V ringu

V ringu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184154/bmid_v-ringu-kWV-184154.jpg 4 954 189

V ringu série

Brooke Dumasová se vždy toužila dostat na olympijské hry. Její sen o zlatu roztříštilo zranění kolene, nyní proto jako fyzioterapeutka pomáhá podobně zraněným sportovcům. Nejlepší kamarádka Melanie ji jednoho dne zavede na zápas v boxu, který jí změní celý život – potká zde slavného zápasníka Remingtona Tatea. Brooke je přesvědčena, že to jediné, co po ní chce, je rychlovka na jednu noc, on si ji ale najme jako svou fyzioterapeutku. Brooke to k Remingtonovi přitahuje, chce ho víc, než kdy chtěla cokoli jiného, on se ale drží zpátky. Remington chce poprvé v životě skutečný, vážný vztah, nejprve ho ale Brooke musí opravdu poznat – i se všemi jeho temnými tajemstvími.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Real , 2013

Lentilka2
03.11.2014 5 z 5

Pěkné čtení. Ramy mě opravdu chytil za srdce! :D

Laf
12.10.2014 4 z 5

Jsem ráda, že je stále co do těch příběhů dávat a nejsou všechny na jedno brďo. Líbilo se mi to moc a nelituju času, který jsem tomu věnovala. Dobrá oddychovka :)

Iworri
29.09.2014 2 z 5

Zavřeno, nepřečteno. Tak mě napadá a říkám si - jak bych asi musela klesnout s vkusem, kdyby mi tohle stačilo a mohla bych s klidnou duší říct, že se mi to líbilo ?! Tohle prostě ne. Jednotvárné, Remy toho taky moc nenamluvil, co si budeme vykládat, a tak namísto toho, abych dál hltala stránku po stránce a netrpělivě "vyhlížela", v co se nám náš drahý Remy vyklube, radši jsem s tím švihla do šuplíku.

Brambram
22.09.2014 4 z 5

Připomínalo mi to trochu sérii Katastrofa,ale nevadí, líbilo se mi to i tak, asi nejvíc tenhle první díl. Chtěla jsem oddychovou, nepřemýšlecí sérii a to jsem taky dostala. Můžu doporučit.

Chladnetka
14.09.2014 3 z 5

Téma knihy bylo zajímavé (ring a nemoc), ale... . Tak málomluvný hrdina, v knihách tohoto typu, se jen tak nevidí, což až tak nevadilo. Zato neustálé ódy Brooke na Remyho tělo, to už bylo moc (krásné, pevné, silné a nevím jaké ještě tělo, tak to si tam přečtete nesčetněkrát). Napsané to bylo sice dobře, ale od druhé poloviny knihy se tam mohlo ubrat popisu erotických scén, jelikož se v malých obměnách opakovaly. Takže dávám 3 hvězdy a uvidíme, co přinese druhý díl.

BlueEliza
04.09.2014 2 z 5

Kniha nebyla nejhorší, ale to jak se tam v podstatě neustále opakovaly omílané a omšelé fráze zamilovaných mi sebralo jiskru v příběhu. Trocha kreativity by neuškodila.
Taky mi přišlo, že už je tam trochu moc naivity a kniha se snaží seč může, aby u čtenáře vyvolala alespoň slzičku...
Nápad se sestrou Brook se mi docela líbil, ale zase divně zpitvořený. Obarvený vlasy, kérka přes celou tvář a závislost na kokainu?? A za pár týdnů už je po odvykačce a je zase usměvavá a veselá jako sluníčko?? Jako seriously?!?
Naivní příběh pro velmi unavenou mysl....

pobijecmuch
04.09.2014

A literární hit tohoto uplakaného léta je tu. Nakladatelství Baronet pro všechny své věrné čtenářky připravilo opravdu lahůdlu a to v podobě erotické série - V ringu. V třech knihách se touhy chtivé čtenářky poučí (nebo naučí) jaký je žhavý sex s boxerem a jak se bojuje o lásku.
Knihu nebudu hodnotit, nepřísluší mi dávat hvězdičky knize, kterou jsem pouze prolistoval. Tyto romány jsou určeny především ženám a my muži musíme pouze tiše trpět.
Jen prosím nedovedu pochopit jednu paní, která peskuje svého manžela, který se právě dívá na film Nymfomanka slovy: "Na co se to zase díváš, ty nadržený prase" a hned potom s románem V ringu v poklidu vleze do postele.

Lucka.79
01.09.2014 5 z 5

Kniha mě mile překvapila, je to další z příběhů, který není podle nyní zajetého scénáře erotických romancí. Nadchly mě zmíněné písně, které autoka v knize použije k vyjádření pocitů hlavních hrdinů, určitě doporučuji pustit si je během čtení ...
Ze začátku jsem si musela trochu zvyknout na prostředí, ve kterém se děj odehrává - přeci jenom to byla bojová aréna a s tím spojené násilí, ale po chvíli jsem si všechny postavy oblíbila a čtení si užila. Určitě doporučuji.

Hels
31.08.2014 1 z 5

Myslím, že tohle asi nepůjde. Knihu jsem dočetla jen s obtížemi, protože celou dobu číst jen o tom jak jsou oba nadžení, ale jak spolu být nemůžou, ale vlastně strašně moc musí, to je pro mě horor. Popisování jejich "sexu" a "inteligentních" rozhovorů mě jenom rozčilovali. Hlavní, co bych řekla je Nuda. A celá ta situace se sestrou Brook? No to fakt ne... chabý pokus o akční děj a jeho rozuzlení bylo ještě horší. Tahle kniha mě příšerně zklamala. Jediné, co se mi líbilo, bylo jak autorka zmiňovala různé písničky, byl to pěkný podtext k (pro mě) ne dobré knížce.

jaja10
29.08.2014 3 z 5

Jako jo, neříkám, že se to nedalo číst, to ne, u knihy jsem se bavila, ale fakt mi vadily popisy nadrženosti hlavní hrdinky. Dalo by se říct, že kniha o ničem jiném nebyla než o tom jak Brooke touží po Remym. Až ke konci knihy to mělo konečně nějaký spád. :-) Ale na druhý díl se těším :-) :-)

hrubik
24.08.2014 4 z 5

Mně se knížka líbila. Obzvlášť mě nadchlo to, jak autorka v knize zmiňuje písničky, které si Remy a Brooke pouštěli. Vždycky jsem si je našla na netu a pustila si je, bylo to příjemné zpestření při čtení.

Karolína18
24.08.2014 3 z 5

Po pravdě..čekala jsem víc. Střídaly se ty pasáže, které mě vážně bavily a nemohla jsem se od knihy odtrhnout, ale pak tu byly ty, u kterých jsem se málem unudila k smrti. Brooke mi nesedla a párkrát jsem měla opravdu chuť ji proplesknout. Místy mi to přišlo zmatené.

keselylenka
23.08.2014 2 z 5

Na tuhle knížku jsem měla hodně velké očekávání. V první řadě mě hodně navnadila obálka, která v člověku vzbudí velkou představivost a když jsem si přečetla anotaci, řekla jsem si, že by nakonec i erotický román mohl být zajímavý. No nebyl. Začínám mít pomalu pocit, že prvním pravidlem erotické literatury je, že nemá prakticky žádnou pořádnou myšlenku. Chlapi pořád jen chrčí, vrčí a vydávají neidentifikovatelné hrdelní zvuky, ženy jsou i daleko po dvacítce stále naivní jako patnáctky a sex před setkáním s panem "chrčivým" měly tak jednou do roka. Zároveň mají nekonečný ochranitelský pud, který ale nikdy nebude pořádně doceněn. No je to bída, to vážně nejde napsat něco inteligentního a zároveň sexy?

danca044
19.08.2014 4 z 5

Krása, krása, krása. Opravdu bych chtěla, aby se podle této knihy také natočil film, al nevím který herec by se na to mohl hodit. :) Musel by hodně trénovat. Brooke mi zpočátku byla sympatická, ale někdy jsem se trochu podivovala nad jejími myšlenkovými pochody. Jeji první setkání s Remym mě zklamalo, jelikož jsem čekala, že jí aspoň políbí. Co se mi ale hodně líbilo, jsou jeho ochranitelské sklony. Těším se, jak se jejich komplikovaný vztah bude vyvíjet dál.

Lea239
17.08.2014 3 z 5

NO..... Takže přisadím taky svůj komentář: Ač jsem se snažila vcítit do pocitů hlavních postav, často mi to připadalo až příliš přehnané, nevěrohodné, erotické scény jsou až příliš dlouze popisované a naprosto jsem rostla z toho popisování nadrženeckých pocitů a majetnických pudů a mozolnatých dlaní a jediného a jedinečného Uragáááááána a panebože toho temene...... Buďto autorka nebo překladatelka neví, co je temeno a co týl, nebo se neustále Brook a Rem chytali jak idioti... Párkrát jsem to skousla, ale když to čtu i v druhém díle pořád dokola, tak jsem v polovině Šance náhle přestala mít chuť to dolouskat, abych si mohla přečíst třetí díl z pohledu Remyho.... Jako je to semtam i napínavý, přečetla jsem to rychle, alekdyž tak nad tím přemýšlím, tak je to snad ještě tuctovější než 50 shades.. Hlavně nechápu, proč všechny ženský šílí z modrých očí a černých vlasů. Proč nemá nějaký kavalír ladně pohozený v posteli taky hnědé nebo zelené oči? Aaach jo.. Zatím teda průměr. dámy, četla jsem mnohem lepší a erotičtější..

Nikolka001
07.08.2014 4 z 5

Čtivý romantický a erotický příběh o dvou lidech, kteří k sobě nalezli cestu. Rozhodně doporučuji lidem, kteří miluji romantiku a mají chuť se občas zasmát. Těším se na další díl. :)

barborelka
03.08.2014 5 z 5

Dokonalá kniha....téma bipolární poruchy neotřelé.....krásná obálka....A Remington....ufff :-D Co víc říct :-D....

paja0903
02.08.2014

Naprosto úžasná knížka. Přečetla jsem jí za 2 hodiny. Jak já toužím mít posteli Remingtona....bože jak já Brooke moc záviděla...

marketsim
19.07.2014 5 z 5

Tak jsem se zamilovala do URAGÁNA Remingtona . Nejdřív jsem měla strach, že když knihu začnu číst, tak bude jako ostatní, ale opak byl pravdou. Všem kdo psali, že Brooke je až moc dokola opěvuje jeho krásu a dokonalost. Tak musím dát za pravdu, ale na druhou stranu, co kdyby jste Vy potkali někoho takového. Já bych určitě, taky chtěla všem pořád dokola říkat, jak ho miluji a opěvovat jeho dokonalost, krásu.

rockverun
16.07.2014 5 z 5

Mě se kniha moc líbila.. Rozhodla jsem se jí číst především kvůli sportu, který Remy dělá.. Miluju ho a připomíná mi to nejkrásnější co jsem kdy měla.. Je pravda, že Brooke byla někdy až moc, ale na druhou stranu autorčin styl psaní to doladil.. Těším se na další díl.