Vášnivý sprosťák

Vášnivý sprosťák https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271113/bmid_vasnivy-sprostak-re4-271113.jpg 4 885 133

Vášnivý svůdník série

Nic není lepšího než sex s ex…, pokud se nezamiluješ. Na rozdíl od svých nejlepších kamarádek, Mii a Loly, je Harlow Vega známá tím, že si vždycky ráda užije. Provdat se opilá na dvanáct divokých hodin v městě hříchu za až komicky svůdného, drsného kanadského rybáře Finna Robertse, který (žádné překvápko) dokonale vládne svýma svalnatýma rukama, rty i tělem – to je přesně její styl. Ale byla to jen jednorázovka: sprostá, drsná a nekomplikovaná… dokud se Finn pracovně neobjevil v San Diegu, kde Harlow žije. Není připravená na vážný vztah, ale když jsou spolu, uvědomí si, že na něm přece jen cosi je. Možná to není láska (kruci, ani ho nemá ráda), ale jejich vzrušující hrátky jim poskytují dokonalé rozptýlení od děsivých životních změn, kterým oba čelí – výzev, se kterými si ani jeden neví rady a musí se s nimi poprat sám. Z jedné společně strávené noci jsou rázem dvě a najednou Finnova tajemná pracovní cesta trvá několik týdnů. Dohodli se na sexu – divokém a vášnivém – ale teď se z jejich dohody začíná klubat něco opravdovějšího. A pro dva lidi, kteří jsou zvyklí velet, je zamilovat se něco jako volný pád.... celý text

malazluta
08.12.2016 5 z 5

Na příběh Finna a Harlow jsem se moc těšila a vůbec mě nezklamal. Na této sérii se mi líbí to, že hlavní hrdinové nejsou sexy milionáři, kteří skrývají nějaké to temné tajemství...těch už bylo až příliš. Těším se na další díl:-)

Kiwicatko
24.11.2016 3 z 5

Booozicku...on si myslel, ze ona je devka, ona si myslela, ze on je sebestrednej kreten a ejhle, vsechno je jinak :-D
Souhlasim ale s komentari,ze by to chtelo nejakou dohru...jako jak to bylo s tou show, jak zvladal Finn nataceni, jestli to bylo fakt o rybarich, nebo to byl tajnej "pornofilm" :-D proste to chce nejakej dovetek;-)

lumul
15.11.2016 2 z 5

nedočetla jsem. Nijak zvlášť mě nezaujal ani Vášnivý svůdník, do téhle jsem se pustila jen proto, že jsem ji už měla koupenou. Děj byl takový o ničem - v podstatě jen vyplňování mezer mezi sexem. A slibovaný humor jsem taky asi nějak přehlídla. Další knížku od spisovatelek nebudu ani zkoušet :(

elisa194
03.11.2016 5 z 5

Tak tato kniha je ten typ, co prostě musíte číst a nejde přestat a je vám líto, že je konec. Vtáhne vás do děje, hltate každé slovo, čtete s emocemi a čekáte jak to vlastně vše dopadne.

jitka7
22.10.2016 1 z 5

Už si říkám, proč takové knihy čtu. Je to zklamání, protože série Božský se mi líbila.. .tohle byla nuda, nedalo se do toho začíst, děj předvídatelný, postavy nic moc. Byla jsem ráda, že jsem se dostala na konec knihy.

smaille
17.10.2016 4 z 5

Sympatické čtení, lepší než svůdník

adela9782
17.09.2016 4 z 5

Autorky opět nezklamaly, skvělé letní čtení! :-)

inuska6280
14.09.2016 5 z 5

Spisovatelku miluju :) opět nesklamala! Není nic lepšího si po práci přečíst něco takového! Těším se na další díl :)

zuzepka
02.08.2016 2 z 5

Když nemám co ke čtení sáhnu po literatuře své dcery.Třetí přečtená kniha mně jen utvrdila,že autorky se sice snaží o jakousi změnu příběhu,ale určitě by chtělo změnit výrazy při vyprávění sexuálních scén.Opakování stejných slov nejen v jedné knize,ale ve všech ostatních je po chvilce nudnou záležitostí.

Laf
31.07.2016 5 z 5

Opět jedna z knih, do které, když se začtete a líbí se vám, přečtete ji jedním dechem. Super kniha. Autorka se opět vyznamenala. Můžu jen doporučit :)

kik68
12.07.2016 4 z 5

Líbila se mi víc jak svůdník. Harlow je mi sympatická.

Teres_B
31.05.2016 2 z 5

Tahle knížka je poměrně hodně chválená, ale mě třeba nenadchla téměř vůbec.

petvet
24.05.2016 4 z 5

První polovinu knihy jsem četla s nucením tak 2 týdny-tu druhou půlku jsem měla dočtenou za 2 hodinky.
Ohraný děj, skoro žádná zápletka u čeho by čtenář alespoň trochu stresoval :) hned od začátku bylo jasné,jak vše dopadne! Ale konec byl krásný :) :)

muchomurka
15.04.2016 4 z 5

Lehký, vtipný příběh. Líbil se mi. Hlavní postavy se chovaly rozumně, zvládly si to vyříkat a zbytečně se půl knihy netrápit zbytečnou odlukou. Jen mi konec přišel takový uspěchaný, šup šup a konec, jak kdyby to autorky už s postavami nebavilo a rychle to utly. A některé věci by si zasloužily ještě aspoň zmínku (jak to udělali po té, co byli spolu, jak to šlo s tou show, jak dopadla maminka Harlow ad.) Já bych ještě snesla minimálně jednu kapitolku.

IvankaM
01.04.2016 5 z 5

Za 24 hodin přečteno :) prostě úžasné :) není to sice nic nového a konec je předem jasný, ale to u každé knihy těchto dvou spisovatelek, které nesmírně zbožňuji! Není lepší knihy než s humorem a erotikou v jednom :))

adrianna0305
09.03.2016 1 z 5

Rybářská příručka protkaná erotikou s pseudozápletkou absolutně o ničem. Autorky vaří z vody nemastnou neslanou rybí polévku :-( ...víc o téhle knize napsat nejde :-(

nakavusterezou
07.03.2016 3 z 5

Kniha mě z počátku bavila, ale později, když se do sebe zamilovali, přestalo mě to nějak lákat a horko těžko jsem knihu dočítala. Čekala jsem, že autorky překvapí zvráceným koncem, něco, co nebude čtenář čekat, ale bohužel ...

SBH
25.02.2016 4 z 5

Přesně to pravé ořechové pro životem otřískanou rozvedenou pracující ženu. Poněkud drsná zápletka naštěstí nekončí afektovaným, slzy vynucujícím závěrem. Patřičná dávka lehkého porna a milostného jiskření. Hrdina se chová jako pravý chlap včetně toho, že za něj všechno v emocionální rovině nakonec musí oddřít Harlow. On pouze mužně tiše trpí. Jediná připomínka k překladu - proboha!, buď chodíme na vysokou nebo na vejšku. Výraz "výška" bych postoupila kótám v mapě.

LilianaFalcon
19.02.2016 4 z 5

"Finn by vám rozložil vagínu a dokázal by ji složit zpátky."
Takže asi tak :-D Z Vášnivého svůdníka jsem byla zklamaná, ale u Vášnivého sprosťáka mám pocit, že jsou autorky zpět v plné síle :-) Zajímaví hrdinové, dobře zvolené osobní problémy, je to psina... Prostě přesně to, co od takovéhohle typu románu čekáte, taky dostanete.
I když toho sexu v erotických románech na mě začíná být už prostě moc.

SiminkaS
17.02.2016 5 z 5