Vášnivý sprosťák

Vášnivý sprosťák https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271113/bmid_vasnivy-sprostak-re4-271113.jpg 4 885 133

Vášnivý svůdník série

Nic není lepšího než sex s ex…, pokud se nezamiluješ. Na rozdíl od svých nejlepších kamarádek, Mii a Loly, je Harlow Vega známá tím, že si vždycky ráda užije. Provdat se opilá na dvanáct divokých hodin v městě hříchu za až komicky svůdného, drsného kanadského rybáře Finna Robertse, který (žádné překvápko) dokonale vládne svýma svalnatýma rukama, rty i tělem – to je přesně její styl. Ale byla to jen jednorázovka: sprostá, drsná a nekomplikovaná… dokud se Finn pracovně neobjevil v San Diegu, kde Harlow žije. Není připravená na vážný vztah, ale když jsou spolu, uvědomí si, že na něm přece jen cosi je. Možná to není láska (kruci, ani ho nemá ráda), ale jejich vzrušující hrátky jim poskytují dokonalé rozptýlení od děsivých životních změn, kterým oba čelí – výzev, se kterými si ani jeden neví rady a musí se s nimi poprat sám. Z jedné společně strávené noci jsou rázem dvě a najednou Finnova tajemná pracovní cesta trvá několik týdnů. Dohodli se na sexu – divokém a vášnivém – ale teď se z jejich dohody začíná klubat něco opravdovějšího. A pro dva lidi, kteří jsou zvyklí velet, je zamilovat se něco jako volný pád.... celý text

Malinali
17.05.2018 5 z 5

Jedním dechem.

munka
15.05.2018 4 z 5

Pekný príbeh, lepší než jednotka. Už sa teším na ďalší.

Lee7
15.04.2018 4 z 5

Byla lepší než prvníí díl a bavila jsem se u ní. :)

Siwan
19.03.2018 5 z 5

Tak a tady je oproti prvnímu dílu serie přesně to naprosto přirozené kouzlo a chemie, která když tam je, tak tam prostě je a nenaděláte nic, ani kdybyste se na hlavu postavily. Nevím jestli je to překladem, postavami nebo zápletkou, ale tomuhle věříte od první po poslední stránku. Je to jako když ve skutečnosti potkáte chlapa, se kterým se na sebe podíváte a ono to tam prostě je.

LadyHip
05.03.2018 5 z 5

Nezbývá mi než souhlasit s většinou komentářů - opravdu nejlepší počin ze série. Finn a Harlow mají nezaměnitelnou dynamiku a chemii a já jsem se královsky bavila od začátku do konce.

dee95
23.02.2018 5 z 5

Bylo to super čtení tak jak je u této autorské dvojice už zvykem. Příjemně jsem si u toho odpočinula a zhltla to jedním dechem, super :)

katslana
19.02.2018 4 z 5

Finn je sympaťák. Bavilo mě to :-)

Rozinka28
19.02.2018 3 z 5

Celá série Vášniváků je psaná tak, že jsem se do ní nemohla nikdy pořádně začíst. Sprosťák mě bavil, ale na sérii Božských nemá.

LivN
29.01.2018 5 z 5

Velmi vtipné a zábavné nejlepší knížka z této série. Určitě si ji přečtu znovu a ne jednou. Knížka mě úplně dostala. Finna zbožňuji.

Market = )
29.01.2018 4 z 5

Aha, tak tohle bylo pro mě ve srovnání s prvním dílem o dvě třídy jinde. Vtipné dialogy, prima postavy (za mě bezva, že se knížka odehrávala ve státě, kde byly i ostatní osoby ze serie a tím pádem jsme je potkávali), dokonce i nějaký děj a příběh, závěrečný zádrhel nebyl na extra dlouho. Věřím, že k téhle knížce bych se někdy i vrátila. Co mi ale vrtán hlavou jsou názvy knih - ani u jednoho dílu jsem zatím neměla pocit, že by nějak korespondovaly s charakterem mužských hrdinů a tím pádem mi přijdou úplně zbytečný.

Tesset
19.01.2018 4 z 5

Rozhodně lepší než první díl. Zbytečně nepřeslazené takže paráda. Už se těším na další díly.

hancanov
11.01.2018 4 z 5

Z celé série "Vášnivý" je tato kniha nejlepší. Harlow a Finn mě moc bavili. Ať už humorem nebo zápletkou. Ale na sérii "Božský" to nemá. I tak hezké počtení.

Maggie168
05.01.2018 5 z 5

Příběh Harlow a Finna se mi líbil z celé série nejvíc!

Evka3814
19.12.2017 5 z 5

Precteno jedním dechem, jak jinak. CHL nejlepší

dendishek
08.12.2017 3 z 5

Hodně emocí, hodně sexu, hodně všeho. Krásné čtení. Ale pokud srovnám se sérií Božského bastarda, tak to nebylo úplně ono. Proto slabší hodnocení.

Natali.159
04.12.2017 3 z 5

.... ....

janno69
22.10.2017 5 z 5

Další skvělá jednohubka ....

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

liletka_a
04.10.2017 4 z 5

Nikdy mi rybáři nepřipadali víc sexy..čím to asi bude? :D Harlow na mě někdy působila až moc afektovaně..;) Ale jo dá se to číst, sice né moc dílů za sebou, jinak bych byla přesexována, ale jednou za čas proč ne.. doufám, že mají autorky připravené díly i o bratrech Robertsových..! :))

Matita310
01.10.2017 5 z 5

Další super oddechové čtení.. Doporučuji.