Vieš, kde rastú stromodeti?

Vieš, kde rastú stromodeti? https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404310/bmid_vies-kde-rastu-stromodeti-zJu-404310.jpg 4 35 11

Kde bývajú stromodeti? To by rada vedela malá veverička Petra. A prečo sa ľudia nemusia báť vlkov? Horár Peter vezme veveričku na dobrodružnú lesnú potulku. Cestou prespia pod šírym nebom, upúta ich rúbanie ihličnatých stromov a naozaj stretnú vlka! Ale podarí sa im nájsť aj stromodeti a ich rodičov? A objavia rodinu, v ktorej Petra môže zostať? Prvá obrázková kniha autora bestsellerov Petra Wohllebena. Dobromyseľný príbeh, ktorý deťom jedinečným spôsobom priblíži les a prírodu.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Ekologie, živ. prostředí
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Weißt du, wo die Baumkinder sind? , 2018

muchomurka
20.06.2023 3 z 5

Přečetly jsme ji s Bambulkou. Ale mě po jejím dočtení zůstal pocit smutku a úzkosti. Nevím, co si o knize myslet. Musím ji strávit a uvidím, co to ve mně zanechá.

kamibe
31.10.2022 3 z 5

Poslechla jsem si knihu Tajný život stromů a chtěla se seznámit s jeho knihami pro děti. Tahle mi přišla do rukou jako první a upřímně sděluji, že jsem zas tak moc nadšená nebyla. Ale brzy se ke mně dostaly další knížky a ty už se mi líbily velmi. Tady jsem našla možná jen jednu věc, kterou bych ocenila, ale čekala jsem víc. Toho mi ovšem dostatečně dopřála kniha o Píťovi , který hledá, kde si zchladí tlapky, a kniha Víš, kde bydlí zvířata? A ještě mě čeká Slyšíš, jak mluví stromy? Na to se těším.

misssicccka
16.01.2022 5 z 5

Krasny pribeh, ktery jen mimodek sdili fakta.
Nadherne ilustrace.

MilackovaN
10.11.2021 5 z 5

I mě jako dospělému, se kniha moc líbila. Vypráví o veverčákovi Píťovi, který s hajným hledá děti stromů. Přidanou hodnotou knihy jsou krásné ilustrace.

martin_aston
16.07.2021 5 z 5

Krásna kniha o prírode pre deti. Poučná, pútavá, príjemná.

RaptoR
22.02.2021 5 z 5

Cit a ekologie zde jde ruku v ruce. Krása! :)

Carcoolka
29.09.2020 5 z 5

Za mě velmi krásná kniha pro děti, která citlivě a pravdivě a přesto jednoduše přibližuje dětskému čtenáři výsek z života stromů. Pro starší děti se tak otvírá téma k diskuzi. Menší děti zas určitě zaujmou krásné ilustrace, které zvou na procházku do lesa a vybízejí k prohlížení. Jen na předčítání před spaním při sporém světle se písmenka na barevném papíře příliš neosvědčují :)

maminkoutek
10.02.2020

Poutavý příběh vhodný i pro menší děti, který je navíc doplněn o nádherné a milé ilustrace. U nás zaujalo cca od 3 let.

knizninadsenec
03.11.2019 5 z 5

Moc krásný, milý, poučný a odpočinkový příběh pro děti, krásný i pro dobrou noc.

Kačaba79
20.06.2019 4 z 5

Krásný příběh a příjemné ilustrace.

anetka.repova
21.04.2019 5 z 5

Kazda je jedno z mých oblíbených nakladatelství. Mají tak překrásné knihy, jak pro děti, tak pro dospělé.

Příběh malé veverky Píťi a Hajného Petra je tak krásný a dětem ukáže kouzlo lesa a že i veverka, která byla na začátku knihy smutná z toho, že nemá rodinu, si může rodinu najít a být zase šťastná a spokojená.

Miluju tu knihu a ty ilustrace jsou brilantní.