Vášnivý sprosťák ekniha

Nic není lepšího než sex s ex…, pokud se nezamiluješ. Na rozdíl od svých nejlepších kamarádek, Mii a Loly, je Harlow Vega známá tím, že si vždycky ráda užije. Provdat se opilá na dvanáct divokých hodin v městě hříchu za až komicky svůdného, drsného kanadského rybáře Finna Robertse, který (žádné překvápko) dokonale vládne svýma svalnatýma rukama, rty i tělem – to je přesně její styl. Ale byla to jen jednorázovka: sprostá, drsná a nekomplikovaná… dokud se Finn pracovně neobjevil v San Diegu, kde Harlow žije. Není připravená na vážný vztah, ale když jsou spolu, uvědomí si, že na něm přece jen cosi je. Možná to není láska (kruci, ani ho nemá ráda), ale jejich vzrušující hrátky jim poskytují dokonalé rozptýlení od děsivých životních změn, kterým oba čelí – výzev, se kterými si ani jeden neví rady a musí se s nimi poprat sám. Z jedné společně strávené noci jsou rázem dvě a najednou Finnova tajemná pracovní cesta trvá několik týdnů. Dohodli se na sexu – divokém a vášnivém – ale teď se z jejich dohody začíná klubat něco opravdovějšího. A pro dva lidi, kteří jsou zvyklí velet, je zamilovat se něco jako volný pád....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271113/vasnivy-sprostak-re4-271113.jpg 4.2694

Kniha Vášnivý sprosťák

Jita160

Harlow je úžasná,krásná a spontálni ,moc jsem si ji oblíbila už v prvním díle.
To že jim to vyjde s Finnem že začátku vůbec nenasvědčovalo....ale co už ,srdci se poručit nedá a sexy chlapovi taky ne.

Iva B.

Mnohem, mnohem lepší než první díl, který se mi sice líbil, ale byl takový nemastný, neslaný.. Když jsem knihu dočetla, mela jsem chuť přečíst si ji znovu.. Postavy Harlow a Finna jsou tady hezky vykreslené. Každý má své problémy, ale nedává je najevo a útěchu hledají jeden u druhého.. No a jak už to v tomhle žánru bývá, nechybí ani zádrhel.. Prostě láska, sex, průšvih, happyend.. A to mám rada, zvlášť v letních měsících....

Arsi007

První díl je hodnocený poměrně slabě takže jsem se vrhla hned na ten druhý. To byla ale chyba. Půlka knihy se zabývá narážkami na první díl a moc jsem netušila o co jde takže to zabíjelo atmosféru. Druhá polovina už se ale rozjela a byla to vážně jízda. Erotické scény byly vzrušující a i celá dějová linka měla spád. Samozřejmě je zde opět klasický zvrat a skoro rozchod, nicméně je vyřešen a popsán velmi snesitelně a bez kýče. Já doporučuji, ale určitě si předtím přečtěte i první díl.

IG: @hanybooks

Tereza.Fait

Krasny! =)

MilackovaN

Za mě o něco lepší, než první díl. Četlo se to zase velmi dobře a jako oddechové čtení určitě doporučuji.

Nika30

Mnohem víc sexu a mnohem víc zamotání nezv prvním díle. Ale musím říct že mě tahle kniha vážně nezklamala ???? Harlow se mi líbila už v prvním díle tím jak byla bezprostřední a její příběh mě zajímal. Vážně jsem se bavila.

lihate

Tenhle díl se mi líbil víc, než ten první. Harlow je parádní, rázná, vtipná, se smyslem pro humor, inteligentní i krásná. Finn je to samé v mužském provedení s tím rozdílem, že on je zatracený introvert, který se bojí dávat emoce a city na oči všem. Jak já mu v tomhle rozumím. Líbilo se mi, že je příběh reálnější, než v prvním díle a že se řeší i trochu vážná témata.

Kristy.Seb
13.11.2020

Pokračování příběhu, který se zvrtnul hned na začátku.
Harlow byla drsňačka. Chtěla bych vidět, jak přiletěla za Flinnem oblečená jen v kabátu. ????