Vášnivý sprosťák ekniha

Nic není lepšího než sex s ex…, pokud se nezamiluješ. Na rozdíl od svých nejlepších kamarádek, Mii a Loly, je Harlow Vega známá tím, že si vždycky ráda užije. Provdat se opilá na dvanáct divokých hodin v městě hříchu za až komicky svůdného, drsného kanadského rybáře Finna Robertse, který (žádné překvápko) dokonale vládne svýma svalnatýma rukama, rty i tělem – to je přesně její styl. Ale byla to jen jednorázovka: sprostá, drsná a nekomplikovaná… dokud se Finn pracovně neobjevil v San Diegu, kde Harlow žije. Není připravená na vážný vztah, ale když jsou spolu, uvědomí si, že na něm přece jen cosi je. Možná to není láska (kruci, ani ho nemá ráda), ale jejich vzrušující hrátky jim poskytují dokonalé rozptýlení od děsivých životních změn, kterým oba čelí – výzev, se kterými si ani jeden neví rady a musí se s nimi poprat sám. Z jedné společně strávené noci jsou rázem dvě a najednou Finnova tajemná pracovní cesta trvá několik týdnů. Dohodli se na sexu – divokém a vášnivém – ale teď se z jejich dohody začíná klubat něco opravdovějšího. A pro dva lidi, kteří jsou zvyklí velet, je zamilovat se něco jako volný pád....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/271113/vasnivy-sprostak-re4-271113.jpg 4.2539

Wild Seasons 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno (ekniha) · Jota

Kniha Vášnivý sprosťák

tynka65

Z božské série jsem přečetla jen první díl a byl pro mě strašný! Vášnivá série mě baví! A jak moc!! První díl se mi moc libil, ale tenhle druhý byl ještě mnohem lepší! Finn je chlap podle mého gusta a Horlow je neuvěřitelně vtipná! Skvělá dvojka. Skvělá zábava!

1moniccka

tahle série není špatná ale je hodně slabší než ta první.Ale jako od dechovka obry ale určitě přečtu jen jednou :-)

verunka93

Druhý díl ze série "Vášnivý" nebyl tak špatný, takové oddechové čtení. Ale zase byl lepší díl než první.

makynka911

Po sérii Božských jsem se pustila do čtení této série. V něčem horší než předchozí série, ale na odreagování od četby fantasy to stačilo. Určitě byl druhý díl nejlepší z celé série, stejně tak tomu bylo i u Božských. Finn byl kouzelný :)

Lofda
30.12.2018

Nevím, čím to mám, ale vypozorovala jsem, že druhé díly mě baví dost často o moc víc než ty první. A ani tentokrát to není výjimka. Harlow je skvělá, Finn super, mají tu správnou chemii a příběh neuvěřitelně letí. No dobře, žádné velké překvapení, ale moc se mi líbilo, co napsala jedna z autorek v poděkování na závěr. „Když jsem s tátou mluvila naposledy, řekl mi, že mě nikdy neviděl tak šťastnou a je na mě moc hrdý, že jsem se vydala za svým snem psát. Moc to pro mě znamenalo. Mého tátu – profesora, psychologa, epidemiologa – nezajímalo, že naše knížky nejsou vysokou literaturou a nejsou vnímány jako kulturní zjevení. Prostě ho bavilo dívat se, jak si je užívám, a já jsem byla na oplátku vděčná, že mě mohl vidět šťastnou při psaní příběhů, které mají našim čtenářům vykouzlit úsměv na rtech a pomoci jim alespoň na zlomek času uniknout každodennímu stresu.“ A to je přesně to, co od knížky dostanete, takže já doporučuji!!

Mrňous1
15.11.2018

Opět skvělé počtení, přesně jak píše autorka v závěrečném poděkování, není to vysoká literatura, ale jsou to knihy, které mají vykouzlit na tvářích čtenářů úsměv a uniknout každodennímu stresu. To splňují a za to vřelý dík.
A vykreslení vztahů v rodině hlavní hrdinky, nádhera, taky bych chtěla mít takový vztah se svým otcem...

Turiel11
06.09.2018

Když jsem proletěla jedničku, tak jsem chtěla vědět, jak to bude dál. :-) Opět přečteno "rychločtením", ale bohatě to stačilo. Člověk na chvíli vypne a odpočine si.

Ranuncul
25.07.2018

Jako oddechovka docela dobré.Občas tam byly nějaké nesrovnalosti,např.prvně napsané že tři dny zpátky,pak včera.