Trináste znamenie přehled

Trináste znamenie https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530317/bmid_trinaste-znamenie-65a68a37cb9c0.jpg 4 318 318

Vo vzrušujúcom fantasy príbehu sa Ayla odjakživa cíti ako vyvrheľ. Jej matka bola človek, takže Ayla nikdy nebola uznaná za právoplatného člena svorky znamenia Raka. Každý deň bola nútená znášať bitky a šikanu. Veľké nádeje však vkladá do zhromaždenia všetkých svoriek, kde konečne získa nielen schopnosť premeniť sa na vlka, ale bude jej taktiež pridelený osudový druh, partner vyvolený Slnečnými čarodejnicami. Získanie vlčej podoby a partnera považuje za jedinú šancu zmeniť svoj život. Odhalenie jej osudového muža však všetkých šokuje, pretože je to budúci alfa zo svorky Leva – jej najväčší nepriateľ. Tesne predtým, ako alfa Levov vyvraždí jej rodinu, ju pred všetkými nehanebne odmietne. Ayle sa podarí utiecť, ale potom ju unesie oveľa väčšia hrozba: alfa záhadnej stratenej svorky. Naplní sa konečne jej sen o lepšom živote? Alebo bude musieť čeliť ešte horším výzvam?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Cosmopolis

Moon Touched , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trináste znamenie. Přihlašte se a napište ho.

Nel-ly
včera 3 z 5

Ale tak... :D
Co na to říct, člověku je to jasný už od obálky. Čekala jsem svalnatý vlkodlaky, čarokrásný hlavní hrdinky (velký prsa, zelený oči, rudý oči, překvápko), nějakou tu zakázanou lásku a trochu akce.

No... popravdě mi to přišlo míň žhavý, než inzerovali. Nápad byl vlastně strašně fajn a zavánělo to vážně zajímavou paranormální fantasy, jenže postupně do začíná docela pokulhávat a nečte se to tak plynule a dobře, jak bych bývala chtěla.

A bojím se, že v dalších dílech se to zlepšovat nebude. Naopak.

Pain
19.05.2024 3 z 5

Nalákala mě anotace. Řekla jsem si, ha měňavci, to bude fajn. Měňavce mám ráda (asi úchylka). :)
Nadšená z knihy nejsem. Kostra příběhu se mi líbila. Bohužel žádná z postav mi k srdci nepřirostla. Další díly si přečtu. Když se budu nudit.
Pokud chcete mít ukončený příběh, tak doporučuji na vydání kompletní série. Nyní jsou vydány tři knihy. Dle stránek autorky jich má být pět. Mám přečteny dvě knihy a obě na sebe dějově navazují. Příběhy nejsou ukončeny.
Mám obavu, ať to nedopadne jako u Čarodějky stínů. Uzavření příběhu jsme se v češtině nedočkali.

ydnac
19.05.2024 4 z 5

VLCI A ČARODĚJKY.
TO CHCETE :-).

Jen nezapomeňte, je to young adult.
Ayla byla vychována ve smečce, která jí opovrhovala.
Musela snášet posměšky, bití a vyčlenění z kolektivu.
Její otec byl krutý alfa a bral jí jen jako břemeno, kterého je potřeba se zbavit.
Byla připomínkou jeho hříchu s lidskou samicí.
To se však brzy mělo změnit.
Ayla se chystala na Konvergenci, po které se již dokáže proměnit ve vlčici. Bude silná a rychlá a získá svého osudového partnera.
Vůbec nečekala, že její život nabere úplně jiný směr.
Objevil se tajemný a drsný vůdce Třinácté smečky...
Konvergence se zvrtla v krvavou řež...
Ayla časem zjistila, že všechno je jinak, než si myslela!!!
Líbilo se mi, že nic nesabotovala a snažila se přizpůsobit, pomáhat, spřátelit se, učit se.
Přála jsem jí novou smečku, kde ji budou mít rádi.

Kniha je velice čtivá a klidně bych spojila první a druhý díl, protože je velice krátká a je to teprve rozjezd :-).
Co se týče sexu, který dnes již zřejmě musí být v každé knize, tak to je pár stránek ke konci no a to víte, zprava, zleva, nahoře, dole, prostě holt vlčice v říji :-).
Kdo čte Maasovou ani se nad tím nepozastaví :-).

Hezká, jednoduchá fantasy a já jsem zvědavá, co odhalí druhý díl :-).

všechny komentáře

Související novinky (1)

Pověst potížistky, Ve stínu popela a další knižní novinky (13. týden)

26.03.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Trináste znamenie v seznamech

ve Čtenářské výzvě26x