Nestoudný markýz Hartley

Nestoudný markýz Hartley https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436404/bmid_nestoudny-markyz-hartley-DV1-436404.jpg 4 62 7

Wherlocke série

Smyslný milostný příběh z elegantního prostředí aristokracie. Krásná mladá vdova Alethea mívá občas vidiny, v nichž se objevuje neznámý mladý muž, který ji nesmírně přitahuje. V poslední vidině je Alethea svědkem jeho mučení a následné smrti. Pozná, že událost se ještě nestala, a hned se vypraví do Londýna, aby muže – markýze Hartleyho Redgrava – vyhledala a varovala. Jakmile se s ním seznámí, je okamžitě stržena do víru neblahých událostí. Ovšem největším nebezpečím je pro ni samotný přelétavý markýz, do něhož se na první pohled zamilovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

If He's Wild , 2010

katkaq
12.02.2022 4 z 5

Tenhle díl mi opravdu sedl, zápletka okořeněná vidinami se opravdu v červené knihovně jen tak nenajde. Neustále přítomná rodina Wherlocke, která si navzájem přispěchá na pomoc vždy ve správný čas, mi opravdu přirostla k srdci a těším se až poznám dalšího jejího člena

rampapa
09.05.2021 5 z 5

Na tenhle příběh jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Aletheu jsem si hnedka oblíbila. Knížka se četla krásně. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku.

munka
11.01.2021 4 z 5

Romantická oddychovka pre ženy, ktorá splnila svoj účel.

sulinajindra
22.10.2020 5 z 5

Opět autorka nezklamala, knihu jsem přečetla jedním dechem.....

havrmoni
04.04.2020 5 z 5

Jako vždy spokojenost, tato autorka nezklame.

Finvarra
28.03.2020 4 z 5

Jako oddychovka určitě dobrý. Ostatně, to už bude účel novely pro ženy. Oceňuji způsob, jakým je kniha napsaná – stejná scéna z několika pohledů, některé popisy v milostných scénách, které vtipně (opatrně) naznačují, co se děje. Zkrátka, žádná čuňárna :) Postavy jsou sympatické. Dokonce, by mě zajímaly osudy ostatních, jako byl Iago, Modred nebo Olympie a Argus. Jen konec příběhu se mi zdál najednou moc hrrr.

biki
15.03.2020 3 z 5

Kniha zakoupena poslední den před uzavřením většiny obchodů. Zcela nenáročné, milé a příjemné počtení, bez jakékoli nutnosti zapojit mozek. Aspoň na nějakou chvíli člověk přestane myslet na to, co se kolem nyní děje.
V knihách této série jsem se už smířila s průvodními paranormálními jevy - někdy jsou na místě, někdy mi trochu vadí, v některých případech jsou zábavné, jindy trošku vážnějšího ražení, ale dobře se to čte. Zde mi ale přišlo přijetí oněch "zvláštních" schopností rodin Wherlocků a Vaughnů ze strany Hartleyho a jeho společníků až moc rychlé a bezproblémové, čekala bych z jejich strany větší pochybnosti.

historické romance

Kniha Nestoudný markýz Hartley je v