Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4221 4221

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

LucyBooks
21.07.2018 5 z 5

Na knížku jsem se strašně těšila. Chvílemi nevím co si o ní myslet. Asi měla malé chybičky, ale jinak zpracování bylo dobré a konec byl naprosto super (vyhovující ve prospěch všech).
Určitě to nebyla moje poslední knížka od této autorky :-).

Ronny97
20.07.2018 5 z 5

Super knížka, věděla jsem, že je Millie chytrá, ale ten její skvělý nápad, mě opravdu překvapil.... Grace musela mít hroší kůži, když to všechno vydržela.

niki7763
19.07.2018 4 z 5

Musím dát 4 hvězdy, a to jenom z toho důvodu, že autorka tak naprosto famózně popisovala a uváděla přímou řeč Jacka, jeho myšlení, styl vystupování atd., až se mi ten chlap tak neskutečně zprotivil, že jsem opravdu měla co dělat abych tu knihu kvůli jeho osobě dočetla. Měla jsem vztek na takového bezpáteřního magora! Ale jako samotnému dílu i autorce dávám 5 hvězd :) ... Kniha je opravdu hodně, hodně dobrá. I přesto, že od první stránky naprosto tušíte, oč půjde, nevyrovná se to ději samotnému, který mě překvapoval neustále. Ale toho chlapa bych nejradši zabila už v půlce knihy! :) Naprosté zvěrstvo ... Fuj fuj

Nikola995
18.07.2018 5 z 5

Pro mně Naprostá bomba,od které jsem nemohla odtrhnout oči a přestat číst. Naprosto strhující příběh jedné bezradné ženy,která i přes všechen ten strach ,ponížení a bolest sebrala veškerou odvahu a nesmířila se s myšlenkou,že jackovy plány nemají slabinu a podaří se jí je zmařit!!! Hlavní postavě jsem fandila a nesmířila jsem se ani já s myšlenkou,že by tato kniha neměla dobrý konec!!! Všichni ,kdo milují thrillery, honem přečíst! Příběh vás vtáhne a ještě dlouho po přečtení se jen tak nepustí...

petra.hlavacov
17.07.2018 4 z 5

Čtivá kniha, ale na rozdíl od “V pasti lží” je trochu předvídatelný příběh.

Anet2106
16.07.2018 3 z 5

Hrozne ctiva knizka, kterou jsem za den prelouskala. Obcas az mrazive, zajimava kniha a ctiva.

Šebestová3
13.07.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem, za jedno odpoledne... Takového psychouše jako Jack Angel, aby člověk pohledal....prvních 20 stran ho milujete....dalších 150 ho nenávidíte, pak asi 10 stran přemýšlíte jak to ta ženská teda provedla....a až to zjistíte, tak vás ještě dojme ženská soudržnost.
A nejvíc mě v celé té napjaté atmosféře dostal dialog:
"Jacku, dones mi whiskey!"
"Netušil jsem, že piješ whiskey."-
" A já jsem netušila, že jsi psychopat!" :-D :-D :-D

Verr644
12.07.2018 4 z 5

Knížka byla moc zajímavá, určitě doporučuji

TerkaM
11.07.2018 5 z 5

Tak tohle bylo vážně hodně dobré. Neskutečně čtivé. Knihu jsem přečetla za jeden den, ale vlastně mi její přečtení zabralo tak maximálně šest hodin. Bavilo mě to.

Pořád jsem čekala, co udělá Jack, co udělá Grace, a i když se mi ze začátku moc nelíbilo rozdělení na minulost a budoucnost - chápejte, v přítomnosti to bylo daleko zajímavější, už to bylo všechno správně rozjeté, kdežto minulost se teprve rozjížděla a spíš přítomnost zdržovala - nakonec mě to právě díky tomuhle bavilo a já nemohla přestat číst, dokud jsem nedočetla.

A jo, bylo to předvídatelné, ale málokterá kniha mě dneska dokáže pořádně překvapit, takže tohle mi zase tak nevadilo. Byla to jízda, doporučuji.

JaKa1974
10.07.2018 5 z 5

Napínavé čtení, kniha kterou neodložíte, dokud ji nepřečtete.

parley3
08.07.2018 4 z 5

Rychle vše odhaleno, popsáno. Nicméně přečteno za pár večerů, čtivá kniha.

kara
08.07.2018 5 z 5

Trochu drsné, ale velmi čtivé!

dagmar0959
08.07.2018 3 z 5

Předvídatelné, ale přesto čtivé a uvěřitelné. U některých knížek čtení zdržuju a trochu odkládám, abych si to užila,tohle není ten případ, to jsem četla dlouho do noci. Určitě vyhledám další knihy od autorky

Makaja
08.07.2018 4 z 5

Moc nemusím předvídatelné příběhy, resp. nalajnované bez jakéhokoli překvapení a to tento prostě je. Hned na začátku víme, kdo je padouch, kdo klaďas a kdo je prokouknul. Přesto dávám vysoké ohodnocení, protože se knížka četla dobře, psát a zaujmout autorka umí.

márčina
06.07.2018 4 z 5

Kniha jako taková byla určitě čtivá a nebyla špatná.
ALE, asi jsem doufala v trošku lepší zpracování tématu... Jak je již v předchozím komentáři zmíněno, ocenila bych také, kdyby se nestřídaly časy v knize. Ovšem tak jako tak doporučuji přečíst. :)

Enxinka
04.07.2018 5 z 5

Dala bych tak 4,5 hvezdicky a to je kvuli lehce ocekavanemu a rekla bych i uspechanemu konci. Jinak bych Za zavrenymi dvermi hrde oznacila za dechberouci roman. Najdeme v nem i pouceni neskakat do svazku bez rozmyslu. Agresivni jedinci totiz umeji sva tajemstvi dobre skryvat a meli bychom si to vsichni neustale uvedomovat - nezit v paranoie, ale byt mene naivni a vice obezretni.

adlenka
04.07.2018 5 z 5

Ano, je to děravé jak ústa staré ženy, ale stejně jsem to luskla za noc.
Vedlejší postavy naprosto nevyprofilované, nevíme, jak a proč se znají, co dělají, jak často a kde se vídají...
Taky nechápu, proč je horší varianta ústav než sestěhování? Což je vlastně důvod toho, že mu to trpí.
V podstatě ihned víme, že je něco špatně, autorka to nedávkuje pomalu, ale jednoduše to vybalí skoro hned.
Důležitá osoba je okamžitě rozpoznána, jen čekáme, jak pomůže.
Finální vzpoura je tak banální a skoro snadná, že psychopat měl asi zrovna výpadek.
Zkrátka to má díry. Obrovské. Jenže já byla ochotná je přejít a neřešit, protože jinak mi to přišlo skvěle napsané a napínavé a musela jsem číst dál a dál, až najednou byl konec.

kaculliv
04.07.2018 5 z 5

Přečteno za dva dny na mateřské dovolené! Doporučuji!

Ďumbierka
03.07.2018 5 z 5

Knihu som vo veľkom začala čítať až dnes a tak ma dostala, že som už dnes musela zistiť, ako to všetko dopadne. Skvelý triler. Veľa napätia aj hier s mysľou. Pri čítaní knižky ma až mrazilo, hlavne pri pomyslení na takého “ bežného” psychopata , ktorým môže byť napríklad náš sused, všetko je premyslené do bodky a neprídete na nič, aspoň väčšina ľudí nie......
Veľmi dobré a určite si kúpim aj ďalšiu knižku od tejto autorky.

marketa7233
03.07.2018 5 z 5

Zajímavá od první strany a velmi napínavá. Přečtena jedním dechem a nyní vstřebat emoce..