Vždyť je to hračka

Vždyť je to hračka https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172140/bmid_vzdyt-je-to-hracka-O74-172140.jpeg 4 396 47

Policista Battle série

Náhoda svede dohromady vysloužilého policistu Luka Fitzwilliama, vracejícího se z Dálného východu do Anglie, a zdánlivě popletenou starou dámu, která mu ve vlaku vypráví neuvěřitelnou historku o sérii vražd ve svém městečku. Teprve náhodně přečtené oznámení v černé kronice podnítí Lukův zájem vyšetřit, zda na jejím příběhu přeci jen není něco pravdy… Nikdo nemůže pochybovat o tom, že Luka čeká nelehký úkol. Vždyť – jak pravila stará dáma – když vás nikdo nepodezřívá, je zabíjení vlastně hračka.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Murder Is Easy , 1939

Katy007
25.04.2014 5 z 5

Další skvělá Agatha! Příběh je poutavý, drobná milostná zápletka tomu dodává šmrnc. Vřele doporučuji!

locin
28.02.2014 4 z 5

Pro mě vrah byl tedy velkým překvapením podezřívala jsem ženu, ale opět to byl někdo jiný než jsem předpokládala. Prostě detektivky od Agathy - perfektní.

MesLivres
05.09.2013 4 z 5

Jedna z mála knih od Agathy Christie, u které jsem byla schopná identifikovat vraha, což mi udělalo radost :) Příběh se mi moc líbil a hlavní postava, kterou jsem zatím neznala, také, i když na mého oblíbence Poirota Luke nemá.

Patw
13.08.2013 5 z 5

Od první až po poslední stránku na mě z této knihy dýchala ta atmosféra. Ta atmosféra. Perfektní detektivka, která mě okamžitě pohltila svým příběhem, který se mi od začátku - od přečtení samotné anotace knihy - velmi zamlouval. Další z mnoha knih a originálních příběhů Agathy který mě vtáhl do děje a pohltil. Samozřejmě výborné je i samotné rozuzlení tohoto případu, vždyť, když vás nikdo nepodezřívá, je zabíjení vlastně hračka.

Zlá-Ňufie
08.08.2013 5 z 5

První detektivka kterou jsem od autorky četla a naprosto mě nadchla!

i-v-u-l-a
05.07.2013 3 z 5

Zajímavé a chytlavé, jako většina knih od této ,,VELKÉ,, autorky a určitě doporučuji k přečtení ;) mě tam ale osobně něco chybělo...(vyšetřování v podání vysloužilého policisty Luka nemá takovou ,,šťávu,, jako příběhy ze série H.P. nebo slečny Marplové) :)

borknagar
10.03.2013 4 z 5

První přečtená detektivka od Agathy a velmi mě bavila. Luk Fitzwilliam je celkem sympaťák, avšak není tak geniální detektiv jako Hercule Poirot a je to vidět. Vrah je pro mě trošku překvapení, ale uhádnout se to dalo. Budu muset zakoupit nějaké další knihy, není nad klasickou detektivku a Agatha je v psaní detektivek více než dobrá....