Šance

Šance https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194243/mid_v-ringu-sance-y2Y-194243.jpg 4 693 98

V ringu série

Vztah Remingtona a Brooke je podroben těžké zkoušce. Remington má stále častěji záchvaty způsobené jeho bipolární poruchou a Brooke zjišťuje, že je těhotná. Stres z každého dalšího Remingtonova zápasu zvyšuje možnost potratu. Brooke je proto přinucena ke klidu na lůžku, zatímco Remington se snaží získat titul šampiona. Zničí odloučení jejich vztah, nebo ho naopak posílí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Mine , 2013

Lucka.79
01.09.2014 4 z 5

U druhého dílu musím jednu hvězdičku ubrat, byly tam dle mého názoru dost často se opakující fráze, hlavně v erotických scénách a popisech majetnických sklonů hlavních hrdinů. Ale jinak se mi kniha líbila a určitě mohu doporučit ...

Lenka.Vílka
01.09.2014 4 z 5

Dobre a osvezujici jako prvni dil...nestezuji si vubec na nic...cekala jsem prijemnou zabavu a tu jsem dostala...

Lea239
17.08.2014 3 z 5

Jsem v půlce knihy a musela jsem ji odložit. První díl jsem ještě zvládla zhltnout, druhý mě už unavuje, protože se tam NIC neděje. Vlastně děje. Brook je stále nadržená, Rem stále vyšiluje a je stále nadržený. dokola se opakují fráze s drobnými obměnami, je to prostě BORING.... A to chytání za temeno, u toho se chytám stropu, protože (jak už jsem psala v komentáři ke knize V ringu) autorka nebo překladatelka asi neví, co je temeno a co týl, nebo se ti dva drží za temena jak idioti. Přehršel majetnických pudů a pohledů a mozolnatých dlaní, modrých očí, rozcuchaných černých vlasů a dolíčků, přehršel vlhkých kalhotek a těhotenských hormonů ultrablbosti, přehršel olizování uší a všeho, na co si na těle vzpomenete, a když Brook žárlila na svou pusu, protože Remyho nádobíčko neměla mezi nohama, ale v puse, tak to už mi připadalo fakt praštěný...DO TEMENE... Bože můj. Možná tady ještě poopravím svůj názor, až se přinutím to dočíst a mohla se pustit do třetího dílu, jak je tady naznačeno v komentářích, že konec má spád... Ale zatím budu pokračovat asi v druhé polovině série Temných lovců. Tam se aspoň něco děje mezi tím souložením.
EDIT: Tak jsem nebyla v půlce, ale ve dvou třetinách. Dnes jsem to dočetla s přeskakováním stále stejných žvástů o tom, jak Brook je strašně zamilovaná, konec byl předvídatelný, spád se nekonal. Když jsem musela prolítnout ještě asi dvě milostné scény, tak už mi to připadalo vážně jako porno. A říkala si, proč to vlastně čtu. Na ty ohlasy musím říct, že jsem vcelku zklamaná.

Trimi
01.08.2014 5 z 5

Krásné čtení :-)!! Druhý díl se mi líbil ještě víc. Vřele doporučuji všem romantickým duším :-).

MisuleB
30.07.2014 4 z 5

Kniha nebyla špatná a rozhodně byla lepší než díl první.
Jedna z věcí, které mě na knize opravdu iritovaly, bylo neustálé opakování stejných vět, ale to už spousta lidí zmínila.
Rozhodně se mi ale líbil konec knihy, ten byl zase naopak napsaný dost dobře.
No jsem zvědavá na trojku, ale tak nějak čekám, že to v podstatě bude 1+2 z Remyho pohledu..

Justme3
09.07.2014 4 z 5

Naprosto krásná kniha. Zamilovala jsem si ihned první díl a jsem neskutečně ráda, že jsem okamžitě mohla sáhnout i po druhém. Vtáhla jsem se do příběhu neuvěřitelně rychle a zamilovala si to. Ačkoli musím vytknout jednu věc. Opakování slov a vět. Velice často jsem narazila na malou slovní zásobu, což mě v druhé poloviny knihy už začínalo mírně štvát a narušovalo mi to tu klidnou atmosféru při čtení, ale i tak jsem knihu dočetla a byla jsem nadšená :) za mě 4 hvězdičky

frukeška
08.07.2014 5 z 5

Stejně perfektní jako první díl :)

Veronika.C
05.07.2014 5 z 5

V prvním díle jsem si Remyho zamilovala a i tento druhý díl se mi velice líbil, ikdyž na můj vkus mohlo být trochu méně sexu, vzdychání a slintání hlavní hrdinky, navíc s použitím frází, které se neustále opakovaly. I přes to patří tato série k mým nejoblíbenějším a nemůžu se dočkat dalšího dílu, který bude z pohledu Remyho

ciniminisek
03.07.2014 4 z 5

Kniha Šance je přehlcená sexuálními scénami, barvou očí, tvrdostí svalů a osmi buchtami na břiše. Ovšem pod naivitou a primitivností příběhu, se skrývá něco hlubšího, těžšího a je jen na čtenářích, zda to z knihy vyčte. Každý sex, každá fráze je stejná, přesto úplně jiná. Spisovatelka si Remyho chorobou nasadila laťku docela vysoko a věřím v to, že ani netušila, jakou bude mít tato série úspěch. Co mě na knize mrzí je to, že je veliká absence dialogů a malá slovní zásoba, což se od prvního dílu moc nezměnilo, ale opět musím říci, že Remy a jeho příběh, nám to vše perfektně vynahradí.

malazluta
01.07.2014 5 z 5

Těším se na pokračování:-)

rafej
30.06.2014 3 z 5

Mě už hrdinka strašně štvala tím slintáním nad hlavním hrdinou a ten neandrtálský přístup - to není nic pro mě. To bylo neuvěřitelně přehnané. Tři hvězdičky jen za ten závěr, jinak by to bylo horší.

barca8336
26.06.2014 3 z 5

Podle mě první díl byl lepší. Strašně mi tam vadily věty typu: Jsi moje všechno. Nemůžu bez tebe dýchat. On je můj život, apod. pořád dokola, dokola až jsem protáčela oči. Každopádně celkově celá série se povedla. :-)

Samira
25.06.2014 5 z 5

Hm, krásná:), velká škoda, že už mám dočteno. Na začátku po něm Brooke šílela až moc, i když jí naprosto chápu, ale od druhé čtvrtiny má kniha úžasný spád a jestli se mi nepovedlo zamilovat si Remyho v první knize, jako že ano, tak ve druhé ho už miluju. Od druhé půlky se nešlo odtrhnout, opravdu hodně povedený příběh. Jsem ráda, že jí mám doma!!!

Beni
23.06.2014 5 z 5

Úžasný příběh :-) Nemohu se dočkat posledního dílu, kde to bude z pohledu Remyho :-)

Péťa11
22.06.2014 5 z 5

Krásný díl, až to není možný, že by se to ve skutečnosti stalo a to platí i o prvním díle. doporučuju všem přečíst. Nevím o čem teda bude 3 díl.... zdálo se mi to uzavřený. asi to bude z pohledu Remyho..... :)

Ivy
22.06.2014 5 z 5

Možná mě kniha potkala v blbé náladě, ale tak uprostřed knihy jsme se prostě nudila a četla rychlostí stránky za den. Konec to ale náramně vylepšil. Pohádka, kterou prostě chcete číst a víte, že naivně jí věřit je blbost.

SindyEM
22.06.2014 5 z 5

Úžasný príbeh..podobne ako V ringu..proste nesklamal ani trošku, práve naopak. Možno ma ešte viac chytil za srdce... Remy vás proste musí chytiť za srdce...Opisy lásky a citov a všetkého vás tak vtiahnu do príbehu, že máte pocit, že hlavnou hrdinkou ste vy..a to sa mi často nestáva. Až som mala pocit, že Remyho milujem sama :D a krásne zakončenie. Vrelo odporúčam.

JajaAP
21.06.2014 5 z 5

Docela působivý příběh ze zajímavého prostředí. Díky Remiho bipolaritě byl příběh stále zajímavý a originální. A samozřejmě s pohádkovým koncem. :-) Takže, co víc chtít od knihy? Já byla spokojená, rozhodně stojí za přečtení.