Bentley

Bentley https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427679/bmid_bentley-0k7-427679.jpg 4 756 151

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí „na ni“. Na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od jeho světa naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout. Stejně tak nedokáže vysvětlit, jak se díky ní cítí. Šťastně. Ochranářsky. Milovaně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bentley , 2018

johana3160
09.03.2021 3 z 5

Celkem zajimavy pribeh, velky ale nevyuzity potencial. Unos jsem necekala, ale vse ostatni bylo pruhledne. Myslim, ze mi to nesedelo. Chybely emoce, co ma takovy pribeh vyvolat. Trochu se bojim jak budou vypadat ty dalsi knihy, kdyz uz bylo naznaceno tolik... fakt nevim.. konec mi prisel pateticky...

kh1989
25.02.2021 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, těším se na Aidna, Maddoxe, Reida a Vana :)

astra3
15.02.2021 3 z 5

Neurazí ani nenadchne. Chybí tomu jiskra.

petraLI
07.02.2021 3 z 5

Po přečtení Kontraktu jsem se vrhla na tuto knihu. Vzhledem k tomu, že první kniha od Melanie mě nadchla, čekala jsem to samé i od této. No škoda, přesto nenáročná četba, která určitě neurazí. Jen mi přijde, že to Melanie umí i lépe.

Toledo
28.01.2021 3 z 5

Kniha vcelku povedená, napínavá a postavy sympatické, ale přesto mi tam něco chybělo. Musím dát průměrné 3*

miiiiiinka
27.01.2021 3 z 5

Přestože jsem se občas některým dialogům zasmála, kniha měla průměrný, plytký a předvídatelný děj. Od půlky jsem se poté ke čtení spíše nutila...

bafuskyBaf
20.01.2021 4 z 5

Tak tahle kniha mě překvapila..Dost jsem se nasmála. Jdu na Aidena..:-D

genikuxik
14.01.2021 3 z 5

Strhávám hvězdičku za příšerně popsané milostné scény - jak z harlekýnek. Další za chabou zápletku. Jinak milá kniha na odpoledne.

Mufka
10.01.2021 5 z 5

Čekala jsem další knihu prodchnutou vzdycháním a podrobným popisem sexu, ale kniha mě příjemně překvapila. Měla zajímavý děj, pěkně propracované postavy a já se těším na další pokračování.

adela_02
24.12.2020 1 z 5

Na knihu jsem se hodně těšila... bohužel jsem byla dost zklamaná. Záporák se hnedka chytil. Za mě strašná nuda a žádné napětí.

suzanne1997
21.12.2020 5 z 5

Za mě jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Tenhle příběh má děj, který není prvoplánový, upoutá a nepustí. Už od prvních stránek čtenáře vtáhne. Autorka skvělým způsobem zpracovala i pohledy obou osob, děj nepřeskakuje tak, že by to vadilo. Všechno nádherně plyne a kniha dovolí se začíst. Navíc krásné propojení příběhů hlavních postav jenom potvrzuje, že autorka prostě umí psát.

NicaCola
01.12.2020 4 z 5

Super oddychovka. Tesim se na další díl

Petra38
26.11.2020 4 z 5

Je možná přemíra sexu v jednom příběhu...? Áno,je. A to v tomhle. Vůbec nebyla kniha špatná,to ne, měla přibeh i náboj ale bylo Toho néjak moc. Ja osobně nemam rada,kdyz se v prvnim díle odkrývaji následujici přiběhy.ale jinak na 4* to u me dotáhla :-)

Elčokča
17.11.2020 3 z 5

Opět další Popelka.
Asi by mi to ani nevadilo. Pokud chci vypnout a nepřemýšlet, je kniha dostačující. Co mi ale vadilo, bylo to klišé - tři nejlepší kamarádi si najdou tři nejlepší kamarádky a každý z párů je pro sebe jak stvořený...

Alnima
10.11.2020 2 z 5

Tak tady bohužel musím říct, že jsem nečetla nic nového. V podstatě celý příběh byl jasný hned od začátku. Knížku jsem neodložila, ale stránky jsem přeskakovala, kdybych náhodou narazila alespoň na "něco". Bohužel, nic se nekonalo. Byla tam snaha o něco hlubšího, ale na mě to prostě vůbec nefungovalo. Nevím, jak zbylé dva díly, ale já už to rozhodně zkoušet nebudu.

jinbr
03.11.2020 5 z 5

hezky napsaný příběh. Není tam zbytečně moc sexu a vzdychání. Je tam i trochu humoru a zápletky. Je příjemné, že v každém díle je zápletka vystavěna jinak.

LennaK
02.11.2020 4 z 5

Na pohodicku kniha, pribeh. Dobre napsana, takze se cte sama. Je to takova pohadka.
Proste, kdyz nechces na nic myslet, ale jen odpocivat s knihou a obcas se zasmat, prectes si Bentleyho.

Leniii
30.10.2020 5 z 5

Odpočinkové čtení :-) A ta zápletka? Hmm.. Těším se na další dva díly o Aidenovi a Maddoxovi ;-)

Laf
25.10.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila. Sympatické postavy, zajímavá zápletka. Jako odpočinkové čtení je to dobré. Těším se na další díly, kde se snad dozvím víc o zbývajících dvou hrdinech. Tady v té knize jsou jen neurčité poznámky o nich a jejich minulosti.

aniger
02.10.2020 2 z 5

Nebyl to úplně šálek mé kávy. Takže druhý díl z této série si už nekoupím. Trvalo mi dlouho, než jsem knížku přečetla. Chvílemi pro mě byla nudná. Často jsem stránky přeskočila jen, abych se dostala na konec...

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley