Noc po Vánocích

Noc po Vánocích https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344474/bmid_noc-po-vanocich-O26-344474.jpg 4 125 27

Pierce Waverly, hrabě z Devonmontu, přijíždí po naléhavém dopisu Camilly Stuartové o matčině nemoci na návštěvu, které se stále vyhýbal, protože nemůže matce odpustit, že ho v dětství bez vysvětlení předala do péče příbuzným. Třebaže matka ve skutečnosti není nemocná, chce na panství vydržet až do Vánoc, aby konečně přišel na to, co se stalo o posledních Vánocích, které tu jako dítě trávil. Přitom se mu do pátrání neustále plete jeho dávná kamarádka a nynější matčina společnice Camilla…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twas the Night after Christmas , 2012

mariva
16.01.2018 4 z 5

Nenáročná, odpočinková četba se snadno předvídatelným dějem. Závěr byl sice trochu víc přeslazený, ale to se u takové četby dá očekávat. Pro mě splněný bod letošní Čtenářské výzvy.

alzbeta4340
14.01.2018 5 z 5

Vánoční romantický příběh pro chvíle oddechu.
S.J. ho zvládla napsat mile a bez přehnané sentimentality. Moc se mi líbilo prokreslení postav, nejen ústředního páru Pierce a Camilly, ale i ostatních - malého Jaspera, Piercovi matky a správce Fowlera.
Knihu lze číst jako samostatný román, ale je i velmi dobrým zakončením celé série.

Enny4
10.01.2018 3 z 5

Tak tato knížka mě celkem zklamala, příběh mě neupoutal a jsem ráda že jsem knížku už dočetla. Vím že se k ní již nevrátím :(
Jinak knihy od této autorky mám moc ráda, patří mezi mé oblíbenkyně:)

karamelka57
07.12.2017 5 z 5

Veľmi pekné, celá séria bola fajn. Knihu som prečítala za 5 hodín. Aj v tomto príbehu sa perfektne ukazuje, ako veľmi človeka ovplyvňujú zážitky, emócie a nedostatok lásky v detstve...

lenka9778
29.11.2017 5 z 5

Moc pěkná oddychovka. Ráda si čas od času přečtu příběh, kde se nehodní vrazi a podvodníci. A souhlasím s předešlým, názorem. je příjemné si říct, jé tuhle postavu si pamatuji z jiného příběhu. Když autorky prolínají, je to jako kdybych v té knize žila s postavami také.....

moonula
15.08.2017 5 z 5

Tak jsem zvědavá na další díl s Piercem Waverlym, hrabětem z Devonmontu .. Jen si musím počkat až to vyjde u nás a to bude tak v listopadu 22... Doufám taky,že to vyjde hned i jako e-kniha..Všechny díly jsem koupila do čtečky a tak snad nebudu muset kupovat jako poslední díl knihu..Zase by ležela opuštěná a sama v knihovně..

havrmoni
08.08.2017 5 z 5

Tak to byl pro mě, jako matku, citový kolotoč. Odpuštění a nenávist,tak jak se v tom zmítal hlavní hrdina,tak jsem to cítila i já. Možná hůř,jenže já nežiju v té době,proto jsem k Piercově matce neměla zrovna kladný ,,vztah" :( .
Jinak romantika i sympatická hrdinka. Setkáme se tu na konci s Dominikem,který je postavou z jiné série. Toto je před ní. Líbí se mi jak jsou některé série provázané postavami,takže si vždycky řeknu: jé toho nebo jí přeci znám z toho či onoho dílu. Mám zkrátka tuhle autorku a její knihy ráda.