlanosti, a naděje mě úplně vzal, a přečetl jsem ho během 6 hodin (naprosto vžity do děsivého příběhu). Kniha je taky dost realistická a teoreticky se tento příběh mohl a může stát komukoliv a proto mě pohltil mnohem víc. Závěrečný rozhovor Grace s Ester byl skvělý. Dám 93%

Dobby888
05.06.2018 4 z 5

Poutavé čtení na deštivé odpoledne. Příběh byl zajímavý a rychle se četlo :-)

Doubravka1975
05.06.2018 5 z 5

Hustý, napínavý, zajímavý, čtivě napsaný, přítomnost se prolíná s minulostí. Přečteno za 1,5 dne. Než jsem začala číst, tak jsem spíš očekávala "takové obyčejné domácí násilí" to celé dávám do uvozovek, protože i to je drsné téma, ale tohle bylo teda něco. Grace jsem fandila a musela číst a byla jako na trní jestli to zvládne a jak to zvládne a spoléhala jsem na Ester a Millie. A konec? Tak jsem si to představovala....
V knihovně objednaná V pasti lží.

teresinha
04.06.2018 4 z 5

Čtivý thriller, to se tomu nedá odpárat.
Celé je to trochu přitažené za vlasy, pořád si myslím, že by si nějak dokázala pomoct, ale čerti vědí... :)
Vlastně mě to vcelku bavilo a nalákalo na další autorčinu knihu.

kratochk
04.06.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem četla. Člověk se opravu začte, plně soucítí s hlavní hrdinkou a hltá i prožívá každý řádek. Všechno úžasně promyšlené .Rozhodně doporučuji, Tohle stojí za to. Žádné nudné pasáže o ničem, které byste nejradši přeskočili.

Eviik16
03.06.2018 5 z 5

Knížka byla čtivá, každou stranu jsem doslova hltala. Příjemný byl i pozitivni závěr, přestože v reálu by to asi tak nedopadlo. Když jsem si představila, ze takový par muže být klidně mým sousedem, měla jsem husí kůži. Za mě plný počet hvězd!

janasim
02.06.2018 5 z 5

Tak to bylo drsné! Velmi čtivé, ale děsivé. Přemýšlela jsem, jak si autorka se závěrem poradí a musím říct, že dokonale, slzy mi vhrkly do očí a ještě teď mi je zima strachy.

twiggynka
31.05.2018 5 z 5

Kniha mě překvapila a mile.... Příběh byl čtivý a umím si představit že i reálný.... Závěr možná úspěchaný, ale i v životě někdy hrozné chvíle rychle zmizí, stejně jako štěstí se v zoufalství obrátí během pár minut.... Knihu určitě doporučuji ;-)

hrabalikoval
31.05.2018 4 z 5

Kniha byla ze začátku opravdu strašně napínavá a strhla čtenáře k pokračovaní. V polovině knihy se to začalo trochu táhnout, prootže se tam spousta věcí "opakovala". Musím, ale říct, že i přesto jsem netrpělivě čekala na konec s napětím jak jen se taková věc může vyřešit. Napínavá rychle čtecí knížka, se zajímavou zápletkou.

Verunka289
30.05.2018 3 z 5

Kniha měla velmi zajímavé téma, byla napínavá, přečetla jsem ji během 2 dní, což je na mě dost rychlé tempo.

SPOILER
Konec ale nebyl úplně podle mých představ, protože si myslím, že v reálném životě by takový příběh rozhodně nekončil happyendem. Nemám moc ráda takové vyumělkované konce, které navíc postrádají logiku.... celou dobu se měl Jack hodně na pozoru a teď najednou si nevšimne, že mu sype prášky do pití? Nevšimne si, že mu plave na povrchu whisky nějaký bílý prášek? A pak ho najdou ve sklepě.... jak se tam dostal a čím se tam otrávil? Ve sklepě mu Grace přece nenechala žádné prášky nebo sklenici jako důkaz.... Navíc dveře měl zavřené z venku...
Nelogické, uspěchané a vlastně by byl mnohem lepší špatný konec, ale reálný.

barus.rydlova
29.05.2018 5 z 5

Naprosto strhující příběh povedená knížka doporučuji

Rea_Rea
28.05.2018 5 z 5

Teda byl to hodně drsný příběh, jen z té představy mi běhá mráz po zádech. Knížku doporučuji, jen si dejte pozor na časové posuny mezi kapitolami. Pokud nedáváte pozor na názvy kapitol tak to pak může být matoucí :)

KnihomolkD
26.05.2018 4 z 5

Četla jsem to v originále a jako v pohodě jsem tomu rozumněla.Byla tam celkem lehká angličtina.
Příběh mě dostal,nemohla jsem se odtrhnout,hlavně těch posledních 150 stránek.
Hodnocení:4/5*

asam
26.05.2018 4 z 5

Kniha - Za zavřenými dveřmi není sice nejlepší psychologický thriller, ale přečtěte si ji. Střídání kapitol - přítomnost - minulost - dodává knize na svižnosti. I když je chování hlavních hrdinů někdy přitažené za vlasy, přece jen vás to nutí dočíst do konce, Abyste se dozvěděli, jak se to vše vyřeší. Nekruťe nad závěrem nevěřícně hlavou. Je to jen vymyšlený příběh.

Š.Ala
24.05.2018 5 z 5

Už dlouho se mi nepodařilo přečíst knihu za tak krátkou dobu, ale od této se prostě nedalo odtrhnout.
Střídání minulosti s přítomností zvyšovalo napětí a snad od prvních stran jsem soucítila s Grace a nenáviděla jsem Jacka. Fandila jsem Ester a obdivovala odvahu Milli.
Asi nikdy nepochopím, jak někdo může být tak vyšinutý, že by takto dokázal ubližovat druhým. A dokázal tak jednoduše zmanipulovat druhé, aby věřili jeho lžím. Vůbec si nedokáži představit, jak zoufale se musela Grace cítit.
A nedělám si iluze, že se takové věci dějí pouze v knihách. Bohužel... Ne vždy musí být věci tak dokonalé a úžasné, jak se nám jeví.

Michalka98
24.05.2018 5 z 5

Z této knihy jsem naprosto nadšená. Byla čtivá, napínavá a zároveň děsivá. Co když se něco podobného děje vedle nás? Dokázali bychom poznat, že něco není v pořádku? Nebo se necháme omámit zevnějškem a penězi? Knihu jsem zvládla přečíst za jeden večer. Doporučuji.

martiline
23.05.2018 5 z 5

Přečteno za pouhý jediný den ... Tento žánr mne nikdy moc nebral ... ale tohle bylo fakt čtivé. Nemohla jsem přestat číst.

Martooni
23.05.2018 4 z 5

Můj první a zároveň poslední thriller. Ne fakt, na tohle nemám. Kniha je čtivá, dobře napsaná, pro milovníky thrillerů, doporučuji.