Velká kniha detektivek: Zdánlivě nemožné zločiny

Velká kniha detektivek: Zdánlivě nemožné zločiny https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524349/bmid_velka-kniha-detektivek-zdanlive-nem-652bad0055dad.jpg 4 4 3

Záhady zamčeného pokoje a další nevysvětlitelné příběhy. Agatha Christie, Stephen King, Edgar Allan Poe, Erle Stanley Gardner, Sir Arthur Conan Doyle a mnoho dalších. Ať už jde o kabinu lanovky, turecké lázně, anglické panství nebo uzavřené trezory - zločin není nikde nemožný. Velká kniha zdánlivě nemožných zločinů představuje originální dárek pro všechny, kteří si oblíbili prvotřídní detektivní příběhy. V této knize nenajdete pouze tradiční záhady zamčeného pokoje, které vyřeší jen brilantní důvtip světově proslulých detektivů, ale také povídky s nečekanými místy činu a netradičním prostředím.... celý text

Janevl
včera 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala,jako vánoční dárek. Až na detektivní příběh od Poa se mi příběhy líbyli.Neni to tedy knížka,kterou si vezmete na cestu do práce, chce to ji číst doma v klidu.

marlowe
02.03.2024 3 z 5

Ani velká jména Mistrů detektivního žánru z tohoto povídkového souboru nedokázala vykřesat nadprůměrnou záležitost. Laťku mírně pozvedl snad jedině Gardner.
Umístit nejblbější povídku na samotný závěr knihy považuji za vrchol editorského neumětelství.
Jednu hvězdičku přihazuji za ilustrace a celkově za krásnou dárkovou úpravu knihy.
A malé technické upozornění pro ty z vás, kdo rádi čtete v posteli před usnutím: Knížka váží dvě kila, tak si pořiďte nějaký stojánek s opěrkou...

Lucy
18.02.2024 4 z 5

Nevysvětlitelné kriminální příběhy, od různých slavných autorů. Některé lepší,. Kniha krásná, velká, vhodná jako dárek.