Bentley

Bentley https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427679/bmid_bentley-0k7-427679.jpg 4 756 151

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí „na ni“. Na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od jeho světa naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout. Stejně tak nedokáže vysvětlit, jak se díky ní cítí. Šťastně. Ochranářsky. Milovaně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bentley , 2018

Jejunka
27.05.2020 4 z 5

Velice krásně se to četlo. Musím však přiznat že i když jsem věděla že je to romantika, bylo to na mě až moc preslazene. Po týdnu láska jako trám, všechno nějaké rychle, jako by autorka spechala do závěru. Mohlo to být víc rozvinuté ten příběh, drama jsem předvídala správně, jen jsem čekala, že se to více vyhroti mezi hlavními hrdiny. Mělo to prostě větší potencionál. Knihu doporučuji ale je to opravdu oddychovka. Sladká romantická oddychovka, ale pěkná.

AKO
25.05.2020 5 z 5

Zajímavý příběh

prcek19
22.05.2020 3 z 5

Čekala sem od knihy něco jiného..kupovala sem si ji hned po jejím vydání a docela toho lituji..neříkám, že to je špatná kniha, ale není to něco k čemu se ještě vrátím

bellass1864
19.05.2020 1 z 5

Moc mě nenadchla. Děj byl předvídatelný a postavy hodně kýčovité.

Ivet1990
17.05.2020 2 z 5

Od knihy jsem moc toho nečekala a ze začátku to vypadalo nadějně, ale tak po 50 stran, pak přišla nuda. Děj se táhl a přišlo mi to místy, že je to přes kopírák jiných knih. Do dalších dílů se určitě pouštět nebudu

georginaa
16.05.2020 4 z 5

V těchto románkách nemůžeme očekávat duchaplný příběhy, kde se tají až dech. Jsou to příběhy k pobavení, jednoduché, nic složitého...prostě se jen cítit na chvíli jinde mimo svůj reálný život. Utéct na chvíli od reality a naplnit mysl spoustou lásky, která ve skutečném životě je úplně jiná. A takové knihy mám ráda, na jeden zátah přečíst a další den jít na další příběh. Pokud budu chtít něco více k zamyšlení, určitě sáhnu po jiném žánru.

Kiwicatko
16.05.2020 3 z 5

Byla jsem nesmirne natesena na tenhle pribeh a jsem z nej zklamana. Nezaujal me ani Bentley, ani Emmy. Vic jsem si uzivala ostatni kluky, na ktere jsem zvedava.
Tohle byla az prilis velka oddechovka.

FairyD.
15.05.2020 5 z 5

Takéto príbehy ja môžem, sladké rozprávky s happy endom. Dve úplne protiklady si nájdu k sebe cestu, také romantické klišé avšak podľa mňa to bolo skvelé spracovanie. Vtipný príbeh ktorý sa ľahko číta, mal aj krimi zápletku čo bolo plus. Postavy som si veľmi obľúbila, teším sa na ďalšie pokračovanie.

Red-haired
15.05.2020 2 z 5

Na začátku to byla taková naivní, ale pěkná verze Popelky pro dospělé a moc mě bavilo seznámení Emmy a Bentleyho. V začátcích jsem si říkala, že je to prostě tak hezké, že mi ta naivita ani nebude vadit a nechám si s knížkou zpříjemnit den, jenže to u toho bohužel nezůstalo...
Velikou část příběhu se nic moc nedělo a začala jsem se příšerně nudit. Koncept „on je tak bohatý a chce ji dát vše, ona je tak chudá, ale nechce jeho peníze“ mi cuchal nervy, protože číst o tom 50x za sebou jen v různých situacích a vidět všechno sluníčkově, toho mě prosím ušetřete.
Závěrečná zápletka je skoro tak průhledná jako hlavní, „velice tajný“ padouch, o kterém se musíte dovtípit už od začátku.
A ten koncept - spárujeme tři nejlepší kamarády se třemi nejlepšími kamarádkami? Fuuuu takže… Chápu, proč na tom chce autorka postavit sérii, sama mám koncept sérií, ve kterých jednotlivé díly spojují známé postavy, moc ráda (teď mě napadá třeba Dublin street, kde to fungovalo parádně). Ještě nikdy jsem se ale nesetkala s tím, že by si autorka nedala vůbec žádnou práci s originálním propojením/seznámením postav, a jen je tak bezostyšně hodila do děje jako dvojice ke spárování.

Celkově na mě kniha působila velice plytce a jednoduše. Kladně hodnotím začátek, kdy byli hlavní hrdinové zábavní a bylo to takové to milé čtení, které občas každý potřebuje, zbytek byl však velikým zklamáním. Navíc jsem místy měla pocit, že čtu nějaký amatérský překlad, tady však nevím, zda je to styl psaní autorky nebo opravdu špatný překlad.

DomenicaRisa
09.05.2020 1 z 5

Tak si nejsem moc jistá, jestli tohle myslela autorka vážně. "Jé ona je zajímavá a umí mě rozesmát... Jé on je zajímavý. Tak se budem mít rádi..." A čirou náhodu ona má dvě kamarádky, on má dva kamarády. Jak tohle asi může skončit. Ani snaha dostat tam trochu vzrůša nezabrala u mě, protože padoucha jsem odhalila velice brzy - ne že by to bylo nějak složité. Nicméně před odpadem to zachránil aspoň pokus o sarkasmus od Emmy.

Terez9119
05.05.2020 3 z 5

Hrozná nuda. V podstatě nic se tam neděje, kromě toho, že se začnou mít hned na prvních stránkách rádi a už nikdy nepřestanou. Jen ten Greg to tam na konci trochu osvěžil, ale ani tak se žádné velké drama nekonalo. Jindy mi klidný průběh nevadí, ale tohle bylo moc. A ani překlad se mi nezdál dobrý.

A úplně nesnáším větu z mužského pohledu typu: "Nenáviděl jsem tu nejistotu v jejích očích." Zvlášť když ji vidí podruhé a zve ji na rande...

Slavomiras99
04.05.2020 3 z 5

Také nemastné, neslané. Hlavný hrdinovia sa do seba hneď zaľúbili. Žiadne napätie, dej len tak plynie. Nuda

Domča153
04.05.2020 1 z 5

Za mě zklamání. Největší zklamání bylo že smrt rodičů hlavního hrdiny je stejná jako z Batmana... divadlo, perly? Opravdu?
Místy se objeví vtipné pasáže což je tak jediné co knihu zachraňuje.
Navíc ta náhoda že 3 kamarádi si perfektně sednou se 3 kamarádkami..

Lofda
03.05.2020 3 z 5

Obvykle mám problém s tím, že mi trvá se do knihy začíst, ale pak se už nechci ani dostat na konec. Tentokrát skvělý začátek, vtipné dialogy, byla jsem až překvapená.. Jenže pak se to nějak zvrtlo a vše bylo nějak sladké a růžové a čím dál neuvěřitelnější.. I ta rádoby detektivní zápletka byla nějak přepísknutá, škoda. Postupně jsem ubírala hodnocení a nejsem si jistá, jestli i ty konečné *** nejsou příliš? Ale jo, pokud chcete nenáročnou romantiku a nebudete o tom přemýšlet až moc, jste tady správně.

Mišule_11
02.05.2020 4 z 5

Možná se setkáváme opět s příběhem ze světa bohatých a úspěšných mužů jako je každý jiný, ale tento se tak trochu liší a je čtivý! :)
Hlavní hrdiny Bentley s Emmy jsem si oblíbila od začátku, stejně tak jako jejich přátelé, na jejichž příběhy jako pokračování se rovněž těším!

Pralinka1910
01.05.2020 2 z 5

Mám pocit, ze svou druhou knihu autorka trosku nedopilovala. Dej je až neuveritelne prostý -3 úspěšní majitele prosperující firmy a ani jeden nemá téměř žádný soukromy život, naproti tomu tři stejne nezadané slečny ( sice ne tak úspěšné), ale okamžitě si vzájemně padnoucí.... Dle autorky téměř každé dítě v Kanadě je sirotek nebo má přinejmenším silně posramocene dětství a důležitým rysem správné ženy je, ze umí péct koláčky. Knížku jsem docetla, ale doporučovat ji nebudu. Kontrakt byl lepší.

ElaMi
30.04.2020 4 z 5

Táto kniha je príjemným osviežením tohto žánru. Príbeh a dej krásny a trochu napínavý, no najviac ma dostalo, že bol písaný zväčša z mužského pohľadu a sem tam zo ženského. A konečne hlavný hrdina nie je děvkař. Čo sa týka postáv, všetky sa mi páčili, nikto tam nie je taký vtieravý a už som len zvedavá na druhú časť

Myška43
29.04.2020 5 z 5

Já jsem velmi spokojená. Je to krásný romantický příběh s trochou napětí. Bentley a Emmy jsou pro sebe jako stvořeni a jejich přátelé moc sympatičtí. Už se těším na Aidena a Cami.

Maruš.D
28.04.2020 5 z 5

Jo, jo a jo!!
Po dlouhé době kniha o sexy, bohatém, milém a vášnivém chlapovi, který není děvkař, co ho strčí všude. Mile překvapilo!
Už od první kapitoly jsem cítila, že kniha se mi nejspíš bude líbit a strašně jsem se bála, že jako pokaždé mě ke konci začne nudit. Nebo, že tam bude až moc dlouhé vyprávění jen o tom, jak se do sebe zamilovávají a bude to nuda. Naštěstí se mé obavy nenaplnily. Pocit, že se stane něco špatného jsem měla s každou další přečtenou kapitolou a napnutá jsem byla jako struna. Georg se mi nezamlouval už na první schůzce, ale to co se stane jsem tedy nečekala.
Strašně příjemné postavy, které se k sobě hodí. Souhlasím, že je to nenáročné čtení. Postavy jsou nekomplikované. Jediné co mi trochu přijde přitažené za uši, jsou vztahy mezi nejlepšími kamarády a nejlepšími kamarádky. Tak pěkně si to rozdělili, až mi to nepříjde reálné. Nicméně to nemění nic na tom, že se velmi těším na další díly, které si koupím asi na amazonu v angličtině (nevydržím čekat :D).

Tesset
26.04.2020 5 z 5

Přečteno za jeden den. Bylo to super, až se divím, že to nemá lepší hodnocení (na rozdíl např. od knih Katy Evans, série V ringu, která byla strašně přehnaná). Jasně, byla to zase taková pohádka, zlosyn hned jasný, ale pořád mi to přišlo uvěřitelné a hlavně hlavní hrdinové věčně jen nelapali po dechu, nechvěli se sotva foukl větřík apod. Za mě fakt super, těším se na další díly.

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley