Šance

Šance https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194243/mid_v-ringu-sance-y2Y-194243.jpg 4 693 98

V ringu série

Vztah Remingtona a Brooke je podroben těžké zkoušce. Remington má stále častěji záchvaty způsobené jeho bipolární poruchou a Brooke zjišťuje, že je těhotná. Stres z každého dalšího Remingtonova zápasu zvyšuje možnost potratu. Brooke je proto přinucena ke klidu na lůžku, zatímco Remington se snaží získat titul šampiona. Zničí odloučení jejich vztah, nebo ho naopak posílí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Mine , 2013

Ewwe
22.07.2019 1 z 5

Tak tohle byla síla! Na to, že první díl se mi četl dobře, tak tady jsem se musela vyloženě nutit, abych tu knihu dočetla. Za mě absolutní škoda papíru. V tomhle díle se prostě nic nedělo. Jen sex, sex a hromada keců kolem toho. Brook mi tak strašně lezla na nervy, že to nebylo ani možné. Ta kniha s tímhle námětem by měla takový potenciál, ale autorka to zničila hlavní postavou. Remy byl fajn už od prvního dílu, sice strašně majetnický ale to jsem spojovala s jeho nemocí. Lásku nepoznal a teď si jí prostře drží. Ale Brook, to je taková hysterka, žárlivka a koule u nohy. Autorka by udělala líp, kdyby hlavní postavou byla Mel. Ta měla tu jiskru, byla pohotová, vtipná a vyzrálá. Remy potřeboval do té své černoty světlo, což mu Brook rozhodně nedávala. Ta ho spíš vždy stáhla a když potřeboval, nebyla tam pro něj. A na to, že kniha má 312 stran, tak se tam absolutně nic nedělo a nikam se to neposunulo. To, že otěhotněla, Remy vyhrál a zazvonil zvonec, se krásně vešlo do epilogu v první knize.

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Pokračování prvního dílu se vydařil skoro stejně jako ten první.
Některé věci mi přišly hodně přitažené za vlasy a já často povytahovala obočí a říkala si: "To jako vážně?"
Ale čert to vem.
Remy je skvělá postava. Opravdu si mě získal ve všech směrem a přehlušil všechny nedostatky této knihy.

happy19
20.03.2019 5 z 5

Skvělé,silné a ještě silnější...(o)život je boj!!
REMY jsi lev lvů!!X0X0...

stanina1
16.03.2019 4 z 5

Čtiva, výborná

uminaa
04.03.2019 2 z 5

POZOR, trošku SPOILEROV! Je to oficiálne – Brooke neznášam!!! Kniha sa mi zle a dlho čítala, pretože som vždy čakala, čím a ako veľmi to Brooke pokazí. Je naštvaná, keď zistí, ako sa Pete a Riley starali o Remyho v dobe, kedy mala byť pri ňom a pomáhať mu (už len z pracovného hľadiska) uzdraviť sa, a keď sa prepadol do temnoty práve kvôli jej sebectvu. A vyfarbila sa úžasne aj na finále. Je skvelé sa chovať ako hlupák – veľké odporúčanie – keď máte rizikové tehotenstvo, treba skákať o dušu a potom až premýšľať a revať, keď začnete rodiť predčasne. Potom sa treba upokojiť a sedieť, namiesto toho, aby ste bežali do nemocnice. Zbytočne riskovala, kde nemusela. Mrzí ma to, ale aj napriek tomu, že to bol pekný príbeh, táto postava mi to celé kazila!!!

Damonka12
18.01.2019 4 z 5

O něco málo horší než 1. díl, ale i tak to stálo za to. Kniha byla nabytá akcí a až na některé nudnější pasáže hodně čtivá. Brooke je skvělá a silná osobnost. Nádhera.

kalinka99
07.12.2018 5 z 5

Ani druhý díl neztrácel na čtivosti. Pořád jsem četla a četla až jsem zjistila, že je konec. Neváhám a jdu na ten třetí díl.

Tanya007
15.05.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila. Solidní pokračování prvního dílu.

ketvin
19.04.2018 5 z 5

Druhý díl není ani zdaleka tak dobrý, jako první, ale i tak si 5* zaslouží :) Jelikož 3. díl shrnuje 1. a 2. díl očima Remyho, tak už jen z toho lze poznat, že 2. díl vlastně tolik "nedal", protože mu ve 3. díle není věnováno skoro vůbec žádný prostor (jsou tu snad jen štíři, loučení, odloučení a porod....). ALE i tak stojí za to si knihu přečíst a člověk si to skvěle užije. Hlavně již zmíněná část se štíry byla skvěle napsaná, popisy deprese a Remyho síly úžasné. Procedura, kterou podstoupil v nemocnici a Broočino vnímání situace rovněž úžasné. Hrdinové jsou prostě skvělí.
Musím říct, že vyloženě se mi nelíbilo jejich odloučení. Chápu, že ho autorka chtěla, ale mě to dralo. Také mě mrzí konec posledního zápasu. Sice bylo hezké, jak se Remy o vítězství vůbec nezajímal a hlavně se snažil dostat Brooke do nemocnice, ale moje romantická část by tam chtěla vidět spíše něco ve stylu, jak si ji vynese do ringu a požádá o ruku a tak :D Ale i tak - SUPER. :)

Maruš.D
31.03.2018 4 z 5

Stejně jako v prvním díle, i zde je hodně napětí, vášnivých citů, dramatických scén a ‘černých očí’. Remi a Brook se se vším poprali s noblesou jim vlastní. Když se člověk soustředí spíše na děj, kniha ho zcela pohltí. Nicméně styl jakým Brook vyjadřuje své myšlenky Vás občas nutí skočit z okna, nebo si alespoň strčit špunty do uší a nasadit klapky na oči. Mě osobně se kniha líbila, ačkoliv kdybych ji měla shrnout do pár slov, zněla by nějak takhle:
SEX- BOX- SEX- SEX- SEX- BOX- SEXUÁLNÍ FRUSTRACE- ZÁPLETKA- SEX- ŠŤASTNÝ KONEC.

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Tenhle díl mi přišel více napínavější a zajímavější, ale je to jenom o maličký kousíček. Ani v tomhle díle nechybělo překvapení, nechyběl box, láska, romantika, úžasný konec. Ale hodně mě překvapilo, když Brooke zjistila, že je těhotná. Na mě to bylo moc rychlé. Já bych tam spíš dala epilog... o dva, tři roky později. Ale to je jenom věc názoru.
Remy se mi líbil, protože i když měl opravdu těžkou nemoc, tak žil naplno, nenechal se omezovat a splnil si svoje sny. Založil si rodinu s dívkou, kterou miloval a stal se Šampionem.

1259
29.11.2017 5 z 5

Jsem nadšená z toho, jak to dopadlo. Nečekala jsem, že by spolu měli dítě, ale to nakonec bylo úplně ze všeho nejvíc. Fakt super čtení.

IvankaM
26.11.2017 2 z 5

Bylo to maličko lepší jak první díl. Ježiš ale to je hrůza.
Styl psaní je jedna velká tragédie.
Nemůžu se prostě vcítit do postav. Nejde to. Brooke kecala furt ty samé věty dokola. Děj je naprosto pitomý a předvídatelný. Spisovatelka tak strašně zbarbala naprosto úžasný námět.
A to jméno pro syna? panebože to je stejně debilní jak z dnešního Hollywoodu.

Ivulína18
23.11.2017 3 z 5

První díl jsem doslova hltala, jediné co se mi na knize nelíbí je že hrdinka nemluví o ničem jiném než o tom že už by s Remym ráda vrzla a o tom jak strašně žárlí ikdyž nemá proč ....U dvojky.... dost divný je že rodila při zápase a člověk který seděl vedle ní si toho nevšimnul...

Ruxandra
09.11.2017 2 z 5

Pustila jsem se do dvojky hned po prvním dílu, což byla velká chyba. Toho óchání a áchání nad Remyho úžasností a dokonalostí bylo prostě už příliš. Brooke mi tady také lezla hrozně na nervy, jako by to byl někdo úplně jiný než v prvním díle.
A chápu, že je kniha z erotického žánru, ale prakticky žádný děj a sex nebo alespoň mluvení o něm na každé stránce a dokola se opakující věty a fráze... to už se snad musí po chvíli zajídat každému. Odstranit sex, zbude vám asi 30 stránek kde se skutečně něco děje :) Za mě dvojka spíše nic moc, těšila jsem se až jí dočtu abych si mohla vzít jinou knihu.

Mark.
02.11.2017 3 z 5

Stále jsem čekala, kdy se projeví obálka v ději. Zda to bylo bráno tak, že i Brook bojovala, ale jinak než v ringu? Kniha se četla dobře, ale mnohdy jsem měla tendenci se sní majznout po hlavě s dotazem, co to vůbec čtu. Hloupé projevy Brook a Remyho, které bych z knihy vyškrtala. S celkovým nadhledem to ale nebylo úplně k zahození. Jako relax se to dalo číst.

Kakatja
30.09.2017 5 z 5

Srdce je dutý sval, ... Lovely

Elčokča
01.06.2017 3 z 5

No. První díl mě zaujal, hlavně boxerské prostředí. Do toho ta psychická porucha- říkala jsem si, že to aspoň nebude klasická romanťárna. Ale vůbec jsem se nemohla začíst a strašně mi vadilo, jak byla Brooke ukňouraná. Taková koule na noze, co všechno komplikuje tím, jak to myslí dobře. A nejvíc absurdní mi přišlo, že by klidně porodila v ringu, jen aby dokoukala zápas.

susinka
19.02.2017 1 z 5

jak jsem psala u prvního dílu. Jak se začalo opět slintat nad Remim, tak jsem knihu zaklapla.. a asi ji jen tak neotevřu :-(

janelka2
08.02.2017 3 z 5

Příběh se mi líbil.Dala bych čtyři hvězdy ale už mě nebaví jak je hlavní hrdinka pořád nadržená,stále dokola si to rozdávají.A stále dokola popisuje mozolaté ruce.Ty kdo četli předchozí díl vědí.Ale další díl si přečtu.