V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391558/bmid_v-pasti-lzi-4wP-391558.png 4 2510 759

Neměla to dělat, vážně neměla. Aby si zkrátila cestu, vydala se Cass autem domů po neosvětlené, křivolaké a opuštěné cestě lesem. Venku navíc zuřila bouřka a ona v tom psím počasí uviděla na kraji cesty auto, v němž seděla jakási žena. Zastavila kousek před ní a počkala, jestli nevystoupí, aby si řekla o pomoc. Když se nic nedělo, vyrazila k domovu, přece po ní nikdo nemůže chtít, aby vylezla z auta na déšť! Druhý den zjistila, že právě tam, kudy jela, byla nalezena mrtvá žena v autě. Zavražděná žena. Mohla ji zachránit? Nebo už byla mrtvá? A co kdyby byla na jejím místě ona sama? Manžel by se zlobil, kdyby věděl, že tamtudy jela… A tak nikomu nic neřekla. Od té doby se jí ale začnou dít divné věci: zapomíná, kde nechala stát auto, jestli si vzala prášky, dokonce objedná kočárek, i když nemá dítě. V hlavě má jen tu mrtvou ženu a zmatek. Cítí velkou vinu, že se ji nepokusila zachránit. A také to, že ji někdo sleduje…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

Joyce24
12.05.2021 5 z 5

Knížka se četla moc dobře. Měla jsem jistý tip, kdo by za vším mohl být, ale nevyšel a konec mě překvapil a zaskočil zároveň. Určitě lepší kniha než předchozí Za zavřenými dveřmi. Doporučuji.

VercaV
10.05.2021 4 z 5

Neuvěřitelně čtivá knížka. Naprosto vtáhla do dejě, kapitoly krásně plynuly. Hlavní hrdinky mi bylo líto, ale obdivovala jsem ji jak se dokázala tomu všemu postavit a přijít tomu na kloub. Téměř od začátku jsem měla tušení, kdo za tím stojí a trefila jsem se. Cca v 2/3 mě to chvílema přišlo až zdlouhavé, ale konec to vyrovnal. Od nalezení telefonu to byla jedna velká smršť, nestačila jsem se divit. Jen mi chybí opět nějaká závěrečná kapitola třeba -Rok poté-.

chrastova.m
03.05.2021 4 z 5

Kniha se mi četla velmi dobře, avšak chvílemi mi bylo ouvej za hlavní postavu. Nebyla to úplně oddechovka, ale za mě super počtení :) mám v plánu i další knihy od autorky

Mateo67
30.04.2021 4 z 5

Běželo to jedna báseň, věta za větou, kapitola za kapitolou. Poslouchalo se to samo. Sice od prvních kapitol jsem tušila, kdo za tím vším stojí, ale na přesné “jak a proč” jsem si musela počkat. Tak dobrá zase nejsem:-). Ono totiž ani tak nejde o pátrání po vrahovi nebo o prokouknutí celé zápletky, ale spíš o pocity hlavní hrdinky a vykreslení stupňující se čiré hrůzy nejen z okolí, ale hlavně z jejího stále se zhoršující zdravotního stavu. Podařený psychologický thriller.

petra3174
20.04.2021 5 z 5

První kniha autorky nebyla špatná, ale nebyla jsem z ní úplně nadšená, takže jsem příliš od druhé nečekala, ale nakonec mě mile překvapila. Měla spád a byla napínavá od začátku do konce.

Anitram22
13.04.2021 2 z 5

Kniha pro mne byla neskutečným zklamáním. Hodně jsem se na ni těšila, jelikož Za zavřenými dveřmi od paní autorky bylo super. Musím se přiznat, že jsem stránky doslova přeskakovala a četla z nich jen kousky. Hlavní hrdinka mě neskutečně vytáčela, děj byl takový táhlý a nejvíc mě štvalo to, jak sama sebe zpochybňovala a nevěděla co, kde dělala. Knihu "zachránila" poslední třetina, kdy se vše vyjasnilo a zapadlo do sebe. Ale ani tak to pro mne nebylo záživné čtení. Bohužel. Třeba kniha někoho nadchne, ale mě tyto typy "hrdinek" doslova iritují.

Denisa121
02.04.2021 5 z 5

Moje první kniha od této autorky. Četla se velmi dobře, doporučuji.

Monika164
02.04.2021 5 z 5

Perfektní a těším se na další...

Anetkaknihomol
29.03.2021 3 z 5

Fajn kniha, dobře se četla.

NicoletH9
28.03.2021 5 z 5

Příběh je hezky čtivý a zajímavý. Kniha se mi líbila. :)

ladush
28.03.2021 3 z 5

První kniha od autorky mě až tak neoslovila, ale po hodnocení této jsem se rozhodla dát ji ještě šanci a knihu si přečíst. Marně se snažím pochopit, čím to je, že mě kniha nedostala do kolen jako spoustu dalších čtenářů. Možná je to o mé náročnosti, nebo od psychothrilleru očekávám hlubší děj, kterého se mi zde moc nedostává. Všechno to směřuje tak trochu k předvídatelnému závěru. Navíc má autorka schopnost psát tak jednoduchou formou, až mě to kolikrát rozčilovalo. Čekala bych více, ale zase se knize nedá upřít, že je čtivá. Jako oddychovka ok - neurazí, nenadchne.

keri.H
24.03.2021 3 z 5

Autorka má dobrý styl, který mi sedí, ale velká část knihy byla celkem nuda. Pak to sice získalo spád a začalo to být hodně zajímavý, ale přesto to už nevyhradilo tu přechozí část. Tušila, kdo by s tím mohl mít něco společného, ale přeci mě jedna část překvapila. Čekala jsem však, že to bude větší pecka. Autorky kniha Za zavřenými dveřmi byla o dost lepší.

radkanin
23.03.2021 3 z 5

Takova oddechova detektivka na dva dechy ;-) Cetlo se to dobre, prostredek zbytecne natahovany, zadny velky prekvapeni,nastesti ani prilis velke drsnarny se nekonaly. Neco ve stylu Harlekynu, jen v detektivce ;-)

Lka
19.03.2021 5 z 5

Kniha byla napínavá od začátku až do konce. Sice jsem trochu tušila, kdo by za tím mohl být, ale to vůbec nevadilo. Bylo to super čtení. Už se těším na další knihu autorky.

Dolik13
16.03.2021

(SPOILER) Hned na začátku musím říct, že hlavní postava Cass pro mě byla hned po prvních stránkách trnem v oku. Doslova mě iritovala, vytáčela a rozčilovala. Ta hysterka byla fakt na pěst! :D Takový pocit jsem snad nikdy u žádné postavy v knize neměl, a nutno říct, že jsem se doslova nutil k tomu, abych knihu nedonutil. Často se mnoho pasáží opakovalo a ta hysterka mě dováděla k šílenství... ALE!

SPOILER: Závěrečná třetina knihy vše naprosto zachránila. Rozzuzlení mě překvapilo, vše bylo vysvětlené a nakonec musím uznat, že i přes extrémní neoblibu hlavní postavy, se mi děj líbil a s koncem jsem spokojený.

Monuli36
13.03.2021 5 z 5

Super.Napínavé od začátku do konce.Doporučuji

Renatecka
10.03.2021 4 z 5

Knížka se dobře četla a bavila mě.

Pavlína2019
03.03.2021 5 z 5

Výborná kniha, velmi napínavá! Nestává se mi, že bych odhadla - co a jak, kdo a proč - předem, zde jsem to pochopila velmi brzy, ovšem to nijak neumenšilo zájem číst a o to, jak vše dopadne. Ničilo mi nervy napětí a hrůza, když jsem se vcítila do hlavní hrdinky. Rozhodně doporučuji!

Buchtičkajani
26.02.2021 5 z 5

Moje první knížka od této autorky, ač psychologické thrillery nemusím, nemohla jsem se od knížky odtrhnout, během čtení mi došlo jak to asi je, ale to vůbec nevadí, je to přesně ta knížka u které nevnímám svět kolem sebe...

hledaseniki
16.02.2021 3 z 5

Co to jako bylo? Tohle napsala B. A. Paris? Co se to stalo?
Po naprosto úžasném thrilleru Za zavřenými dveřmi jsem si po vydání hned pořídila autorčinu druhou knihu V pasti lží...dostala jsem se k ní až letos a tohle bylo teda obří zklamání.
Zápletka vypadala zajímavě, ale nakonec to bylo strašně předvídatelné, jedním slovem klišé. Autorka čtenářům nenaservírovala nic nového, nespolehlivá hlavní hrdinka - to už tady bylo tolikrát, že to už ani nespočítám. Navíc jsem teda měla problém s těmi dialogy, pořád se tam opakovalo to samé dokola, stejné situace, stejné věty.
Obracela jsem sice jednu stránku za druhou, ale nevím jestli to bylo ze zvědavosti nebo protože jsem knihu chtěla mít za sebou.
Mám takový dojem, že kniha je určená především čtenářům, kteří s tímhle žánrem začínají nebo těch thrillerů nemají přečteno tolik.
Jednoznačně zklamání!