Vášnivý sprosťák

Vášnivý sprosťák https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271113/bmid_vasnivy-sprostak-re4-271113.jpg 4 885 133

Vášnivý svůdník série

Nic není lepšího než sex s ex…, pokud se nezamiluješ. Na rozdíl od svých nejlepších kamarádek, Mii a Loly, je Harlow Vega známá tím, že si vždycky ráda užije. Provdat se opilá na dvanáct divokých hodin v městě hříchu za až komicky svůdného, drsného kanadského rybáře Finna Robertse, který (žádné překvápko) dokonale vládne svýma svalnatýma rukama, rty i tělem – to je přesně její styl. Ale byla to jen jednorázovka: sprostá, drsná a nekomplikovaná… dokud se Finn pracovně neobjevil v San Diegu, kde Harlow žije. Není připravená na vážný vztah, ale když jsou spolu, uvědomí si, že na něm přece jen cosi je. Možná to není láska (kruci, ani ho nemá ráda), ale jejich vzrušující hrátky jim poskytují dokonalé rozptýlení od děsivých životních změn, kterým oba čelí – výzev, se kterými si ani jeden neví rady a musí se s nimi poprat sám. Z jedné společně strávené noci jsou rázem dvě a najednou Finnova tajemná pracovní cesta trvá několik týdnů. Dohodli se na sexu – divokém a vášnivém – ale teď se z jejich dohody začíná klubat něco opravdovějšího. A pro dva lidi, kteří jsou zvyklí velet, je zamilovat se něco jako volný pád.... celý text

Lentilka2
12.02.2016 2 z 5

Předchozí série Božských byla super! přečteno jedním dechem... Ale toto? prostě se neumím dokopat k tomu, abych tu knihu dočetla!

tatruszka
07.02.2016 4 z 5

Příběh se mi líbil i sám o sobě, ani tam tolik sexu nemuselo být. I když, bez něj by byla kniha asi tak poloviční :-) Hodněkrát jsem se opravdu od srdce zasmála.

Ditules
01.02.2016 3 z 5

Odpočinková kniha plná sexu....

hexe
25.01.2016 5 z 5

Bomba, musim uznat ze se spisovatelkam tato kniha opravdu povedla. Vtipne, sproste, malinko perverzni a pritom poutave cteni. Cetla jsem ji jednim dechem a odmitla odlozit dokud nebyl konec. Takze, pokud se chcete pobavit a mate den volny, do toho mohu jen doporucit ... po bastardovi opet povedeny roman.

TiNNA5599
23.01.2016 5 z 5

Čerstvo dočítaná a ja dokonale spokojná. Autorka určite nesklamala. Malo to šmrnc aj vtip. Čo viac si môže človek priať. :D Najviac sa mi páčilo, že po dlhom čase som sa stretla s hrdinami z bežného prostredia (žiadny pracháči) :D , aj keď sa posledné roky Harlowinym rodičom darilo... stále z nej bola správna holka :) Takže spokojnosť :)

Valerie21
20.01.2016 5 z 5

Parádní- líbila se mi zatím nejvíc ze všech knih co dosud od těchto autorek u nás vyšly.

Nuttelka
08.01.2016 5 z 5

Jo, tak tento díl se mi líbil mnohem víc než díl předchozí. Harlow s Finnem jsou prostě boží :-) Jejich "postelové" hrátky vás nenechají chladnými, ale jediné velké mínus za mě jsou ta jejich cukrlátková oslovení nebo výrazy jako "slaďounká, teplounká,..." atd. To se mi tedy úplně kroutily prsty u nohou, vzhledem k tomu jakou mluvu mají při sexu :-))) Ale i tak dávám plný počet, protože mě to fakt bavilo :-)

Nela2
07.01.2016 4 z 5

Není pochyb, že autorky tenhle žánr umí. Na "božskou" sérii to ale nemá. Bastard nemá konkurenci. :-)

georginaa
06.01.2016 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla, plno myšlenek, žádné dlouhé proslovy...no vždyť vlastně Finn toho moc nenamluví, spíše koná :-) má to děj, takže se mi to povedlo přečíst za jedno odpoledne...super

trynitrix
06.01.2016 3 z 5

Čtenářská výzva 2016: 12. Kniha od autora píšícího pod pseudonymem

Klasika nějak nenadchne ani nezklame, předchozí díly v serii Božsky byli 100% lepší.
V tomto příběhu mě vytáčeli ty jejich přezdívky.

red_me93
05.01.2016 2 z 5

Nějak mě přestává bavit tenhle typ knížek...prvoplánově jasný, že oni dva prostě spolu budou, nějaký to trápení na straně jednoho nebo druhýho, nebo v lepším případě obou že. Jindy mám přečteno za den, dva, nevím jak je možné, že tato mi trvala přes týden. Bože, a který holce se líbí oslovení Perníčku, to jako vážně?

kikina114
05.01.2016 5 z 5

;) :) :D :*

Xena011
31.12.2015 4 z 5

Dobrá knížka na to, jak se odreagovat a přijít na jiné myšlenky. Knížka nebyla ani špatná, ale Božský bastard a další božští nastavily laťku vysoko, a tu se nepodařilo překonat. První díl se mi líbil ještě více (asi to bylo francouzským prostředím), ale třeba překvapí pokračování.

Samira
30.12.2015 5 z 5

Nemůžu si pomoci, ale sprosťák si mě získal hned od začátku a nepustil. Uvolněné, nesmírně vtipné sexy čtení, se skvěle do sebe zapadající dvojicí. Moc jsem si užila i ostatní páry. K Finnovi a Harlow se však rozhodně vrátím, protože si mě prostě chytli na udičku;).
Dvojice autorek zdaleka neztrácí dech, druhý díl výrazně předčil první. Jsem zvědavá na poslední dvojici, na kterou se těším už od začátku a která podle mě dost překvapí. A také na Ruby, která obě série spojí.
Doporučuji!

*Táňa*
30.12.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila. Smála jsem se, červenala se a u zlomového okamžiku se mi zatajil dech. Přiznávám, že kniha mě v moc ohledech nepřekvapila, věděla jsem, do čeho jdu, ale i tak jsem si ji celou užila a těším se na její pokračování.

mayacfc
29.12.2015 4 z 5

Miluji knížky těchto dvou spisovatelek, protože se vždy u nich odreaguju a pobavím :) Ani Sprosťák nezklamal. I přes jeho mouchy, byl dokonalý ♥

lucie91
27.12.2015 4 z 5

příjemné čtení na odreagování a relaxaci :-)

Bookworm_213
16.12.2015 4 z 5

Skvělá oddechovka, u které jsem se bavila nad některými slovními přestřelkami. Tuto dvojici autorek já můžu! :)

zelvickaalenka
14.12.2015

nebylo to úplně špatné, ale něco tomu chybělo.. i první díl série se mi zdál takový nedotažený.. tak na božského to nemá, to vůbec. Nečetlo se to špatně, ale!

NiNo
11.12.2015 3 z 5

Autorky si zřejmě vzali k srdci kritiku, která se snesla na předchozí díl, a zaměřili se na linearitu příběhu. Přesto to pořád není ono... Žádná houpačka, jen poklus do mírného kopce, bez zadýchání. Příběh začne - pokračuje - skončí. A nic pořádného se vlastně nestalo. Alespoň, že Harlow dokáže být vtipná a Finn jí skvěle nahrává. S Božským bastardem nasadily autorky laťku tak vysoko, že každá jejich další kniha je větším či menším zklamáním. Tahle oproti Vášnivému svůdníkovi naštěstí tím menším.