V ringu

V ringu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184154/bmid_v-ringu-kWV-184154.jpg 4 954 189

V ringu série

Brooke Dumasová se vždy toužila dostat na olympijské hry. Její sen o zlatu roztříštilo zranění kolene, nyní proto jako fyzioterapeutka pomáhá podobně zraněným sportovcům. Nejlepší kamarádka Melanie ji jednoho dne zavede na zápas v boxu, který jí změní celý život – potká zde slavného zápasníka Remingtona Tatea. Brooke je přesvědčena, že to jediné, co po ní chce, je rychlovka na jednu noc, on si ji ale najme jako svou fyzioterapeutku. Brooke to k Remingtonovi přitahuje, chce ho víc, než kdy chtěla cokoli jiného, on se ale drží zpátky. Remington chce poprvé v životě skutečný, vážný vztah, nejprve ho ale Brooke musí opravdu poznat – i se všemi jeho temnými tajemstvími.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Real , 2013

MisuleB
05.07.2014 4 z 5

Knížka byla zajímavá, hned na začátku mi to připomnělo Krásnou katastrofu, jen o dost lepší. Původně jsem váhala, zda knihu vůbec číst, ale jsem ráda, že jsem ji nakonec četla.

malazluta
01.07.2014 5 z 5

Tato kniha je o sportu, který opravdu nemám ráda a o to víc mě překvapilo, jak moc jsem se při jejím čtení bavila. Remyho "temné tajemství" mi přišlo originální a díky tomu pro mě dostala kniha trochu jiný rozměr. Reálnost charakterů postav raději nechme stranou (především hlavní hrdinka mi občas přišla poněkud bizardní), je to především oddechová knížka a u mě splnila svůj účel. Líbí se mi autorčin styl psaní.

ChristinT
28.06.2014 5 z 5

Erotičtější, dynamičtější Krásná katastrofa, ale i přes to je to příběh, který si najde své čtenáře! Já se mezi ně hlásím dobrovolně :-)

evafort
26.06.2014 2 z 5

Teda musím říct, že jsem zklamaná, přečetla jsem, ale čekala jsem něco mnohem lepšího podle kladných komentářů tady. Přišlo mi to celý přehnaný, on příliš dokonalý, ona příliš naivní. A děj celkem předvítatelný a dost rozvláčný. A nekonečné popisování mazlicích a líbacích scén. Prostě nic moc. Jsou mnohem lepší knížky s touto tematikou.

miri.stajko
26.06.2014 4 z 5

Taková Učiněná katastrofa trochu jinak. ON je tak sexy, že z něj ONA slintá celou knihu. Samozřejmě ON trpí opět nějakou poruchou a ONA je naivka, která neví coby. Ale jo, taková oddychovka na jeden den:-)

Siu83
25.06.2014 5 z 5

Moc hezká knížka, už se těším na další díl.

Katja1
18.06.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila MOC! Sedl mi styl psaní, příběh, zápletka, rozuzlení...knihu jsem přečetla doslova jedním zátahem, skvěle jsem se u ní odreagovala a přišla na jiné myšlenky, nechala prostor fantazii...souhlasím s Lenkou Vílkou:-).
....a ano, občas mi trošku vadilo časté užití slovního spojení lastura ucha a ohbí krku...ale čert to vem, jinak to stálo za to a těším se na další díly!:)
A nejsem jediná, kdo si dal práci a pustil si k tomu i zmíněné písničky?!:-) Já to zkusila a umocnilo to dojem i danou chvíli..DOPORUČUJI!:-)

Lenka.Vílka
16.06.2014 4 z 5

Rano koupeno...ted docteno...neresila bych, jestli je kniha pohadka pro naivky...me se moc libila a za naivku se nepovazuju...jenom se obcas rada odreaguju u pribehu, kde nemusim tolik premyslet...nebo premyslet uplne jinym smerem...nesouhlsim s myslenkou, ze se v pribehu vyskytuje travis maddox 2.0., to by bylo az moc jednoduchy...tenhle byl (ac to drasa srdce me) podstatne vys...pujcim si slova jine: zijeme ve svete, kde usiname vedle nasich pupkatych jardu, ale nastesti name moznost pred tim snit o nasich jean-claudech, protoze je to moc fajn, tak nam to neberte, nemame se za co stydet...takhle bych shrnula knihu a je mi jasne, ze nebudu daleko od pravdy...

Orea
16.06.2014 3 z 5

Pohádka o tom, kterak nadržená dívčina k bipolárnímu boxerovi přišla. Remy byl důvod, proč jsem vydržela až do konce a nesekla se čtením někde v půlce. Začátek je v pohodě a konec se mi líbil hodně, ale ta rádoby žhavá omáčka kolem byla nějak moc. Nic proti ženské touze a vášni - kdybych se pohybovala v okolí sexy boxera, taky bych se nemravným myšlenkám neubránila - ale čeho je moc, toho je hora. U desátého popisu, jak je mušketýrka Dumasová nadržená, už jsem jen otráveně vzdychala...

rafej
16.06.2014 3 z 5

Souhlasím s IvcaK98. Bohužel musím říct, že hrdinka i přes deklarovanou nesmělost by po většinu knihy potřebovala ubrousek, aby si mohla utírat sliny ;-) a přemýšlela převážně tím na jih od pasu. Jsem zvyklá, že tento typ příběhů je přehnaný, ale tohle mně připadalo až příliš.
Podle recenze jsem zajásala, že by se konečně mohlo objevit něco reálnějšího a s dobrým koncem, ale čekalo mě bohužel zklamání.

evonra
16.06.2014

Mně osobně se kniha líbila moc, a jak už tady Beni citovala z knihy - "Remy, jsi boží ", tak já se přidávám, protože boží opravdu byl :-)
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

AajaPal
16.06.2014 5 z 5

No, tak co dodat...
Která žena by nezatoužila po muži jako je Remy? Ano, postava stojí trochu mimo realitu, ale nejde si Uragána nezamilovat i přes ty jeho majetnické sklony. Ruku na srdce, která ze čtenářek po Remym aspoň na chvíli netoužila ;-).
Knize nemám co vytknout, je pěkně čtivá a opravdu chytlavá. Jen mi občas vadily některé slovní obraty spisovatelky (nebo překladatelky?) - nejvíce asi její "lastura ucha", z té jsem při čtení knihy už opravdu "rostla".
Už se těším na další díly...

IvcaK98
12.06.2014 2 z 5

!SPOILER!
Klišé mi nevadí. Druhého Travise Maddoxe přežiju (aspoň že tato autorka přiznala, že Remington Tate a jemu podobní trpí poruchou). Ale to, že téměř celých 320 stránek popisuje nadrženost hlavní hrdinky, a to díky velmi slabé slovní zásobě pořád dokola těmi samými frázemi, už je moc. Musím uznat, že jednou jsem se opravdu z plna hrdla zasmála, a to popisu Remyho, který zněl: „Je to ten nejsilnější muž, jakého jsem kdy viděla, a jsem si velmi dobře vědoma toho, že hluboko v mých genech a DNA je vetkána přirozená touha po zdravých potomcích. A s tím přichází potřeba pářit se s tím nejdokonalejším samcem mého druhu." Pane. Bože.

Veronika.C
12.06.2014 5 z 5

Úžasné ... kniha mě opravdu dostala ... už se těším na druhý díl :)

Blauny
12.06.2014 3 z 5

Takže shrnu to asi takto: kniha je pro hóódně velké romantičky, Remy je absolutně nereálná postava, ale každá si ho musí zamilovat, a Brooke mi lezla na nervy :)

barca8336
11.06.2014 5 z 5

Konečně něco co má děj a dá se to číst. Mooc hezké, ať už je další díl. :-D

SindyEM
11.06.2014 5 z 5

Super oddychovka... pobaví, pekne napísaná... Konečne niečo nové, neotrepané-čo sa mužskej postavy týka, aj príbehu. Paráda. Teším sa na ďalšie diely.

Samira
10.06.2014 5 z 5

Úžasná, jinak se to říct nedá. Jsem moc ráda, že se stále najdou knihy, do jejichž postav a děje se člověk zblázní. Strašně jsem se na ni těšila, ale rozhodně ještě předčila má očekávání, nemůžu se dočkat dalšího dílu.
Doporučuji!!!

Pets
06.06.2014 5 z 5

Miluju to!!!! Už aby byl další!!!

Moniisek
05.06.2014 5 z 5

Parádní příběh! Úplně mě ta kniha nadchla! Už se nemůžu dočkat dalších dílů :)