Čarodějky na cestách

Čarodějky na cestách https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209323/bmid_carodejky-na-cestach-209323.jpg 5 1593 126

Celé poslání se jevilo velmi jednoduché. Koneckonců co těžkého je na tom, postarat se, aby si obyčejné služebné děvče nevzalo prince, zvláště když ho nechce? Jenže poněkud netýkavá a samolibá kmotřička sudička tak jednou rozhodla a na sňatku trvá. Bábi Zlopočasná, Stařenka Oggová a Magráta Česneková chtějí ubohému děvčeti pomoci, a vydávají se proto na cestu do dalekého města Genovy. Háček je v tom, že kromě svých kouzel, založených především na hlavologii, s sebou mají pouze tajemné vúdú paní Gogolové, jednookého kocoura Silvera a magickou hůlku, která dokáže jediné - vykouzlit dýně.... celý text

Literatura světová Humor Fantasy
Vydáno: ekniha , Talpress

Witches Abroad , 1991

Candid
30.03.2011 5 z 5

Velice vtipná záležitost. Hlavně jak Stařenka Oggová neustále nasává- to je kouzelné ;o)

st.me
27.02.2011 5 z 5

Tenhle díl mám moc ráda. Pamatuju si, jak jsem se neudržela a smála se na celé kolo v autobuse, když jsem došla k pasáži ve které se na Bábi Zlopočasnou dívá had. Tuhle knížku bych doporučila všem, kteří by si rádi od Pratchetta něco přečetli, ale nevědí čím začít.

Senza Jenka
30.11.-0001 4 z 5

Stařenka Oggová a banánové daiquiri.

Okřídlená li
30.11.-0001 5 z 5

Čarodějky na cestách je asi nejlepší knížka s nimi. :) Podíváme se společně s nimi do Genovy a dozvíme se třeba, proč nemlátit krokodýla hadem. :)

Alix
30.11.-0001 5 z 5

Kocour Silver je tady opravdu kouzelný!

Azizi
30.11.-0001 4 z 5

Samozrejme veľmi dobrá knižka, aj keď nie celkom moja šálka kávy. Napriek tomu sa mi ale páčila a môžem ju bez váhania doporučiť.