Jmenuju se Nikki

Jmenuju se Nikki https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212578/mid_jmenuju-se-nikki-212578.jpg 4 234 23

V kůži supermodelky série

Newyorskou středoškolačku Em Wattsovou potkala tragédie s nečekanými následky: po probuzení z kómatu se ocitla „v kůži supermodelky“, jak zní titul prvního svazku jejích příhod. Zásluhou špičkových neurochirurgů se její mozek ocitl v těle prominentní modelky Nikki Howardové

Lilinka.Ká
08.11.2022 4 z 5

Přišlo mi to trochu slabší než první díl, ale pořád je laťka nastavená vysoko. Meg prostě umí! A ten konec mě dostal, už se těším na další díl.

Jasmi427
17.07.2022 4 z 5

Easy peasy

Kudík
03.08.2020 3 z 5

V tomto díle jsem více ocenila vedlejší postavy než-li Em/Nikki, a to sympaticky naivní Lulu, Stevena, a i Christophera. Začíná se vyjasňovat i pár věcí ohledně operace, ale první díl byl o něco lepší.

vodovodnice
22.04.2020 4 z 5

Když jsem tuhle knížku dostala, ani jsem nevěděla, že je to druhý díl. Chvilku mi trvalo, než jsem pochopila co se vlastně hlavní hrdince stalo, autorka to v druhém díle na štěstí zmiňuje, takže se člověk dostane do souvislostí.
Je to sice dívčí literatura, ale musím říct, že autorka píše tak skvěle a je příjemně vtipná, že mi to sedlo i přes to, že už nejsem cílovou skupinou.
Knížka byla pro mne napínavá, vtipná a čtení to bylo velmi příjemné.
Moc se těším až si přečtu třetí díl.

Cleo De Nile
06.06.2019 4 z 5

Tenhle díl už není jen zábavný a oddechový, jako ten předchozí. Hlavní hrdinka Em zjišťuje, že svět modelingu není takový, jak si myslela, a musí se mít napozoru. Dozvídáme se také něco víc o samotné Nikki. Jsem až překvapena, jakou napínavou zápletku si pro nás Meg Cabotová připravila. Jen mě mrzí, že už se nám tu tak neobjevuje Christopher, je to skvělá postava. Snad se s ním ve třetím díle ještě setkáme.

ivedoo
30.05.2018 5 z 5

Velice napínavé pokračovaní. Autorka patří mezi mé oblíbené, má skvělý způsob psaní, knihu jsem měla přečtenou za pár hodin :D

Mufka
23.05.2018 5 z 5

Výborná kniha, ale jsem zaujatá, mám autorku prostě ráda :-)

klarinet02
31.08.2016 5 z 5

Tato kniha mě opravdu emočně zasáhla. Jsem moc ráda že jsem si ji měla tu šanci přečíst stejně tak i předchozí díl který mě stejně ohromil ale ne tak emočně jako tento díl. Konec mě dostal tak že jsem se rozbrečela a opět jsem si ověřila jak může být zlý člověk k člověku.
Kniha je opravdu úžasná a moc doporučuji. :D

LilianaFalcon
25.04.2016 4 z 5

:-D jop... tohle je přesně to, co občas chybí románům pro ženským- trocha nadhledu, tuna obdivovatelů a hlavně to pubertální ukřivdění...
člověk se u tohohle dílu až diví, co se to všechno vyklubalo na povrch... jasně v 1. dílu byla spousta náznaků, ale tady všechny vyplavaly na povrch... najednou už se neřeší jen ublíženost hlavní hrdinky a vtažení čtenářů do děje... tady je naservírovaná celá zápletka i s pochopením pro vedlejší postavy... Meg prostě válí :-D

evelýny
06.11.2015 2 z 5

Tento díl mě již nebavil tolik jako díl první. Opět splňuje punc dívčích románů, ale možná já pro něj nemám již tu správnou fantazii. Rušily mě stále se opakující úvahy hlavní hrdinky a chybělo mi přibližování se Nikky - Em k Christopherovi. Přiznám se, že místy mě Nikky - Em vytáčela. Zápletka a řešení výměny mozků je ale originální a konec druhého dílu mě přesvědčil a přečtu si i díl třetí, protože co kdyby.....?

zuzanagelnarova
26.08.2015 5 z 5

Líbil jsem mi ještě víc než první díl :)

barulina1
27.12.2014 5 z 5

Přečetla jsem to když jsem byla menší a děj jsem pochopila a bavilo mě to.Jen pak referát z týhle knížky byl trochu těžký.Ke knížce se budu ráda vracet.:-)

Kyta
16.06.2014 3 z 5

Podle mě byl tento díl podobný tomu předtím: Em si zvyká na život supermodelky, kterou se zničehonic stala a sbližuje se s Christopherem. Chvíli mi trvalo, než jsem se do ní pořádně začetla, vlastně jen málokdy mě vtáhla do děje. Připadalo mi, že je tam moc zbytečných popisů různých maličkostí, které jsem někdy ani nevnímala. Kdyby to bylo napsané poutavěji, bavilo by mě to víc. Ke konci se to trochu rozjelo, což mě docela překvapilo a zlepšilo to tak moje celkové hodnocení, ale moc toho už zachránit nedokázalo.
Taková průměrná kniha... Žádný zázrak, ale přesto jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

vaili
09.06.2014 4 z 5

Tak něco jako jednička možná o něco lepší, fajn téma.. v pohodě to můžeme přečíst i my o něco starší než Nikki :)

JajaAP
11.09.2013 3 z 5

Řekla bych, že to bylo lepší než první díl. Sice mi děj přišel trošku zamotanej a chvilkama to bylo docela ujetý, ale bylo to docela napínavý. Za mě tak 3,5 hvězdičky.

Katee
19.08.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila, i když první díl byl lepší. Souhlasím s předchozím komentářem v tom, že autorka pořád dokola opakuje fakty typu: Miluju Christophera a on miluje mě... teda mý mrtvý já. Ale já mu nemůžu říct, že jsem to já, akorát v jiným těle... To mě štvalo. Ale jinak fajn. Jen mě mrzí, že to tak skončilo.

MonisPop
29.06.2013 3 z 5

Dávno jsem přečetla první díl a ten se mi nelíbil.. i přesto jsem sáhla po dílu druhém a nejsem nadšena.. Autorka pořád dokola opakuje fakta, která snad už všichni ví.. jako například: jsem v těle Niki Howardový, miluju Christophera a on o tom ani neví... Žádné převratné dílo to není a čekala jsem něco lepšího.

lolle2311
14.09.2012 5 z 5

Hodně povedené dílko Meg Cabot. Postavy jsou propracované. Děj skvěle rozjetý. Konec vás donutí těšit se na další díl.

Katrys
12.08.2012 5 z 5

Výborné pokračování série. Velmi se mi to líbilo. Těším se na třetí díl.

La Fiera
07.08.2012 3 z 5

Já souhlasím s Adulina12, pro mě byla tento díl také slabší než první. Tak nějak jsem od něj očekávala víc. Ale na třetí mě docela navnadil, to musím uznat.

ivannnka a Calzedonka: třetí díl vychází na konci srpna tuším 28.

pro ženy modelky

Meg Cabot