Útok titánů 1

Útok titánů 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218484/bmid_utok-titanu-1-ZDQ-218484.jpg 4 330 48

Útok titánů série

Druh homo sapiens je téměř vyhlazen podivnými obřími bytostmi, které mají lidstvo jako základní položku svého jídelníčku. Jedinou ochranou proti těmto zombiím podobným titánům jsou vysoké zdi, chránící několik málo zbývajících měst. Jenže ani za těmi zdmi nejsou lidé v bezpečí. Jednoho dne se objeví protivník tak obrovský, že proti němu ani ty nejsilnější zdi nemají šanci.... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Shingeki No Kyojin 1 , 2010

Yoh
07.10.2019 4 z 5

Anime jsem neviděl, ale manga je skvělá, japonsky dojemná a zároveň drsná.
Titáni jsou někdy celkem divně nakreslený, každopádně se těším, co se z nich v dalších dílech vyklube

Ashermind
25.08.2019 5 z 5

Výborné.

Kresba je trošku slabšia a akcia často neprehľadná ale o to živelnejšia.

Rozhodne čo najskôr dokúpim pokračovania.

Adele02
20.08.2019 4 z 5

Co to jako bylo za konec? Kdybych nevěděla, že to má dalších x dílů, asi by mě kleplo :D

yuria7037
21.07.2019 5 z 5

Attack on titan je skrátka skvělý. Jak manga tak i anime. Všechny postavy mají takovej cool vzhled, ale stejně je nejlepší Levi.

Tofinka
01.01.2019 4 z 5

Tuto mangu jsem si dlouho neodvažovala koupit. Nakonec jsem se k ní dostala díky kamarádce a po jejím přečtení jsem neodolala a zkoukla všechny již zveřejněné díly anime :D.
Manze bych nevytkla snad nic kromě občas nepřehledné kresby.

WMN
30.12.2018 5 z 5

Po přečtení musím říci, že jsem naprosto spokojen. Jediná věc, která mě na tom vadila, je že u některých oknen jsem nedokázal rozluštit, co se na nich nachází. Jinak supr.

BarbLangdon
03.11.2018 5 z 5

Viděla jsem a přímo zbožňuji anime, tudíž jsem si musela přečíst i mangu.
Úžasné, určitě si pořídím i další díl.

dancadragneel
14.09.2018 5 z 5

Velmi kvalitní příběh s krásnou ilustrací

Ran
08.09.2018 5 z 5

Skvěle napsaná a ilustrovaná manga, ve které budu rozhodně pokračovat.

Tomas@S
18.05.2018 4 z 5

Docela zajimava akcni manga, ale asi nebudu vyhledvat dalsi dily. Je to spise cteni pro teenagery a fanousky mangy. Mam prece jen radsi jiny typ komiksu.

Lenka.Vílka
11.01.2018 2 z 5

Kniha mě zaujala obsahem (tohle mám tak obecně ráda) a potom procenty hodnocení (tak to musí být super, ne?). První věc po otevření, kterou jsem viděla, byla naprosto otřesná a nepřehledná akční scéna. To na začátku dost odradí. Četla jsem dál a ono se to opakovalo. Bylo jasné, že tenhle příběh pojede na akční lince. Tak pak je potom blbý, když právě tahle složka nefunguje. A jestli to bylo schválně, tak jsem to fakt nepochopila...

NalinnMane
23.07.2017 3 z 5

Manga se mi líbila, ale mám pocit, že podívat se na anime by bylo snazší, protože to byla moje první manga a nedokázala jsem si k ní vypěstovat nějaký vztah aby jsem si potřebovala koupit další.

mangagirl
09.06.2017 4 z 5

Útok titánů jsem viděla nejdřív jako Anime a dost mě to bavilo, především kvůli mému nejoblíbenějšímu charakteru, co se týče Anime a mangy - Liváje, Leviho. To je důvod, proč jsem chtěla i mangu. Jinak fakt bezva krvavá manga.

Dinosori87
23.05.2017 4 z 5

I’m lovin it!

Slugterra
23.05.2017 5 z 5

Je to super jsem ráda že mi ji kámoška úkazala, protože je to fakt super!

Kateshiki
16.05.2017 3 z 5

Manga se mi příběhově velmi zalíbila a na ni mě nalakákalo anime. Kresba sice nic moc, ale to tolik nevadilo. Ocenila bych, kdyby manga měla více detailů jako mělo anime. Zase jako u mangy '' Tokijský Ghúl '' jsem se naštvala. Postavy mluví nářečím s předložkou v (př: vomáčka, vostružiny).

Aivinka
27.12.2016 4 z 5

Úžasný příběh, moc se mi líbí zpracování a rozhodně patří k mým oblíbeným.

Akemi4
12.12.2016 4 z 5

Už jsem viděla anime, takže to nebyla taková pecka (a v manze se děj vyvíjí zbytečně rychle), ale i tak jsem si to užila. :)

-Endy-
27.07.2016 3 z 5

Moc se mi líbil nápad a příběh (navíc humanoidní titáni byli docela děsiví), méně mi seděla kresba (i když bych samozřejmě ani omylem nic podobného nakreslit nesvedla). Nejvíc mě však při čtení rušila přemíra citoslovcí - jsou téměř na každé straně a jen potvrzují rčení, že "všeho moc škodí".

Diabel
23.07.2016 5 z 5

Mám rád tento typ čtení. Smrt je tu dost běžná, je hodně akční, nemilosrdná a občas i dost nechutná, což je podle mého gusta přesně jako Berserk.. Manga má hodně postav a občas je to guláš, ale stačí si zapamatovat top desítku rekrutů. A co kreba? Každý tu na ni nadává, že je slabší, mně se naopak líbila. Vše je krásně propracované. Máte na celé stránce město detailně udělané, každý dům, most, loď a celá zeď z horního pohledu. Útoky ze vzdušného prostoru jsou trochu nepřehledné, ale prominu jim to. Osobně s tím nemám problém. Japonská kresba mi naprosto vyhovuje i s popisem zvuku přes celou stránku. Umí to. Máme zde tři veřejně dostupné informace, jedná se o doplněk pro čtenáře, kde je zaznamenáno, jak co funguje. Závěr prvního dílu byl nečekanej. Těším se na další díl.

boj o přežití zfilmováno středověk manga obři

Hadžime Isajama
japonská, 1986