Trináste znamenie

Trináste znamenie
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530317/bmid_trinaste-znamenie-65a68a37cb9c0.jpg 4 326 326

Vo vzrušujúcom fantasy príbehu sa Ayla odjakživa cíti ako vyvrheľ. Jej matka bola človek, takže Ayla nikdy nebola uznaná za právoplatného člena svorky znamenia Raka. Každý deň bola nútená znášať bitky a šikanu. Veľké nádeje však vkladá do zhromaždenia všetkých svoriek, kde konečne získa nielen schopnosť premeniť sa na vlka, ale bude jej taktiež pridelený osudový druh, partner vyvolený Slnečnými čarodejnicami. Získanie vlčej podoby a partnera považuje za jedinú šancu zmeniť svoj život. Odhalenie jej osudového muža však všetkých šokuje, pretože je to budúci alfa zo svorky Leva – jej najväčší nepriateľ. Tesne predtým, ako alfa Levov vyvraždí jej rodinu, ju pred všetkými nehanebne odmietne. Ayle sa podarí utiecť, ale potom ju unesie oveľa väčšia hrozba: alfa záhadnej stratenej svorky. Naplní sa konečne jej sen o lepšom živote? Alebo bude musieť čeliť ešte horším výzvam?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Cosmopolis

Moon Touched , 2021

lenka8922
08.04.2023 5 z 5

Kniha mě úplně pohltila. Už se nemůžu dočkat pokračování.

Modrasek15
07.04.2023 4 z 5

Kniha je takovým dlouhým úvodem k pokračování. Tím samozřejmě nechci knihu nijak shazovat nebo stavět do pozadí a už vůbec nenabádám k přeskočení k dalším dílům. Mám tuto tématiku ráda a kniha se četla skoro sama. Na svět se díváme z pohledu hlavní hrdinky, která se nevzdává. Děj má hlavu a patu, nicméně je zakončena velmi, ale velmi otevřeně a celý závěrečný boj je uspěchaný a z mého pohledu trochu odbitý. Nedá se však říct, že by byla kniha nudná a jen kvůli tak moc otevřenému konci dávám o hvězdu méně. Opravdu to nutí po přečtení dychtivě očekávat další knihu.

LenaWirus
06.04.2023 2 z 5

Čtivé, mělo to rychlý spád a sympatické postavy, jinak to ale byla vlastně hrozná blbost. A erotické scény už nemohly být přitaženější za vlasy.

ciaram
05.04.2023 5 z 5

V rámci žánru velmi čtivá jednohubka. Stran to má akorát, děj ubíhá, postavy sympatické. Bála jsem se, že to bude hlavně erotika v rouše vlkodlačím a svět bude upozaděný, ale není. Trochu mi to připomíná styl Nalini Singh - zajímavý svět a vždy jeden romantický příběh. Probleskovala mi v hlavě trochu Briggsová (začátek Alfy a Omegy - týrání), pak Wardová s upírskou "říjí". Co je ale hlavní, má to i dost svých vlastních zajímavých nápadů. Postavy mi nebyly lhostejné. Uvidíme, jestli autorka ze světa ještě něco vytříská, nebo to v dalších dílech sklouzne jenom k té erotice. Určitě půjdu do dalšího dílu.

Hatshepsut
02.04.2023 4 z 5

Co vás čeká v nové (erotikou nabité) fantasy sérii? Najdete zde hlavní hrdinku Aylu, s klasickými charakterovými vlastnostmi, které známe už i z jiných fantasy: těžké dětství, odmítavost vlastní rodiny, minimum přátel, tvrdohlavost a především schopnost přežít a nevzdávat víru, že někde nalezne své štěstí! Ona nikdy nebyla uznána jako právoplatný člen smečky znamení Raka a proto vkládá velké naděje do výročního shromáždění, kde konečně získá schopnost přeměňovat se ve vlka a možná i svého osudového partnera. Zajímavý námět vlkodlačích smeček tříděných podle dvanácti znamení zvěrokruhu. Komu patří ta třináctá? Opět škoda, že na další díly si budeme muset počkat, jelikož konec je otevřený. Pro ty, co mají rádi podobné příběhy, rozhodně doporučuji!